dr n. med. Anna Karwowska

2,2
2,2
2,1
1,9

Lekarka Anna Karwowska ze Szpitala zerniakowskiego jest niekompetenta zawodowo i wręcz szkodzi pacjentom. Powinna być usunięta z zawodu lekarksiego, a na pewno powinni jej zabrać uprawnienia do leczenia (czytaj szkodzenia) ludzi. Ja bym do niej psa ze złamaną nogą nie wysłał. Zwykła niekomptentna pętaczka. Jeżeli ma doktorat medycyny to chyba z ignorowania wiedzy medycznej i pacjentów. Jestem Profesorem Doktorem z USA i większej niekomptencji w życiu nie widziałem. A jej przełożony Ordynator oddziału jest tylko niewiele lepszy. Radzę wszystkim unikać tego Szpitala i tych ludzi. Sa nadzwyczaj nie etycznie i nieduoczeni.

Już dawno nie spotkałam się z takim traktowaniem pacjenta, w ogóle nie liczy się z tym co pacjent mówi, wymaga od samego pacjenta wiedzy medycznej (gdy myliłam określenia, odczuwając ból, mówiła, żebym się zdecydowała na to, co mi jest i niezachowywała się jak dziecko sic!) Przy dopytywaniu jest bardzo nieuprzejma, nie polecam!

Zgadzam się ze wszystkimi dotychczasowymi komentarzami. Ja opisując tego lekarza użyję słów " wielka arogancja i ogromna ignorancja". Pacjent jest traktowany jak niepotrzebny przedmiot, a nie podmiot. Sporadyczne "dyskusje" lekarki z pacjentem i jego rodziną wyglądają jak doświadczalne pole lekarki służące jej do trenowania błyskawicznego słownego nokautowania rozmówców, a nie do udzielenia pełnej informacji.

Kompletny dramat. Uzyskanie jakiejkolwiek informacji od tej pani graniczy z cudem. Absolutny brak szacunku do pacjenta a przeciez nikt nie oczekuje od niej wspolczucia tylko rzetelnej informacji. Tej mozna wiecej uzyskac w mięsnym niz od niej. Zdecydowanie dwója z zachowania.... Co do kompetencji trudno sie wypowiadac bo to nie ona operowala a jako lekarz prowadzacy (smiech!) tylko brala udzial w obchodzie.

Pani doktor nie interesuje sie pacjentami, jest nieuprzejma, sprawia wrazenie ze jest w pracy za kare. Niedelikatna

Pani doktor bardzo nieprzyjemnie odnosi się do pacjenta, traktując go jak zło konieczne, nie tłumaczy postępowania i metod leczenia, bagatelizuje odczucia pacjenta (ze coś boli, że można czegoś nie wiedziec, że można się czego bac). Ogólnie nikomu nie poleciłbym tej lekarki.