lekarz Anna Gimeła

Alergolog, Pediatra

konkretna ,uprzejma, zdecydowanie przyjazna pacjentowi

konkretna ,uprzejma, zdecydowanie przyjazna pacjentowi

Pani doktor Gimeła jest, według mnie, jednym z najlepszych alergologów dziecięcych w Olsztynie. Wiem, bo z synkiem byłam u dwóch innych, podobno najlepszych w mieście, i niewiele wskórali. Dziecko było wysypane, leki kupowane tonami (olbrzymie pieniądze) i zmieniane non-stop nie dawały nic. Pani doktor, po długim badaniu dziecka i kompleksowym wywiadzie, dobrała od razu leki idealnie. Gorąco polecam, to prawdziwy specjalista.

zdecydowanie odradzam!!!obchodzic z daleka!!! po wizycie u tej Pani moja corka 3 letnia zrazila sie do lekarzy!zawsze chciala chodzic bo spotykala milych i zyczliwych pediatrow a ta baba jedyne co potrafila zza biurka zrobic to szarpnac ja za reke,burknac "dziecko nie tak! mowie odwroc sie plecami do mnie!" , o badaniu gardla nie wspomne, do teraz coreczka sie boi tego badania, a wczesniej nie bylo problemu! odmowila nam wizyty domowej do 4 miesiecznego dziecka z goraczka pod 40stopni , nie moglismy dojechac do przychodni bo maly zagoraczkowal, corka miala ospe ...

odmowila nam wizyty domowej do 4 miesiecznego dziecka z goraczka pod 40stopni , nie moglismy dojechac do przychodni bo maly zagoraczkowal, corka miala ospe , ja z mezem 40 stopni goraczki, na co Pani dr odpowiedziala ze nie maja tyle ludzi zeby przyjechac na wizyte domowa, poprosilam zaplakana ze moze po godzinach pracy moglaby przyjechac, bo jest naprawde zle. CUDOWNA PANI DR GIMELA ROZESMIALA MI SIE W SLUCHAWKE I POWIEDZIALA ZE PO GODZINACH NIKT JEJ ZA TO NIE PLACI I ZE ONA MA SWOJE ZYCIE PRYWATNE!prawdziwy lekarz z powolania co nie?Dr Taradynko przyjechala na Fundusz po swoich godzinach pracy bez problemu, byla mila i troskliwa! to jest prawdziwy lekarz! A dr Gimela... powiem tylko tyle, jestem w szoku ze jest zona takiego dobrego lekarza ginekologa , bo jej meza bardzo sobie cenie, az mnie dziwi jak on moze zyc z kims takim...

jak najbardziej polecam.dr leczy moją córeczkę od urodzenia, zawsze trafnie, zawsze dyspozycyjna, czujemy się bezpiecznie w razie potrzeby.

Uwazam,na tyle wizyt ile juz byliismy,a nie bylo ich malo,moje roczne blizniaki sa zawsze dobrze leczone. Diagnoza jest trafna,zawsze p.doktor ratowala nas.po zlych ocenach mojego lekarza rodzinnego czy lekarza z oddzialu pediatrycznego. Moj synek dostal skierowanie na oddział w szpitalu gdy mial miesiac z zapisanym zapaleniem oskrzeli,pojechałam z obojgiem dzieci do p. Gimely i obylo sie bez szpitala, a nawet antybiotyku i takze przepisala nam tube,ktora stosowalismy dla dzieci przez dwa miesiace ,pomogla, Pani doktor,trzeba nadmienic,jest daleka od wypisywania antybiotyku,chyba ze juz jest taka koniecznosc. Nigdy jeszcze nie zawiodła goraco ...

Nigdy jeszcze nie zawiodła goraco polecam. Kosteccy :-)

Nie wiem, czym tak naprawdę zachwycają się niektórzy internauci. Tak podchodzi do dziecka kompleksowo, wzbudza zaufanie, ale do stawiania diagnozy......? - u nas nie trafiła. Byłam u pani dr z dzieckiem 1,5 rocznym przepisała drogie leki wraz z koniecznoscią zakupienia również nie taniej tuby "do wdechów". Dziecko po zaaplikowaniu leków następnej doby dostało wysokiej gorączki. Pani dr kazała zbijać i dalej podawać leki. Zbijaliśmy do wieczora, a w nocy wylądowaliśmy na pogotowiu. P.S. Tuba leży w apteczce - więcej nieużywana.

Wspaniała, życzliwa osoba. Niezwykle kompetentna i z olbrzymią wiedzą, którą świetnie wykorzystuje w praktyce. Lekarz godny polecenia.

Serdecznie polecam tego lekarza. Pani Anna Gimeła zawsze odbiera telefony i chętnie udziela konsultacji, czego nie mogę powiedzieć o innych lekarzach. Jest miła i uprzejma. Bardzo dyspozycyjna. Na prywatna wizytę czekam kilka godzin, max 1 dzień. Polecam. wiele razy wyleczyła mojego synka, gdy zawodzili inni lekarze.

jeszcze nigdy nas nie zawiodła, zawsze poprawia brak kompetencji mojego lekarz rodzinnego- pediatry, gdy corka była bardzo chora przyjęla nas w popołudnie sobotnie czego nie moge powiedziec o innych lekarzach

Wspaniały pediatra. Nic dodać, nic ująć.

Wspaniały pediatra. Nic dodać, nic ująć.