lekarz Anna Niemczuk-Szczytkowska

Internista, Lekarz medycyny pracy

2,5
2,2
2,1

Byłem kilka razy u pani doktor. Nie zgadzam się poprzednimi opiniami i traktuję je jako niesprawiedliwe. może jakiś zawiedziony student nie dostał dziekanki zdrowotnej. Zawsze miła i mająca czas oraz dużo cierpliwości zwłaszcza dla osób starszych. Polecam wszystkim

Polecam wszystkim

Trafiłam do pani doktor w czasie przewlekłej i meczącej infekcji dróg oddechowych. Owa kobieta stwierdziła że jak to przecież nic mi nie jest, jestem zdrowa (kaszel, kłucie w piersiach, 37,5 - rzeczywiście tryskanie zdrowiem...), nie ma mowy o zwolnieniu z zajęć na uczelni, bo "chorują wszyscy, takie jest życie ona tez przychodzi chora do pracy, bo pacjenci ją zarażają". No ręce mi opadły! To na temat jej pracy jako lekarza. Natomiast kwestia już mniej istotna to sposób bycia tej osoby - pogardliwa, arogancka i zarozumiała... Pacjent jest nikim, pani doktor ...

Natomiast kwestia już mniej istotna to sposób bycia tej osoby - pogardliwa, arogancka i zarozumiała... Pacjent jest nikim, pani doktor jest boginią i panią na włościach ;/ Bardzo nieżyczliwa osoba. Nie polecam.

Bardzo niekompetenta osoba, arogancka. Brakuje obycia! Bardzo nie polecam. Rzuca podejrzenia poważnych chorób nie mając odpowiedniego przygotowania merytorycznego. Radzę omijać szerokim łukiem!

Byłam kilka razy. Zawsze miła, zawsze mająca czas. Pomocna w prostych ale bolesnych sprawach