lekarz Anna Gimeła

Alergolog, Pediatra

Pani doktor nie napisała dodatkowej kartki dla rodziców z informacją, jak należy dozować lekarstwo. W aptece poinstruowano mnie, że mam dawać dla dziecka 3-letniego 7,5 ml leku, co okazało się 3-krotną dawką !!!! Kiedy zgłosiłam to pani doktor, stwierdziła, że i tak ma za dużo wypełniania i posania. Mam rozumieć, że dla tej pani doktor nie istotne jest, że mogłam przedawkować lek i podtruć dziecko.

Nigdy nie pojde do tej lekarki.Dzięki niej mój synek ma astmę oskrzelową.Ma bardzo dużą alergie co pani twierdziła że nie,zrobiłam mu badania prywatnie.Od niej nie było szans na jakie kolwiek skierowanie.Lecze już od 3 lat syna prywatnie.Nikt mnie nigdy nie namówi na wizytę u tego lekarza

przesympatyczna i kompetentna gadułka :-)

przesympatyczna i kompetentna gadułka :-)

Wspaniały lekarz, przesympatyczna dla swoich pacjentów, cierpliwa, poświęca na wizytę duzo czasu, wszystko można zapytać i zawsze dostanie sie kompetentną odpowiedź.