lekarz Anna Gimeła

Alergolog, Pediatra

3,9

Polecam panią doktor ponieważ nigdy nie odmówiła mi przyjęcia dziecka czy to weekend czy późna godzina. Dzieci zna lepiej niż ich lekarz pediatra. Dodatkowo nie zdarzyła sie jej nigdy wpadka jeżeli chodzi o postawienie diagnozy. Bardzo miła i ma dobry kontakt z dziećmi

Nie wiem, czym tak naprawdę zachwycają się niektórzy internauci. Tak podchodzi do dziecka kompleksowo, wzbudza zaufanie, ale do stawiania diagnozy......? - u nas nie trafiła. Byłam u pani dr z dzieckiem 1,5 rocznym przepisała drogie leki wraz z koniecznoscią zakupienia również nie taniej tuby "do wdechów". Dziecko po zaaplikowaniu leków następnej doby dostało wysokiej gorączki. Pani dr kazała zbijać i dalej podawać leki. Zbijaliśmy do wieczora, a w nocy wylądowaliśmy na pogotowiu. P.S. Tuba leży w apteczce - więcej nieużywana.

Serdecznie polecam tego lekarza. Pani Anna Gimeła zawsze odbiera telefony i chętnie udziela konsultacji, czego nie mogę powiedzieć o innych lekarzach. Jest miła i uprzejma. Bardzo dyspozycyjna. Na prywatna wizytę czekam kilka godzin, max 1 dzień. Polecam. wiele razy wyleczyła mojego synka, gdy zawodzili inni lekarze.

jak najbardziej polecam.dr leczy moją córeczkę od urodzenia, zawsze trafnie, zawsze dyspozycyjna, czujemy się bezpiecznie w razie potrzeby.

Zajmuje się naszym synkiem, cierpliwa i bardzo delikatna. Pamięta nasze poprzednie wizyty, nie czujemy się anonimowi jako rodzice. Polecam.

konkretna ,uprzejma, zdecydowanie przyjazna pacjentowi

konkretna ,uprzejma, zdecydowanie przyjazna pacjentowi

Wspaniała, życzliwa osoba. Niezwykle kompetentna i z olbrzymią wiedzą, którą świetnie wykorzystuje w praktyce. Lekarz godny polecenia.

jeszcze nigdy nas nie zawiodła, zawsze poprawia brak kompetencji mojego lekarz rodzinnego- pediatry, gdy corka była bardzo chora przyjęla nas w popołudnie sobotnie czego nie moge powiedziec o innych lekarzach

Pani doktor nie napisała dodatkowej kartki dla rodziców z informacją, jak należy dozować lekarstwo. W aptece poinstruowano mnie, że mam dawać dla dziecka 3-letniego 7,5 ml leku, co okazało się 3-krotną dawką !!!! Kiedy zgłosiłam to pani doktor, stwierdziła, że i tak ma za dużo wypełniania i posania. Mam rozumieć, że dla tej pani doktor nie istotne jest, że mogłam przedawkować lek i podtruć dziecko.

Jwst niesympatyczna i niekompetentna. PO WIZYCIE U PANI DR WYLĄDOWALIŚMY NA POGOTOWIU BO OKAZAŁO SIĘ ŻE DZIECKO MA ZAPALENIE KRTANI A NIE ZWYKŁA PRZEZIĘBIENIE