lek. dent. Anna Perdzyńska

2,9
2,5

Bardzo profesjonalny chirurg-stomatolog.

Bardzo profesjonalny chirurg-stomatolog.

Ja miałem wyrywanego zęba jakoś na tydzień przed świetami Bożego Narodzenia w luxmedzie na Szernera i jak przeczytałem opinie o tej Pani to się trochę przeraziłem, jednak okazało się, ze to jak zwykle typowi internetowi "napinacze". Zab okaza sie trudnym zawodnikiem, ale cala wizyta byla bardzo profesjonalna, a sama pani doktor przemila.

ja nie wiem, mam wrazenie jakbym u jakiejs innej osoby byla! usuwanie osemki, nie wyrznietej. zabieg gladki nie byl, ale to ze wzgledu na fakt ze na zdjeciu wydawalo sie ze zab ma jeden korzen, a tymczasem mial az trzy - pozostale dwa po prostu schowaly sie za pierwszym. pani przemila. szkoda gadac, ale ja, juz w sumie stara baba dwudziestoletnia, bardzo plakalam, bo boje sie dentysty jak cholera. pocieszala, glaskala, lzy ocierala, no jak ciocia czy bzbcia. (po wyrwaniu powiedziala rzeczywiscie ze mozna jej bylo ruszac ze wzgledu na ...

ja nie wiem, mam wrazenie jakbym u jakiejs innej osoby byla!

(po wyrwaniu powiedziala rzeczywiscie ze mozna jej bylo ruszac ze wzgledu na to ze byla w pelni wyksztalcona i na swiat by sie juz raczej nie pchala, no ale niestety mozna to bylo stwierdzic dopiero po usunieciu ze wzgledu na niefortunne zdjecie). przepisala antybiotyk i srodek przeciwbolowy, opowiedziala co jesc i kiedy, umowila sie na kontrole, na zdjecie szwow i nastepna osemke

ja te pania z czystym sumienie polecam, szczegolnie strachliwym

Miałem okazję być u tej pani z pantomogramem, wizyta umówiona w celu wyrwania zęba. Dowiedziałem się na niej, że pani doktor ma dziś ostatni dzień przed urlopem i w związku z tym nie chce się jej wykonywać tego zabiegu :) Trochę mnie zatkało. Poza tym usłyszałem, że w lecie takich zabiegów się nie robi, bo się wszystko gorzej goi i najlepiej przyjść w zimie, za pół roku. Spojrzenie na pantomogram zajęło jej 0,5 sekundy. Generalnie pani nie wzbudziła mojego zaufania, ale była miła. Nie wiem, co by było, gdybym się stanowczo upierał przy zabiegu, zamiast wyjść po minucie, tak jak chciała pani doktor:)

Miałem okazję pójść z tym samym problemem do innego lekarza i podejście różniło się znacząco.

Nic dodac nic ująć. Zostałem przyjęty , jako pacjent dodatkowy.

Nic dodac nic ująć. Zostałem przyjęty , jako pacjent dodatkowy.

Generalnie szkoda gadać. Bardzo, bardzo, nie polecam!

Generalnie szkoda gadać. Bardzo, bardzo, nie polecam!

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Choć powiem szczerze słowo lekaz jest tutaj wyjątkowo nie na miejscu. "Pani Doktor" Perdzyńska u której byłem w dniu dzisiejszym miała za zadanie wyrwać mi ósemkę. Wcześniej byłem u Ortodonty który zalecił takie postępowanie. Przedstawiłem Pani Perdzyńskiej skierowanie oraz pantanagram. Pani Perdzyńska była od samego początku bardzo niemiła. O ile zazwyczaj lekarzami w tej Klinice można porzartować pośmiać się to Pani Perdzyńska miała widać ciężki dzień. Postanowiła obarczyć swoim ciężkim stanem psychicznym mnie - swojego pacjęta (po raz ostatni). Pani Perdzyńska wyrwała mi ową ósemkę. ...

Pani Perdzyńska wyrwała mi ową ósemkę. Nie powien trwała to bardzo którko. Ale gdy tylko zaczeła rwać stwierdziła, że ja - pacjent - jestem głupi i mam nieruwno pod kopułą skoro wyrywam ósemkę.
Wtedy już nic nie mogłem zrobić bo ząb leżał już obok. Następnie gdy zdziwiony patrzyłem na Panią "Doktor" usłyszałem jeszcze kilka zdań które miały podtrzymać mnie w przeświadczeniu że jestem "debilem".
Spytałem się dlaczego skoro tak uważała (że nie trzwyrywać ósemnki, a nie że jestem debilem :) nie powiedziała mi tego przed wyrwaniem, tylko w ironicznym uśmieszkiem mówi mi o tym po zabiegu.
Pani Perdzyńska stwierdziła, że ona tylko wykonuje zalecenia innych lekarzy oraz prośby pacjenta.
Zapytałem dlaczego w takim razie podważa zdanie swojej koleżanki z tej samej placówki. Na to usłyszałem, że widać, iż nie myślę, bo po co taki stary chłop (27 lat) chodzi do Ortodonty. Cytuje dalszą część wypowiedzi: jakby Pan niewiedział od czegą są ortodonci, a własny rozum to co? nie ma!

Wizyta należała do najgorszych w moim życiu. Złożyłem na Panią skargę w LUX MED zie. Gdy tylko odpiszą przekaże tę informację na tej i innych stronach.

pozdrawiam
PS. Strzeżcie się tej kobiety