lekarz Anna Grudzień-Wolak

Internista, Endokrynolog

Bardzo dobrze wspominam wizyte u p.dr. Uprzejma, mila, wysluchala, powiedziala kilka budujacych slow. Kompetentna w 100%, wyjasnia dokladnie zamierzone dzialania. Polecam na 200%

Lekarz godny polecenia,jestem pod opieką Pani doktor od 13 lat i nigdy się nie zawiodłam.Trafiłam do Pani Wolak w tragicznym stanie i to ona postawiła mnie na nogi .

SUPER,POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No , jestem pod wrażeniem. Byłem właśnie dziś u Pani Dr. Kilka dni temu byłem u innego endokrynologa w innej przychodni - na NFZ. Mam więc porównanie - dzień do nocy. Wprawdzie nie mam żadnych kompetencji aby oceniać fachowość , czy trafność diagnozy - lecz strasznie podobała mi się komunikatywność Pani Dr Wolak. Dokładnie przekazała mi całą informację o stanie mojego zdrowia w sposób fachowy ale też i zrozumiały dla laika. Gorąco polecam wszystkim. Krzysztof

Gorąco polecam wszystkim.
Krzysztof

Dzięki "drobnej pomyłce" w leczeniu, do dziś walczę z poważną chorobą tarczycy. Pani Doktor po prostu żle rozpoznała u mnie chorobę i dawała nieodpowiedni lek. Do dziś męczę się z konsekwencjami tej pomyłki. Na szczęście poszłam prywatnie do starej dobrej lekarki Wilamowskiej, która była totalnie zaskoczona leczeniem swojej byłej podopiecznej. Zycie uratowałąm, zdrowia -nie. Absolutnie odradzam.

Od 3 lat leczę się u Pani Doktor i jest to wspaniała lekarka i osoba.Bardzo lubię chodzić do niej na kontrolę,bo mam pewność,że niczego nie przeoczy,poświęci mi tyle czasu ile jest potrzebne i jeszcze raz przeanalizuje razem ze mną wszystkie niedogodności związane z moją chorobą.polecam bez cienia wątpliwości!!!!:)

Jest to lekarz fenomen. Po kilku latach i wizytach u różnych specjalistów dopiero pani doktor mnie wyleczyla. W tej chwili wystarcza tylko wizyta kontrolna. Pozdrawiam. Wdzięczna pacjentka Grażyna Szczepaniak.

Super lekarz pod każdym względem.leczę się u niej od 6 lat i ustabilizowała mi tarczyce/Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.miła w rozmowie-fachowiec w swoim zawodzie.

zgadzam się z poprzednimi ocenami. leczę się u pani dr Wolak około 10 lat, oprócz kompetencji to wspaniały człowiek ,każdy jest równo traktowany z należytym szacunkiem. Każdemu poświęci tyle czasu co potrzeba i spokojnie wszystko wytłumaczy. Więcej takich wspaniałych lekarzy. Wanda Szymendera-Krawiec

zgadzam się z poprzednimi ocenami. leczę się u pani dr Wolak
około 10 lat, oprócz kompetencji to wspaniały człowiek ,każdy
jest równo traktowany z należytym szacunkiem. Każdemu poświęci
tyle czasu co potrzeba i spokojnie wszystko wytłumaczy.
Więcej takich wspaniałych lekarzy.
Wanda Szymendera-Krawiec

Od wielu lat leczę się u Pani Wolak,jest super, więcej takich lekarzy a liczba chorych będzie się zmniejszała.Podejście do pacięta i jej wielka kultura osobista zachęca mnie do dbania o moje zdrowie . Pozdrawiam Irena Szymańska

Pozdrawiam Irena Szymańska

Wciąż poszukujesz "Internista Bydgoszcz"?

Modrzewiowa 14 lok. 36
85-636 Bydgoszcz