lekarz Anna Tybuszewska

2,5
2,1
2,1

Super obsługa, miła kompetentna pediatra ze zdrowym podejściem do nadopiekuńczych i przewrażliwionych rodziców. Dzięki niej mój synek uniknął operacji przepukliny pępkowej. Po za tym bardzo pomocna i oddana. Szczerze polecam.

trafilismy z dzieckiem chorym na zapalenie oskrzeli. osłuchała i od razu bez pytania wydała skierowanie do szpitala-nie zgodzialismy sie przeciez dziecko może dostawać antybotyk w domu. poleciła zastrzyki. kazała przyjeżdzac na nie z dzieckiem!!!!!!!! czemu mi sie juz wtedy lampka nie zapaliła? zastrzyk o 7.30 i 17.30 pewnego razu nie mogłam przyjechac na 17.30 byłam wczesniej kolo 16 pielegniarka w zabiegowym drze sie na mnie ze musi byc 12 godzin od podania rannej dawdobrze 12 to nie 10-skoro przychodnia jest czynna do 18 powinna dr wydac skierowanie na zastrzyki domowe ...

trafilismy z dzieckiem chorym na zapalenie oskrzeli.
poleciła zastrzyki.
kazała przyjeżdzac na nie z dzieckiem!!!!!!!!
czemu mi sie juz wtedy lampka nie zapaliła?
zastrzyk o 7.30 i 17.30
pewnego razu nie mogłam przyjechac na 17.30 byłam wczesniej kolo 16
i tu wielkie schody
poszłam do dr i poprosiłam zeby wystawiła takie zlecenie bo dziecko coraz bardziej kaszle ;-(
odpowiedziała że NIE
nie chciała mi odpowiedziec dlaczego...
skoro jest karetka to po co tam stoji?
do dorosłych nie jeżdzą ( wiem po sobie z temp 40 stopniu musiałam sprowadzic prywatna pielegniarke na zastrzyk) do dzieci tez nie
NIE MA SUMIENIA ZEBY W MROZY CIAGAC CHORE 14 MIESIECZNE DZIECKO NA ZASTRZYKI
ZMĘCZONA JUZ BYŁA I MIAŁA DUŻE OPÓŹNIENIE W PRZYJMOWANIU
co mnie w sumie to obchodzi chore dziecko to chore dziecko
jest kierownikiem tej przychodni ale nie ma serca
a pediatra powinien go miec
OKROPNA WREDNA BABA
NIE POLECAM przez nią i jej podejscie do dziecka maleństwo dostało zapalenia płuc!!!
i jescze te dawki leku- Berodual (do nebulizacji) w dawce 15 kropli może udusić dorosłego a co dopiero chore dziecko..
OMIJAC Z DALEKA

Po wizycie u tej Pani doktor, która nastraszyła nas licznymi nieprawidłowościami u naszego dziecka, udaliśmy się do innego pediatry,który zdementował jej poglądy. Nie warto się stresować i chodzić do Pani doktor, aby wysłuchiwać dziwnych teorii. Niesympatyczna, nie polecamy!

Dzięki Pani Dokotr mój 1.5 roczny synek uniknął szpitala, szybka reakcja i właściwe leki postawiły go na nogi. Ciszę się że na nią trafiłam i jesteśmy jej stałymi pacjentami. Polecam z całą odpowiedzialnością. Patrycja

Po wizycie u Pani Doktor Tybuszewskiej postanowiłam zmienić lekarza pediatrę i to natychmiast.