lekarz Anna Pogorzelska

2,9

Fachowiec w swojej dziedzinie.Pełen profesjonalizm .Szybko zdiagnozowała niedomogę lutealną i ciąża (zakończona porodem)już po 6 miesiącach od pierwszej wizyty.

Serdecznie polecam Panią doktor. Prowadziła moja ciąże. Konkretna Pani doktor, która zleca wszystkie potrzebne badania, informuje o stanie zdrowia matki i dziecka. Gdy miałam jakieś dodatkowe pytania zawsze mogłam skontaktować się bezpośrednio, ponieważ Pani doktor już na pierwszej wizycie podaje do siebie numer telefonu. Również w szpitalu zainteresowała się mną i czułam się zaopiekowana. Tak samo zaangażowana w trakcie prowadzenia ciąży jak i pózniej. Lekarza godny polecenia.

Kompetentna pani doktor. Dzięki niej mogłam się cieszyć macierzyństwem. Polecam z czystym sumieniem.

Niemiła wizyta. Poza tym usłyszałam w trakcie tej wizyty, że leki antykoncepcyjne dobiera się metodą prób i błędów.Ja się z tym stwierdzeniem mimo wszystko nie zgodzę, bo jestem człowiekiem takim samym jak ta pani, a nie królikiem doświadczalnym.

Prowadziła moja ciążę na NFZ. Zawsze spóźniona, zawsze w biegu, wizyta pobieżnie zrobiona, trwała mniej niż 5 minut. Nie kojarzyła pacjentek, na każdej wizycie musiałam od początku opisywać moja historie. W pierwszych tygodniach nastraszyła mnie mówiąc że na usg nie ma zarodka. I już, nic więcej. Jakby "zapomniała" dodać, że to normalne że w 5 tc go nie widać... Plus za to że zleca dużo badań. Ale atmosfera i wspomnienia tamtych wizyt przyprawia mnie o dreszcze...

Nie polecam. Jest miła tylko wtedy jesli dostaje kase do kieszeni, ale i nie zawsze bo swoje humory też ma i odbija sobie to na pacjencie, nie raz tego doświadczyłam. Prowadziła moją ciąże w przychodzi na nfz, O wszystko musiałam się prosić, sama z siebie nic nie powiedziała.Za niektore badania musiałam placic mimo, ze przysluguja darmowe, zawsze tlumaczyla sie tym, ze zbankrutuje przychodnia, a na moje to ogladala sie zeby dac jej w łape. Wizyta trwala nie dluzej niz 5min, albo i krocej w zaleznosci ile pacjentek bylo na poczekalni.

Drogie panie !!! nie polecam tej pani doktor jesli nie ma się bardzo duużooo pieniędzy!!! bierze ile by się nie dało a jesli sie nic nie da to możesz liczyc tylko na siebie. nadaje sie to tylko do prokuratury.

Polecam. Bardzo miła Pani. Prowadziła ciążę wielu kobiet w mojej rodzinie i żadna złego słowa o niej nie powiedziała. Sama także będę do niej chodzić jak tylko dowiem się, że jestem w ciąży:)

Pani doktor Anna Pogorzelska to wysokiej klasy specjalista.Ma dużą wiedzę i potrafi ją przekazać pacjentce. Nie zgodzę się z żadną negatywną opinią na jej temat. Pani doktor prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Badania wykonuje delikatnie, a te na które wysyła, to te które są potrzebne.W pierwszych miesiącach ciąży byłam też w szpitalu, w którym Pani doktor pracuje. I tam zajęła się mną tak samo jak na wizytach prywatnych, a przecież nic nie płaciłam. Jako pacjentka czuję się bezpiecznie i wiem, że w każdej chwili mogę liczyć na pomoc Pani doktor. Mam kontakt telefoniczny i nigdy nie zostałam zlekceważona. Sam przykład z pobytem w szpitalu. Zadzwoniłam, kazała mi jechać do szpitala, przyjęli mnie bez żadnego skierowania i sama też wszystko kontrolowała. Polecam.

nie mam się do czego przyczepić, nie wiem skąd tyle negatywnych opinii ...?, ja chodzę do pani doktor od 4 lat, prowadzila moja ciąże, byla przy porodzie- wcale nie łatwym...,w mojej opinii jest swietnym fachowcem, zawsze rozwiewa moje wątpliwosci dotyczące problemow zdrowotnych - i mam nadzieje ze tak będzie dalej , polecam z czystym sumieniem a i dodam ze pani doktor to osoba z poczuciem humoru! Karolina