lekarz Anna Foniok-Lipska

3,4
3,5
2,9
3,1

Pani Doktor jest bardzo kompetentną i konkretną osobą. Jeżeli któraś z Was chce sobie pogadać i pośmiać się to niech zadzwoni do przyjaciółki, a nie oczekuje tego po ginekologu. Pani Doktor dokładnie wyjaśniła mi proces leczenia, opisała jak wszystko będzie wyglądać oraz samą chorobę. Uważam ją za bardzo kompetentnego i dokładnego lekarza, do którego często będę wracać. To że nie uśmiecha się od ucha do ucha absolutnie mi nie przeszkadza bo nie to jest dla mnie najważniejsze u ginekologa.

Pani doktor prowadziła 2 moje ciąże , w tym jedna była bardzo trudna. Gdyby nie jej racjonalne podejscie do sprawy pewnie bym zwariowała, a tak trzymała mnie w ryzach. Polecam, lekarz bardzo kompetetny, a na pogaduszki to do cioci na imeniny :)

Doktor w gabinecie w BCM nie posiada zadnego sprzetu. Najwyrazniej ma w sobie cos z szamanki i potrafi golym okiem ocenic stan pacjentki. Szorstka w obyciu (mialam wrazenie, ze rekawiczka byla uszyta ze zgrzebnego worka) jest idealnym obrazkiem minionej epoki. Zdecydowanie nie polecam.

bardzo bolesne badanie, miała wrażenie, że chciała zrobić co ma zrobić i się mnie pozbyć. Sprzęt stary, co tylko świadczy jak u nas działa NFZ-- widocznie chcąc dbać o zdrowie trzeba sobie zapłacić prywatnie. Porażka !!!

Byłam u Pani dr po raz pierwszy. Ogólnie wizyta przebiegła bardzo szybko. Pani dr wykonała mi badanie, pobrała cytologię i przepisała tabletki antykoncepcyjne. Niestety jest dość oschła w kontaktach z ludzmi i nie jest zbyt rozmowna. Myślę jednak że wiedzę ma dużą i ufam jej. Myślę że jest bardzo dobrym lekarzem i gdyby nastawiła się do pacjentów odrobinę bardziej przyjaźnie byłaby po prostu lekarzem idealnym. Planuję wracać do jej gabinetu na kolejne wizyty w przyszłości.

byłam u Pani dr i patrząc na komentarze bałam się tego co mnie tam spotka... byłam na ul. Dąbrowskiego, na kasę chorych i jestem BARDZO zadowolona. Pani dr jest bardzo miła, delikatna. bezpłatnie pobrała próbkę do badania cytologicznego. Przeprowadziła wywiad. Polecam jeśli chodzi o wizyty kontrolne.

Nie wymagam, żeby lekarz był towarzyski i nie mam co do tego uwag. Po raz pierwsz a byłam już kika razy u ginekologa muszę stwierdić, że badanie a własciwie pobranie materiału na badanie cytologi było bardzo bolesne. Po wizycie krwawiła jeszcze dwa dni a w dzień badania nie mogłam siedzieć. Po wizycie Pani doktor nic nim nie powiedziała, tylko tak od niechcenia zobaczymy jak będą wyniki nie zrobiła też USG. Wyszłam głupsza niż weszłam. Nie polecam więcej tam nie pójde.

Nie wymagam, żeby lekarz był towarzyski i nie mam co do tego uwag.

Byłam u tej pani doktor pierwszy raz i powiem ze super wytłumaczy wszystko i konkretnie podchodzi do leczenia i sympatyczna i bardzo miła, Takze polecam wszystkim paniom .

DO GABINETU PANI LIPSKIEJ CHODZĘ 7 LAT. JEST ZAWSZE MILA ,ZAPYTA O DZIECI, POGADAMY O MOICH PROBLEMACH ZDROWOTNYCH.RAZ W ROKU WYKONA CYTOLOGIĘ. TABLETKI ANTYKONC. PRZEPISUJE BEZ PROBLEMU -PO UPRZEDNIM WYWIADZIE CZY WSZYSTKO OK. JEST DOBRYM SPECJALISTĄ.

Pierwszy raz poszlam na wizyte do ginekologa i byla nia P.Lipska na dzien dobry uslyszalam ze mam sie spieszyc itp. kazala mi przejsc do pokoju obok i sie rozebrac Pani doktor nie uprzejmie powiedziala ze mam sie szybciej rozbierac bo nie ma czasu !