Cudowna osoba. Życzliwa, miła, zaangażowana. Poświęca pacjentom czas i energię. Często kosztem swojego własnego czasu. Stara się podejść do pacjenta kompleksowo. Próbuję odnaleźć przyczynę choroby i doprowadzić organizm pacjenta do stanu homeostazy a nie tylko leczy skutki i przepisuje coraz silniejsze leki...Co to- to nie! Antybiotyki w ostateczności. Specjalizuje się też w leczeniu/pomaganiu przy chorobach układu kostnego- kręgosłup, itd. Bardzo polecam! Z pewnością nie zostawi pacjenta na lodzie, jak większość lekarzy do których się wchodzi i wychodzi po 3 minutach wizyty z receptami na silne leki.

Wspaniały lekarz, miałem straszne problemy ze stawami (bolące z towarzyszącą opuchlizną) została zdiagnozowana możliwość zakażenia boreliozą i zostałem skierowany na dalsze badania w celu potwierdzenia. Prognozy okazały się trafne. Jestem teraz na leczeniu - ta wizyty u Pani doktor mogę powiedzieć że uratowała mi życie. Gorąco Polecam.

Niemiła i bezduszna Ciągle spóźniająca się, prowadząca mnostwo prywatnych rozmów podczas pracy Poniższe opinie zamieszczają chyba znajomi

Niemiła i bezduszna
Ciągle spóźniająca się, prowadząca mnostwo prywatnych rozmów podczas pracy
Poniższe opinie zamieszczają chyba znajomi

Bardzo miła Pani Doktor . Zaangażowała się bardzo w mój problem pomaga mi. Moja choroba wymaga długiego leczenia ale już czuję znaczną poprawę. Do tej pory inni lekarze mnie olewali dopiero Pani Doktor pomaga mi. POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!

Dzięki pani doktor nie boję się cukrzycy,bo mam prawidłowy poziom cukru, nie tylko dała tabletki, glukometr ,ulotki i badania,ale dzięki niej rzuciłam palenie, schudłam i mam mniejsze problemy z poruszaniem się.Gorąco polecam

Lekarz z powołania z dużą wiedzą i zaangażowaniem. Gorąco polecam. Jej zawdzięczam życie i zdrowie.Wspaniały człowiek, który potrafi łączyć wiedzę i współczucie.

Zdecydowanie odradzam wizytę u p. doktor. Totalny brak wiedzy, leczy ludzi na choroby, których w rzeczywistości nie mają, faszeruj pacjentów lekami z koncernów farmaceutycznych jakby miała z tego %. Przedstawiciele handlowi takowych firm wchodząc do gabinetu poza kolejnością! Zapewne wiele os. przez panią Anne K. wydalo mase poniędzy na lekarstwa, które okazały się niczego warta z powodu złej diagnozy. Dodatkowo przychodnia której pani doktor jest właścicielką nie ma podziału na dzieci chore i zdrowe w wyniku czego wiele zdrowych dzieci podczas szczepień zaraża się ospą i podobnymi chorobami. Odradzam.

Swietny diagnostyk o bardzo przyjaznym stosunku do pacjenta.Stara się przepisywać jak najtańsze i najskutecznejsze leki. Gorąco polecam

Bardzo dobry fachowiec specjalista. Widzi człowieka całościowo - dobiera terapie zwracając na wszelkie możliwe potrzeby. Potrafi rozmawiać.

Dokładna,sumienna, fachowa i poza tym miła i życzliwa.Lekarz z powołana. Polecam jako diagnostę i człowieka.