lekarz Anna Foniok-Lipska

Pani Doktor jest bardzo kompetentną i konkretną osobą. Jeżeli któraś z Was chce sobie pogadać i pośmiać się to niech zadzwoni do przyjaciółki, a nie oczekuje tego po ginekologu. Pani Doktor dokładnie wyjaśniła mi proces leczenia, opisała jak wszystko będzie wyglądać oraz samą chorobę. Uważam ją za bardzo kompetentnego i dokładnego lekarza, do którego często będę wracać. To że nie uśmiecha się od ucha do ucha absolutnie mi nie przeszkadza bo nie to jest dla mnie najważniejsze u ginekologa.

byłam u Pani dr i patrząc na komentarze bałam się tego co mnie tam spotka... byłam na ul. Dąbrowskiego, na kasę chorych i jestem BARDZO zadowolona. Pani dr jest bardzo miła, delikatna. bezpłatnie pobrała próbkę do badania cytologicznego. Przeprowadziła wywiad. Polecam jeśli chodzi o wizyty kontrolne.

Byłam u tej pani doktor pierwszy raz i powiem ze super wytłumaczy wszystko i konkretnie podchodzi do leczenia i sympatyczna i bardzo miła, Takze polecam wszystkim paniom .

DO GABINETU PANI LIPSKIEJ CHODZĘ 7 LAT. JEST ZAWSZE MILA ,ZAPYTA O DZIECI, POGADAMY O MOICH PROBLEMACH ZDROWOTNYCH.RAZ W ROKU WYKONA CYTOLOGIĘ. TABLETKI ANTYKONC. PRZEPISUJE BEZ PROBLEMU -PO UPRZEDNIM WYWIADZIE CZY WSZYSTKO OK. JEST DOBRYM SPECJALISTĄ.

Pani doktor bardzo nieprzyjemna. Nierzeczowa- nie tłumaczy niczego, nie wnika w leczenie ani tym bardziej w to co mi jest. Byłam 2 razy, i ani razu wiecej!!

Byłam u Pani dr po raz pierwszy. Ogólnie wizyta przebiegła bardzo szybko. Pani dr wykonała mi badanie, pobrała cytologię i przepisała tabletki antykoncepcyjne. Niestety jest dość oschła w kontaktach z ludzmi i nie jest zbyt rozmowna. Myślę jednak że wiedzę ma dużą i ufam jej. Myślę że jest bardzo dobrym lekarzem i gdyby nastawiła się do pacjentów odrobinę bardziej przyjaźnie byłaby po prostu lekarzem idealnym. Planuję wracać do jej gabinetu na kolejne wizyty w przyszłości.

Mogę z czystym sumieniem polecic Panią Lipską. To prawda jest troche taka ... no ... ale KONKRETNA !!!

Mogę z czystym sumieniem polecic Panią Lipską.
To prawda jest troche taka ... no ... ale KONKRETNA !!!

JEST DOBRYM LEKARZEM ZAWSZE DLA MNIE UPSZEJMA URATOWAŁA MI CIĄŻĘ GDY INNY LEKARZ JEJ NIE STWIERDZIŁ CÓRKA URODZIŁA SIE CHORA. ALE NIE Z WINY PANI DOKTOR. PRZY KAŻDEK WIZYCIE O NIĄ PYTA

Chodzę do niej jedynie po tabletki, które bez problemu wypisuje, wypalała mi nadżerkę, pierwsze wizyty były tragiczne, trochę bezczelna ale z czasem zaczęłam to ignorować ona robi co ma zrobić a ja przychodzę po co chce, co roku robi mi cytologie, za darmo w beskidzkim centrum medycznym w bielsku pod Szyndzielnią, jeśli zdecyduje się kiedyś na dziecko raczej przestane do niej chodzić, ale potem po tabletki czemu nie za free bez kolejek większych może być w takich sytuacjach polecam

Pani doktor nie rozpoznała 7 tyg ciąży, zlekceważyła moje bardzo złe samopoczucie i bóle brzucha. Dostałam krwawienia i wylądowałam w szpitalu w ostatniej chwili. Teraz jestem mamą 2-letniej Juleczki. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło...