dr n. med. Anna Śmiech

2,1
1,9
1,8
1,6

Wiadomo, że lekarz o tej specjalności musi być rygorystyczny, mieć ograniczone zaufanie i przede wszystkim skorupkę, która nie pozwala wcielić się w rolę pacjenta. Ale między tym wszystkim o czym piszesz droga internautko musi znaleźć się choć odrobina chęci zrozumienia drugiego człowieka, umiejętność empatii, i jeszcze konkluzja :niestety Pani Doktor umywa ręce od tego co atypowe - nie wiem kto dał jej prawo do wykonywanie zawodu, przecież ten człowiek to zaprzeczenie wszystkich zasad etyki !!!!! są różne przypadki, trzeba być trochę elastycznym

Nie polecam nikomu, jest oschła i nie przejmuje się wcale pacjentem. Dziewczyny chore na anoreksje traktuje jak przedmiot , najchętniej zamknęłaby je w szpitalu i na siłę utuczyła, nie martwiąc się co będzie potem...

Słoma Wam z butów wychodzi!!! na różnyc stronach jest pełno negatywnych opinii na temat tej znieczulicy społecznej. Przy takiej ilości negatywnych komentarzy - dwa pozytywne... niewiarygodne

Trzeba się z p. doktor oswoić. Jest specyficzna ale po jakimś czasie wzbudza zaufanie. Wydaje się przejmować problemem ale ceni szczerość i prawdę - bez krętactwa. Potrafi zmotywować i napełnić wiarą - to naprawdę ważne gdy taka osoba prawi komplementy. Radze się nie zrażać po pierwszym razie.

Wbrew poprzednim opiniom jestem zadowolony, dobrała odpowiednie leki, czuję sie lepiej. A co do czasu to 45 minut jets wystarczjące

tragicznie obchodzi się z pacjentem... nie nadaje się do pomocy innym, bo pacjent niestety to dla niej skarbonka i tyle.

Pani doktor lekceważy pacjentów. Bywa że znika i pacjent nie może się dodzwonić i umówić na wizytę. Pozostawia pacjenta samego sobie ( bez leków, bez szansy na kontakt i w rozsypce). Nie polecam bo nawet sama wizyta nie wiąże się z niczym innym jak wypisanie leku. Swoją drogą fajnie jest kasować 100zł za 15 minut 'pracy":)))

Zgadzam się z poprzednią opinią. Pani doktor nie ma podejscia. Nie rozumie, że wizyta u psychiatry może u zdesperowanego pacjenta ogromne emocje. ODRADZAM!!! TO PRAWDZIWA TRAUMA!!!

nie ma podejścia, pacjenta traktuje jak popsuty przedmiot, nie polecam nikomu

nie ma podejścia, pacjenta traktuje jak popsuty przedmiot, nie polecam nikomu