Lekarze Sanok

lek. dent. Małgorzata Szpiech

Przychodnia Specjalistyczna
Jana III Sobieskiego 21
38-500 Sanok

Witam. Może Pani stomatolog jest uprzejma i stara się poświęcić pacjentowi dużo czasu, jednak warto przyjrzeć się bliżej jej kompetencjom w tym wieku. Dzisiaj byłam u Pani dr w celu kanałowego leczenia zęba, którego mi ZŁAMAŁA, (wiedziała, że należy robić to delikatnie ale nie, bo po co), nie przeprosiła, nic nie zrobiła żeby go naprawić. kasę zabrała i odesłała do domu. Czy taki powinien być stomatolog? To nazywa się podejście ...
Opinia dodana przez: Mania
Najgorszy lekarz na jakiego mogłam trafić. Chodziłam do tego Pana od początku ciąży cały czas mówił że jest wszystko dobrze z dziecko rozwija się prawidłowo. Przypadkiem na wizycie u innego lekarza w tej samej przychodni dowiedziałam się w piątym miesiącu że jestem w zagrożonej ciąży bliźniaczej. Spędziłam 10 tygodni w Warszawie na patologii ciąży. Jak można tak się mylić i nazywać się lekarzem .. Unikajcie tego "lekarza".

lekarz Zbigniew Wroński

Pulmonolog, Internista

ulica 3 Maja 16
38-500 Sanok

Niewiem jakim sposobem został lekarzem mojej mamie zrobił RTG (po czym wynik z tego RTG leżał dwa tygodnie w rejestracji zpodejrzeniem nowotru płóć oskrzeli i tchawicy. ) i skierował na TK. Dzisiaj byłam z mamą w Brzozowie i pani doktor powiedziała że moja mama jest zdrowa i żadnego raka niema takze wogóle nie polecam tego lekarza.

lekarz Bogusław Fara

Pulmonolog

ulica Kochanowskiego 25
38-500 Sanok

Arogancki, bezczelny. Skąd się tacy biorą? Wina rządzących, utrzymują nędzne uczelnie, które nie szkolą ale produkują pseudo lekarzy.
Opinia dodana przez: Pacjent

lek. dent. Andrzej Borowiec

Wałowa 1
38-500 Sanok

Bardzo niekompetentny lekarz, leczyl na afty gdzie jest liszaj plaski i poczatek nowotworu .Bardziej w czsie wizyty zajety soba wystrojem gabinetu i piszczacymi pomocami dentystycznymi.

lekarz Agnieszka Biskup

Sobieskiego 18/22
38-500 Sanok

beznadziejny lekarz nie godny polecenia nie ma czasu dla pacjenta i leniwie podchodzący do pacjenta obiecuje i nie dotrzymuje słowa

Robert Moskal

Pulmonolog

38-500 Sanok

Impertynent i cham, podejście do pacjenta i jego problemu zerowe. Na dodatek kłamca. Zdecydowanie odradzam. Omijać szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Justyna Sieradzka-Woźniczak

Otolaryngolog dziecięcy, Otolaryngolog

ulica 800-lecia 26
38-500 Sanok

Nie ma słów aby opisać panią doktor i jej niekompetencje ,odmówiła zbadania 3 letniego dziecka ,twierdząc że zapalenie ucha leczy się w aptece ,wyśmiewcza intonacja głosu , Bardzo nie polecam
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Waldemar Mielecki

ulica 800-lecia 26
38-500 Sanok

Wczoraj teściowa (wiek 80 lat) miała umówioną wizytę która została wyznaczona w wypisie. Vanmed zawiózł teściową do poradni w szpitalu w danym dniu na wyznaczona godzinę po czym okazało się,że lekarza nie ma o czym nie poinformowano jej nawet telefonicznie. Gdzie tutaj szacunek do pacjenta? W tym czasie vandem pojechał na darmo.
Opinia dodana przez: Żaneta

lekarz Tomasz Wietchy

aleja Gen. B.Prugała-Ketlinga 12/2
38-500 Sanok

Brak elementarnej uprzejmości, tłumaczenia choroby i leczenia, w zwiazku z powyższym nie budzi zaufania do kompetencji, dlatego szczerze odradzam korzystania z usług medycznych tego czlowieka!!! Minął się z powołaniem, przez co krzywdzi pacjentow - powinien zmienić zawód!!!

lekarz Halina Jakiel

Internista, Lekarz medycyny pracy

Przelotowa 6
38-500 Sanok

pewna siebie i podchodzi arogancko uwaza sie za wyzszosc

lekarz Małgorzata Matuszek

Dermatolog

ulica Kochanowskiego 25
38-500 Sanok

Nie polecam, na kasę chorych nie poświęca dużo czasu na pacjenta, leczy bez badań, przypisuje te leki które akurat przedstawiciele jej przedstawią by mieć profity. Spóźnia się, nie kulturalna, potrafi kończyć jedzenie przyjmując pacjenta.
Opinia dodana przez: Diana

lekarz Kazimiera Dołoszycka

ulica Jarzębinowa 17
38-500 Sanok

Pani doktor zarówno w gabinecie prywatnym jak również w przychodni państwowej wykazała się wobec mnie brakiem kultury i empatii do pacjenta. Krzyczała, wyzywała mnie i moje 12-letnie dziecko nie zważając na dobór słów i innych pacjentów. Badanie trwało zaledwie kilka minut, brak wyjaśnień dotyczących choroby itd. Moim zdaniem z takim podejściem do pacjentów nie powinna wykonywać zawodu lekarza. Absolutnie Pani doktor nie jest godna polecenia.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Emilia Skubisz

ulica Jana Pawła II 39/4
38-500 Sanok

Pani nie przyjmuje chorych dzieci np. z katarem a bez aktualnych szczepień to pomarzyć. Nie polecam. Zmieniłam lekarza i wszystko jest w najlepszym porządku

Barbara Dzimira

Rehabilitant, Lekarz medycyny pracy

Sanok

Urzedowa bezduszna lekarka,odsyla cierpiacego pacjenta do meza,na prywatna wizyte...

dr n. med. Henryk Czerwiński

Mickiewicza 5 lok. 2
38-502 Sanok

mgr Wanda Kot

Pielęgniarka

Podkarpackie Centrum Interwencji Sercowo-Naczyniowych Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Poradnia kardiologiczna
ulica Pogodna 1

lekarz Jolanta Balwierczak