lek. dent. Anna Perdzyńska

Stomatolog, Chirurg stomatolog

2,9
2,5

Omijać szerokim łukiem!! Najpierw miałam „leczony” ząb kanałowo - jak się potem okazało zupełnie niepotrzebnie. W dodatku jeden kanał nie był wypełniony, na szczęście ząb został ocalony przez innego stomatologa. Nie, nie i jeszcze raz NIE!!!

Niestety nie polecam tej pani. Brud w gabinecie, nie słucha pacjenta, ocenia z góry, co się dzieje w jamie ustnej, nie widząc jeszcze ani jamy ani żadnych zdjęć czy wyników badań.

Nie polecam. Komplikacje jakie mam po wyrwaniu 4 ósemek są straszne. Przy wyrwaniu Pani doktor zostawiła niektóre korzenie. Nawet nie chce mi się opisywać wszystkiego. Jestem załamany co czeka mnie przez tą Panią.

nie polecam -ta pani powinna pojsc na emeryture. poszlam do doktor z zamiarem wyrwania 8mki. doktor na miejscu oklamala mnie, ze jestem umowiona tylko na 30 minut (wyrwanie to 60. sprawdzilam to pozniej w recepcji i bylam umowiona na 60 ...). moze bylo juz za pozno i spieszylo sie do domu o 19:00? nie wiem, druga rzecz- pani doktor nie rwie na wieczor, bo krwawienie, to dlaczego nikt mi o tym nie powiedzial? stracilam czas, nerwy, zmienilam swoje plany na caly tydzien tylko po to, zeby to uslyszec? jestem gleboko ...

nie polecam -ta pani powinna pojsc na emeryture.
poszlam do doktor z zamiarem wyrwania 8mki. doktor na miejscu oklamala mnie, ze jestem umowiona tylko na 30 minut (wyrwanie to 60. sprawdzilam to pozniej w recepcji i bylam umowiona na 60 ...). moze bylo juz za pozno i spieszylo sie do domu o 19:00? nie wiem, druga rzecz- pani doktor nie rwie na wieczor, bo krwawienie, to dlaczego nikt mi o tym nie powiedzial? stracilam czas, nerwy, zmienilam swoje plany na caly tydzien tylko po to, zeby to uslyszec? jestem gleboko rozczarowana taka postawa. ponadto nie zycze sobie, kiedy lekarz zwraca sie do pacjentow jak do dzieci. totalne dno. czytajac opinie o tej pani moze i lepiej ze nie chcialo jej sie wyrwac ni zeba. poszukam kogos bardziej profesjonalnego

Omijać szerokim łukiem, najgorszy stomatolog jakiego spotkałam. Miałam wyrywaną szóstkę, doktor zostawiła pół korzenia, wdał się stan zapalny i martwica kości. Podobno jest to chirurg stomatolog - takie rzeczy nie powinny mieć miejsca u tak doświadczonego stomatologa. Ogromnego bólu którego doświadczyłam nie życzę nikomu. Dwa tyg wycięte z życia. NIE NIE i jeszcze raz NIE.

Kompletnie beznadziejna lekarka! Nie polecam nikomu! Niekompetentna, chamska, zupelnie nie zna sie na stomatologii. Szkoda słów.

Nie polecam z całego serca tej Pani, wyrywała mi ósemkę. To przez co przez tą osobę przeszedłem nie życzę najgorszemu wrogowi. Kobieta już jest leciwa powinna dawano przejść na emeryturę, nie ma siły w rękach, z moim zębem męczyła się z ponad godzinę !! mało tego naruszyła mi szczękę od szarpania ale nic ząb został wyrwany. Jak się później okazało zapomniała dać mi antybiotyku (czyżby skleroza? ) wdały się poważne komplikację. Z Panią kiepski kontakt, cały czas mi wmawiała że wszystko ok, że jutro będzie lepiej, po 10dniach agonii i ...

Z Panią kiepski kontakt, cały czas mi wmawiała że wszystko ok, że jutro będzie lepiej, po 10dniach agonii i łykania dużych ilości ketonalu, cały spuchnięty pojechałem na wizytę do niej (praktycznie nie było widać u mnie szyi tak byłem spuchnięty) ledwo żyłem a Pani: wszystko jest ok. Bała się przyznać do błędu. Byłem na konsultacji w kilka innych miejscach i stwierdzili że poprostu Pani popełniła błąd przy wyrywaniu i nasepny błąd ponieważ nie zapisała mi żadnego antybiotyku przy tak dużym korzeniu.

Naturanie Pani Anna Perdzyńska cały czas parła w zaparte że wszystko jest ok !!!! wkońcu po konkretniej interwencji mojego ojca bo ja już byłem prawie nieprzytomny (to nie żart) dostałem skierowanie do szpitala gdzie odrazu zostałem zakwalifikowany do zabiegu/operacji.

Została mi teraz na całe życie piękna 1cm blizna po nacięciu pod brodą.

NIE POLECAM TAJ PANI Z CAŁEGO SERCA!! Jest miła osobą ale nic pozatym.

Pani doktor jest cudotwórczynią, dla mnie-osoby która panicznie boi sie wszystkiego-usuniecie zeba trzonowego było błachoską.Wizyta trwała łącznie ze znieczuleniem ok 5 min, wszystko bardzo sprawnie, fachowo i szybko. Z czystym sumieniem polecam każdemu. Po usunięciu brak jakichkolwiek komplikacji. Jak dla mnie to najlepszy stomatolog. ;-)

Cudowny lekarz! Cudowny człowiek! Zbierała się do wyrwania ósemki kupę czasu i jak to zwykle ma miejsce doczekałam się momentu, gdy ów nieszczęsny ząb zaczął mnie boleć. Dostałam numer tel Pani Doktor od znajomej - raz dwa trzy! i następnego dnia zostałam przyjęta. Panicznie bałam się rwania.. ale przebiegło szybko - wręcz EKSPRESOWO! Pani Doktor mnie zagadała;P Pożartowała... i po paru minutach wyszłam szczęśliwa, uśmiechnięta i pozbawiona ósemki:) ZDECYDOWANIE polecam tego stomatologa! Mam doświadczenie z usuwaniem drugiej ósemki w innej placówce i w porównaniu... właściwie nie ma co porównywać! Było ...

Cudowny lekarz! Cudowny człowiek!
ZDECYDOWANIE polecam tego stomatologa! Mam doświadczenie z usuwaniem drugiej ósemki w innej placówce i w porównaniu... właściwie nie ma co porównywać! Było o niebo lepiej, przyjemniej, bezboleśniej, radośniej i TANIEJ!!!!:D
Gorąco polecam!

Genialna stomatolog, wyrywałam u Niej ósemkę (bardzo niekorzystnie ulokowaną). Wizyta przebiegła bardzo szybko i sprawnie, miejsce po wyrwaniu nie bolało nawet gdy zeszło znieczulenie. Gorąco polecam Panią Doktor, sprawdzona przez kilku moich znajomych, wszyscy wypowiadają się o Niej w samych superlatywach.