lekarz Anna Pieczyńska

1,3
1,7
1,7
1,3

Mam problemy z średnio nasilonym trądzikiem od 9 lat, od jakiegoś czasu cera po uprzedniej poprawie zaczęła nacznie się pogarszać, więc postanowiłam wybrać się do dermatologa.Tafiłam na panią dr Pieczyńską. Najpierw wizyta na NFZ- już na pierwszej wizycie pani doktor namówiła mnie na wizytę prywatną, przekonując, że tylko korzystając z odpowiednich zabiegów wreszcie pozbędę się trądziku, postawiła sprawę w taki sposób, że ja jako zdesperowana pacjentka zdecydowałam sie na zabiegi. Dodatkowo pani dr obiecała, "że do końca wakacji o niej zapomnę"- cytat. Pierwsza wizyta- szok, siedzę sobie w fotelu z zieloną papką na twarzy a do gabinetu zaczynają schodzić sie inni pacjenci, poczułam się skrępowana, ponieważ, w trakcie wizyt u innych dermatologów pacjenci zawsze są traktowani indywidualnie, a nie zbiorowo. I tak w jakieś 5, czy nie wiem ile osób sie tam przewinęło leczyliśmy się w jednym pomieszczeniu. Pytanie, czy mogłabym być przyjmowana osobno (tak jak to sie odbywało u innych dermatologów) potraktowane zostało jak fanaberia, choć myślałam, że termin "wizyta prywatna" do czegoś zobowiązuje, sczególnie jeśli bierze sie za nią takie pieniądze. Natępny zabieg to kwasy, które pani przepisała mi w wakacje! Na moje pytanie, czy to na pewno bezpieczne, poniważ słyszałam, iż nie wykonuje się ich w miesiącach o tak dużym nasłonecznieniu, pani Pieczyńska odpowiedziała, że całkowicie bezpieczne. Podwóch dniach od zabiegu kwasami (które w trakcie zabiegu paliły mnie niemiłosiernie i mówiłam o tym pani dr) pojawiły się ogromne rany na mojej skórze. Prawy policzek spuchł tak, ze obrzęk zachodził na oko i utrudniał widzenie, nie mogłam swobodnie mówić i się śmiać ponieważ strupy na szczęce i policzkach uniemożliwiałyu mi to. Po trzech dniach od zabiegu przerażona i namówiona przez przerażonych rodziców i znajomych wybrałam się na wizytę. Pani dokor przepisała mi stertę leków, których miałam używać. Przez około tydzień lub dwa chodziłam na twarzy w chuście, odsłaniając tylko oczy, by nie narazić skóry na gorsze ciepienie. Następne miesiące obejmowały regenerację skóry po tym tragicznym zabiegu. Po czym pani dermatolog próbowała mnie namówić na kolejne kwasy:]. Od leczenia u pani doktor minął prawie rok a blizny, po "leczniczych kwasach" pani Pieczyńskiej utrzymują się nadal (mimo iż skóra "miała całkowicie się odbudować"). Moze blizny nie są az tak widoczne, ale wybrałam sie do tego lekarza po pomoc a zamiast pomocy mam za sobą kilka miesięcy cierpień. Dopiero teraz moja cera wraca do siebie ( po odstawieniu leków od Pani dermatolog a zastosowaniu innych mniej drażniących niż np. przepisany przez panią dr spirytus.)
Dodatkowe zastrzeżenia:
-kupiłam u Pani Pieczyńskiej krem z kwasami za 70zł, po czym spotkałam go w super-pharmie za 53zł (nie spodziewałam się handlu lekami przez lekarza, w celach zarobkowych )
- pacjentów rzeczywiście obsługuje pielęgniarka
- pani dr to faktycznie osoba arogancka, która udziela odpowiedzi na pytania w taki sposób, jakby nie chciała aby pacjent cokolwiek zrozumial z tego co ona mówi
- na mojej skórze wokół największej blizny na kości policzkowej zaczęły pojawiać sie zmarszczki (mam 22 lata)...
Myślę, że już wystarczająco rozpisałam się na ten temat. Zastanawiam, się co powinnam zrobić w tej sytuacji, ponieważ przykrymi skutkami leczenia u "tej pani" (ponieważ lekarzem chyba rzeczywiście nie można jej nazwać) są blizny które zostaną na całe życie. A oprócz tego moja skóra nagle zaczęła sie starzeć a ja ledwie skończyłam 22 rok życia.

Kilka lat temu urosła mi brodawka na plecach ,której postanowiłam się pozbyć. Wzięłam skierowanie od lekarza rodzinnego do dermatologa i udałam się do najbliższej przychodni gdzie przyjmuję dermatolog i akurat zostałam zapisana do pani dr Anny Pieczynskiej. Weszłam na wizytę i poprosiłam o usunięcie tej ( nie dużej) brodawki ,a ona powiedziała, że tutaj tego nie zrobi ,tylko może to zrobić u siebie w gabinecie w Częstochowie. Ja bez namysłu się zgodziłam i umówiłam się na następny dzień do jej gabinetu. Brodawke usunęła i kilka innych o które nie prosiłam. Po czym powiedziałam dziękuję bardzo i udałam się w kierunku wyjścia. Pani dr mnie zatrzymała i powiedziała ,że musimy się jeszcze rozliczyć. Ja spojrzałam ze ździwieniem i powiedziałam jak to? Przecież nie poinformowała mnie pani o tym, że zabieg będzie płatny, a ona ,że powinnam się domyśleć. A ja spytałam ile mam zapłacić ,a ona odpowiedziała ,że 200 zł. Zabieg trwał może 5 minut i 200 zł?😱 Byłam w szoku i całkowicie zarzenowna tą sytuacją, ponieważ jakbym chciała zrobić zabieg prywatnie, to wogóle nie umawialabym wizyty na NFZ, tylko od razu zadzwoniła do prywatnego lekarza. Nie otrzymałam ani paragonu ani jakiegokolwiek zaświadczenia,że w danym dniu został przeprowadzony taki zabieg. Na wizytę kontrolną pani dr umówiła mnie już do przychodni. Poprostu nie mogę pojąć jak można tak potraktować pacjenta? Jeśli chciała przyjąć mnie w prywatnym gabinecie, to powinna poinformować mnie o tym ,że będzie to zabieg prywatny i ,że będzie kosztował 200 zł, a tak to ja niczego nie świadoma zostałam postawiona przed faktem dokonanym. Jedno jest pewne, że już nigdy nie skorzystam z usług tej pani dr i wszystkim będę odradzać. Tak sobie mysle,że akurat ja musiałam trafić na takiego lekarza, który nad tym ,że jest lekarzem i powinien pomagać chorym ludziom , widzi jak tu wykorzystać pacjenta i wyciągnąć kasę do szuflady w moim przypadku nawet nie dając paragonu. Przykra sprawa😕

Pierwszy raz byłam na wizycie w al. NMP, wcisnęła mi wizytówkę z naciskiem, że nie powinnam nigdzie indziej robić jakichkolwiek zabiegów u jakiś kosmetyczek tylko ona przeprowadza takie (oczyszczanie, kwasy, laser). Z początku byłam tą propozycją zadowolona, bo przecież pomyślałam sobie że to ona będzie robić te zabiegi więc umówiłam sie na wizytę. Spóźniona przyszła, ku mojemu zdziwieniu na tą samą godzinę zaczęli przychodzić inni pacjenci aż mi mowe odebrało. W jednym z pokoi jedna kosmetyczka zaczęła robić zabieg oczyszczania mnie a chłopakowi obok kwasy. Takiego zabiegu oczyszczania jeszcze nigdy nie miałam starodawna metoda zielona papa na twarzy do tego nałożona jakaś maska podłączona do prądu. Oczywiście każdy sobie wchodził do tego pokoju i patrzał na mnie. Czułam sie mega niekomfortowo. Porażka. Cena za to śmieszne oczyszczanie 150 zł

witam :) Mimo wszystkich negatywnych opinii na temat p. doktor zdecydowałam się na wizytę- i to był mój błąd. Termin wizyty miałam z dnia na dzień. Pani doktor nie dość, że nie miła, to jeszcze jej podejście było na zasadzie 'jestem tu za karę'... Nic się nie dowiedziałam na temat mojej cery, co się z nią dzieję, jak o nią dbać itd. zamiast tego dowiedziałam się, że mam brzydką, zaniedbaną skórę bez nadziei na poprawę... po czym wyrecytowała regułkę o rożnego typu zabiegach: laserowych, maseczkach, peelingach, które na pewno sprawią, ze będę miała idealną buzię. Z dużym naciskiem na prywatną wizytę, bo na nfz może przepisać 'jakąś tam' maść, ale poprawy nie będzie... Wizyta trwała ok. 4 minuty... Odradzam tą panią, nawet do zwierząt leczenia się nie nadaję, tylko potrafi zdołować i zdenerwować. Żadnych kwalifikacji nie zauważyłam... NIGDY WIĘCEJ!

Zdecydowanie nie polecam brak profesjonalizmu,lekceważenie pacjenta i jego czasu, wyniosła i arogancka

Dziwią mnie negatywne opinie na temat Pani dermatolog. Byłam u niej dwa razy i z czystym sumieniem moge ja polecic znajomym. Była bardzo miła i uprzejma więc nie rozumiem pozostałych internautów. Poświęciła mi tyle czasu ile trzeba i dowiedziałam się o schorzeniu wszystkiego co chciałam. Być może poza prywatnymi wizytami jest inaczej no ale nie oszukujmy się pieniądze robią swoje:)

Żałuję, że zdecydowałam się na wizytę u tej pani, mimo iż wiele osób mi odradzało. Zastanawiam się, jak ta osoba w ogóle jest dopuszczona do leczenia ludzi? Kto dał jej tytuł i uprawnienia? Jak widać cuda się zdarzają. Nieuprzejmość, niekompetencja, opryskliwość. 3 niewielkie problemy skórne kazała rozłożyć na 3 wizyty a chodziło tylko o konsultację i ewentualnie lekarstwo. Na twarz przepisała mi lek, który według ulotki pod żadnym pozorem nie wolno stosować na twarz. Jeśli szanujecie swoje zdrowie, zdecydowanie ODRADZAM

Nieuprzejmość, niekompetencja, opryskliwość.

Wszystkie negatywne opinie potwierdzam. Nie polecam.Nie chcę spotykać więcej takich ludzi.stanowczo odradzam.

niekompetentna, chamska, traktująca pacjentów NFZ jak śmieci, czekająca tylko na prywatne wizyty, odradzam, jeden z najgorszych lekarzy w częstochowie

Bardzo nie polecam!!! Bylam na wizycie prywatnej za ktora zaplacilam 100zl, po czym po 4min wyszlam z gabinetu i nic sie nie dowiedzialam oprocz tego, ze moze mi zaproponowac zabiegi ktory jeden z nich kosztuje okolo 130zl a zaleca okolo trzech. Bardzo niekompetentny lekarz!!! Z koleji mojej znajomej na problem z wrastajacymi sie wloskami po goleniu powiedziala ze ona nic nie moze zrobic i pozostaje po prostu pokochac swoje nogi...to jest zenada!!! Jestesmy strasznie rozczarowane.