dr n. med. Anna Karwowska

2,2
2,2
2,1
1,9

Nie polecam ! Pani doktor w sposob arogancki sie odzywa nie wykazuje checi pomocy z po opiniach widze ze nie jestem pierwsza NIE POLECAM !

Pacjent z bólem kolana, po ostrym dyżurze, po 2 tygodniach zwolnienia trafia na konsultację do tej lekarki. Co na to lekarka? Nie zleca żadnych badań, nie przepisuje żadnych leków oraz na siłę próbuje prostować kolano pacjentowi. Na koniec stwierdza, że pacjentowi nic nie jest. Najgorszy lekarz na jakiego może trafić chory człowiek. Skarga na tą Panią już się pisze.

Najgorszy lekarz na jakiego może trafić chory człowiek.
Skarga na tą Panią już się pisze.

Pani Doktor jest osobą kompetentną. Jasno wyjaśniła swoje obserwacje dotyczące dziecka. Miła i uprzejma. Życzliwa. Wykonuje trudną i odpowiedzialną pracę - jest ortopedą, a tutaj potrzebna jest rzeczowość i tak p. Dr odebrałam. Polecam.

Trochę dziwią mnie te tak kategoryczne opinie... Odebrałem Panią Doktor jako osobę konkretną i praktyczną. Może niektórzy pacjenci wymagają tego, że będzie się ich głaskać po główkach, nie wiem. W każdym razie zawsze dostałem z uwagą wysłuchany, a diagnozy i zalecenia okazywały się trafne. Mój przypadek należy do tych skomplikowanych. Mówiąc szczerze, gdybym przyjmował te wszystkie komentarze za prawdę to bałbym się zbliżać do szpitala na Stępińskiej... Mam jednak jak najlepsze odczucia...

Bardzo polecam doktor Karwowską. To był mój drugi pobyt w szpitalu Czerniakowskim i podejście doktor bardzo profesjonalne-ludzkie. Miła, kontaktowa ma dużą wiedzę i doświadczenie. Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi w szpitalu i potem w przychodni przyszpitalnej.Polecam :)

Najgorszemu wrogowi nie placem trafić do tej niby pani lekarz, tragedia, zero podejścia do pacjenta, nie uzyskałam żadnej informacji na temat czy moja noga jest zlamana czy skrecona a ona juz mi gips zakladala, po czym cos zaczelam mowic do siebie, ze i bez gipsu by sie obylo, oczywiscie sie nie zgodzilam i wyszlam z gabinetu, nie polecam stanpowczo, szkoda zdrowia

Nie polecam nikomu tego wybitnego specjalisty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie polecam nikomu tego wybitnego specjalisty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zdecydowanie nie polecam tej Pani doktor. Jest niekompetentna, nieprofesjonalna, i nie potrafi zdiagnozować ani porozmawiać z pacjentem o jego schorzeniu. Muszę sama prywatnie dowiadywać się co będzie z moją ręką.Zdecydowanie trzymajcie się z daleka do TEJ PANI KONOWAŁ!

Jeśli chodzi o p. Annę Karwowską, która przyjmuje w Szpitalu Czerniakowskim, to NIE JEST ona doktorem nauk medycznych tylko po prostu lekarzem. (Tak dla łatwiejszego rozpoznania, o kogo chodzi). Nie miałam problemu z jej kulturą osobistą i podejściem do pacjęta - ot typowe nawyki pracownika masówki-budżetówki. Natomiast ZDECYDOWANIE polecam skonsultować z kimś innym wszystkie decyzje medyczne tej pani. Prastare metody, które nie powinny mieć już miejsca. Wali gipsy tam, gdzie wystarczyłby temblak a potem chodź sobie przez rok na rehabilitację...

Lekarz Anna Karwowska, szpital czerniakowski - nie wie co robi, jej wiadomosci są przestarzałe i szkodzą pacjentom szczególnie starszy. Nie ma żadnego pojęcia o tym jak leczenie są ludzie w innych krajach, gdzie stosowana jest medycyna bazowana na dowodach. Np. od 30 lat nie stosuje się wyciągu - bo szkodzi pacjentom i wcale nie pomaga w leczeniu. Po reperacji złamania uda lub biodra następnego dnia stawia się pacjenta do pionu i zaczyna lekkie (tylko nacis palucha) obciążanie nogi. Udowodniono, że obawy, że peknie to czysta spekulacja nie poparta żadnymi dowodami ani bierzącą wiedzą medyczną. Ta konowałka mówi pacjentom, że nie bedą chodzic więc po co im rehabilitacja - gdy setki tysiecy przypadków zostały przestudiowe i opisane w literaturze i mówią, że znakomita wiekszość pacjentów chodzi samodzielnie. Zdecydowanie Anna Karwowska to przestępca powodujący u pacjentów niepotrzebne kalectwo.