lekarz Anna Szewczyk

Lekarz rodzinny

1,5
1,3
1,3

Zgadzam się z opinią pierwszą Pani doktor jest nie miła nie poświęca pacjentowi wystarczająco uwagi nie tłumaczy zaleceń nie zleca badań itd nie polecam jej nikomu.

Nie zgadzam się z poprzednią opinią, byłem u tej Pani doktor już kilka razy i zawsze otrzymywałem odpowiednie leczenie. Pani doktor jest bardzo miła i rzeczowa. Ewidentnie mogę stwierdzić, że podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie.

Fatalny lekarz.Najgorszy u jakiego bylem.Nie potrafila zdiagnozowac choroby,zlecic odpowiednich badan ani nawet zachowac sie odpowiednio.Podchodzi do pacjenta ze zniecierpliwieniem,tak jakby musiala go leczyc za kare.Fatalne wrazenie,zero kompetencji,w ogóle nie slucha pacjenta.