lekarz Anna Ulman

2,9
2,2
2,6
2,3

Dr Ulman zdecydowanie nie jest lekarzem z powołania. Byłam u niej 3 razy i więcej nie pójdę. Pierwsza wizyta - wywiad, badanie (przyznam, że jest delikatna), podczas którego rozpoznała grzybicę. Na moje pytanie skąd mogła się wziąć, odpowiedziała "heh jest tysiąc powodów". Kompetentny lekarz wymieniłby chociaż ze trzy. Ze względu na obciążony wywiad rodzinny muszę zrobić określone badania. Ale Pani dr od razu nadmieniła, że skierowanie na usg piersi otrzymam na drugiej wizycie po wyleczonej infekcji. Związek? Żaden. Natomiast skierowanie na usg narządów rodnych otrzymam dopiero, gdy przyniosę wynik usg piersi. Czemu? Któż to wie. Na Targówku na badanie czeka się 3-6 miesięcy. Druga wizyta wszystko ok. Trzecia to totalna porażka. Poprosiłam o skierowanie na badania hormonalne, ponieważ staramy się z mężem o dziecko i chciałam wiedzieć czy wszystko ok. Tym bardziej, że mam nieregularne miesiączki i miewam bóle w podbrzuszu. Pani doktor mnie wyśmiała i odpowiedziała: "Ale po co?! Miesiączka 2 dni przed, 5 dni po to jeszcze nie jest nieregularny cykl. Proszę się starać. Jeśli przez rok się nie uda, to kieruję do poradni leczenia niepłodności." Spychologia, pozbycie się problemu w postaci zbędnej pacjentki. Po co płacę składki, żeby nie móc zrobić zwykłych badań? Szkoda czasu na wizyty u tej kobiety. Ani razu nie uzyskałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.

Lekarz tylko z nazwy. Na ginekologi zupelnie sie nie zna,owszem mozna z nia porozmawiac ale nie o ciazy. Przez niekompetencja tej kobiety w 3 trymestrze stacilam bliznieta!!! Gdy poszlam na kolejna wizyte, sprawiala wrazenie ucieszonej ze tak sie stalo. To sie nazywa podejscie lekarza! Gdy w szpitalu lekarz zobaczyl do jakiego stanu dr Ulman doprowadzila moja ciaze, byl w szoku jak ,,dr z takim stazem "moze tak postapic. Pani Ulman nie zleca wszystkich badan,trzeba sie upominac, co nie znaczy dostaniesz skierowanie. Badanie przeprowadza na zasadzie jasnowidza: dotyka brzuch i tworzy ...

Gdy w szpitalu lekarz zobaczyl do jakiego stanu dr Ulman doprowadzila moja ciaze, byl w szoku jak ,,dr z takim stazem "moze tak postapic. Pani Ulman nie zleca wszystkich badan,trzeba sie upominac, co nie znaczy dostaniesz skierowanie. Badanie przeprowadza na zasadzie jasnowidza: dotyka brzuch i tworzy teorie. Odradzam jesli zalezy nam na zyciu dziecka,szkoda,ze mnie nikt wczesniej nie uprzedzil co do tej kobiety zapewne uniknelabym tragedii jaka jest strata dzieci oraz pozniejszych nieprzyjemnosci ze strony tej kobiety. Nie polecam!!!

U tej Pani doktor miałam prowadzone dwie ciąże. Pierwsza skończyła się pustym jajem płodowym. Druga przebiegła bez zakłóceń. Do stylu bycia Pani doktor trzeba przywyknąć. Jest to bardzo kompetentna ginekolożka, nigdy w pośpiechu nie przyjmuje pacjentek. Zawsze jasno, rzeczowo i cierpliwie odpowiada na zadawane pytania. Nadto jest miła i uprzejma. Nie mam żadnych zastrzeżeń i wszystkim polecam.

do tej pani doktor można iść w ciemno. świetnie prowadzi ciążę. określa w sposób jasny i percyzyjny zagrożenia, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, daje możliwość wyboru terapii, wskazuje i poucza w sposób przyjazny, a jednocześnie konkretny i profesjonalny. widać, że jeśli chodzi o naukę i aktualne osiągnięcia medyczne nie marnowała czasu - jest na bieżąco z osiągnięciami medycznymi i ich przydatnością dla pacjentki. polecam!!!!!

Nie polecam!!!! poszłam na wizytę zestresowana, ponieważ miesiączka spoźniała Mi się ponad 1,5 miesiąca, a Pani tylko skomentowała że "na pewno miesiączke dostane" skoro " już tu jestem to mnie zbada" normalny lekarz sprawdziłby od razu czy być może nie jestem w ciąży.....Ogólnie bardzo niemiła lekarka.

Poszłam do tej kobiety na wizyte po poronieniu. To byla moja pierwsza i ostatnia u niej. Nie dość, że niczego sie nie dowiedzialam o moim stanie, to jeszcze zaczeła mnie po prostu obrazac. Stwierdzila, ze powinnam sie zabezpieczac bo nie nadaje sie do tego, zeby miec dzieci (swoją teorie oparła na moim wypisie ze szpitala na żądanie bo mąż nie mógł wziąć jeszcze jednego dnia zwolnienia, żeby zająć sie starsza córką) Do tego stwierdzila, ze powinni mnie odrazu wyskrobac (i tak, brzmiało to jakby mieli to zrobić zanim poroniłam). I to bylo wszystko czego dowiedzialam sie od tego lekarza. Zbadała mnie, coś sobie napisała w karcie i kazała wyjść.

Prowadziłam u niej 1 ciążę. Urodziłam 5 tygodni przed terminem. jak się okazało, można było to przewidzieć. O objawach informowałam Pania doktor, ale zignorowała je. Wiecznie się spóźnia i nawet nie powie przepraszam. W kolejce czeka się do niej nawet 3-4h. Jest miła, ale nie na temat. Można z nią porozmawiac o kotach, ale nie o ginekologii Nie polecam

Nie polecam

Zdecydowanie odradzam tą Panią doktor,fakt,że z prowadzenia ciąży u niej byłam bardzo zadowolona i bardzo zaufałam Pani doktor.Jednak pół roku po porodzie okazało sie że mam 3 grupe cytologii i zmiany nowotworowe w szyjce macicy co spowodowane jest zaniedbaniem nadżerki którą miałam od lat a pani doktor nie raczyła mnie o tym poinformować.Dając mi skierowanie do szpitala na zabieg również nie raczyła mnie przyjąć tylko dostałam skierowanie od położnej nic mi nie tłumacząc.

Prowadziłam u niej pierwszą ciążę. Oprócz tego że notorycznie spóźniała się do pracy nie mam zastrzeżeń.

Bardzo miła i rzeczowa kobieta. Potrafi jasno i czytelnie wszystko wyjaśnić.

Bardzo miła i rzeczowa kobieta. Potrafi jasno i czytelnie wszystko wyjaśnić.