lekarz Anna Pogorzelska

2,9

Nikomu nie polecam.Pani doktor traktuje pacjenta jak przedmiot.

Nikomu nie polecam.Pani doktor traktuje pacjenta jak przedmiot.

Drogie Panie trzymajcie się od Niej z daleka. Szkoda waszego czasu i pieniędzy a przede wszystkim zdrowia.

Zdecydowanie nie polecam. Pani doktor mimo, że byłam w początkowej ciąży ( na wizytę zabrałam z sobą wynik badania krwi beta HCG, gdzie był napisany wynik oraz napis "ciąża") po dokonaniu badań stwierdziła, że w ciąży nie jestem, a badanie krwi jest nie dokładne, a dlaczego nie mam miesiączki to nie wie i kazała czekać aż będzie. Dodatkowo powiedziała, że jeśli faktycznie jestem w ciąży to zwróci mi pieniądze za wizytę. Po 4 dniach poszłam do innego lekarza, który od razu stwierdził że jestem w ciąży i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. W tej chwili mam 2 letnie dziecko :) Plus dla Pani doktor za to, że zwróciła pieniądze.

NIE POLECAM ZAWIODLA MNIE PANI POGORZELSKA W NAJWAŻNIEJSZYM MOMĘCIE. PORÓD BYŁ PRZED CZASEM (3 TYG)PO DŁUGICH PRÓBACH KONTAKTU TELEFONICZNEGO USŁYSZAŁAM ZE PANIKUJE . SAMA UDAŁAM SIE DO SZPILATA I PO DOTARCIU DO NIEGO PORÓD ODBYŁ SIE W CIAGU 15 MIN.