lekarz Anna Grudzień-Wolak

Internista, Endokrynolog

Pani Doktor to wspaniały człowiek i specjalista. Nie zbywa pacjenta, leczy, tłumaczy, rozmawia. Taki lekarz, to wielki skarb służby zdrowia. Teresa

Teresa

zgadzam się z poprzednimi ocenami. leczę się u pani dr Wolak około 10 lat, oprócz kompetencji to wspaniały człowiek ,każdy jest równo traktowany z należytym szacunkiem. Każdemu poświęci tyle czasu co potrzeba i spokojnie wszystko wytłumaczy. Więcej takich wspaniałych lekarzy. Wanda Szymendera-Krawiec

zgadzam się z poprzednimi ocenami. leczę się u pani dr Wolak
około 10 lat, oprócz kompetencji to wspaniały człowiek ,każdy
jest równo traktowany z należytym szacunkiem. Każdemu poświęci
tyle czasu co potrzeba i spokojnie wszystko wytłumaczy.
Więcej takich wspaniałych lekarzy.
Wanda Szymendera-Krawiec

No , jestem pod wrażeniem. Byłem właśnie dziś u Pani Dr. Kilka dni temu byłem u innego endokrynologa w innej przychodni - na NFZ. Mam więc porównanie - dzień do nocy. Wprawdzie nie mam żadnych kompetencji aby oceniać fachowość , czy trafność diagnozy - lecz strasznie podobała mi się komunikatywność Pani Dr Wolak. Dokładnie przekazała mi całą informację o stanie mojego zdrowia w sposób fachowy ale też i zrozumiały dla laika. Gorąco polecam wszystkim. Krzysztof

Gorąco polecam wszystkim.
Krzysztof

Od wielu lat leczę się u Pani Wolak,jest super, więcej takich lekarzy a liczba chorych będzie się zmniejszała.Podejście do pacięta i jej wielka kultura osobista zachęca mnie do dbania o moje zdrowie . Pozdrawiam Irena Szymańska

Pozdrawiam Irena Szymańska