lekarz Anna Ulman

2,5
2,1
2,1

U tej Pani doktor miałam prowadzone dwie ciąże. Pierwsza skończyła się pustym jajem płodowym. Druga przebiegła bez zakłóceń. Do stylu bycia Pani doktor trzeba przywyknąć. Jest to bardzo kompetentna ginekolożka, nigdy w pośpiechu nie przyjmuje pacjentek. Zawsze jasno, rzeczowo i cierpliwie odpowiada na zadawane pytania. Nadto jest miła i uprzejma. Nie mam żadnych zastrzeżeń i wszystkim polecam.

Prowadziłam u niej pierwszą ciążę. Oprócz tego że notorycznie spóźniała się do pracy nie mam zastrzeżeń.

Poszłam do tej kobiety na wizyte po poronieniu. To byla moja pierwsza i ostatnia u niej. Nie dość, że niczego sie nie dowiedzialam o moim stanie, to jeszcze zaczeła mnie po prostu obrazac. Stwierdzila, ze powinnam sie zabezpieczac bo nie nadaje sie do tego, zeby miec dzieci (swoją teorie oparła na moim wypisie ze szpitala na żądanie bo mąż nie mógł wziąć jeszcze jednego dnia zwolnienia, żeby zająć sie starsza córką) Do tego stwierdzila, ze powinni mnie odrazu wyskrobac (i tak, brzmiało to jakby mieli to zrobić zanim poroniłam). I to bylo wszystko czego dowiedzialam sie od tego lekarza. Zbadała mnie, coś sobie napisała w karcie i kazała wyjść.

Bardzo miła i rzeczowa kobieta. Potrafi jasno i czytelnie wszystko wyjaśnić.

Bardzo miła i rzeczowa kobieta. Potrafi jasno i czytelnie wszystko wyjaśnić.

do tej pani doktor można iść w ciemno. świetnie prowadzi ciążę. określa w sposób jasny i percyzyjny zagrożenia, wyjaśnia wszelkie wątpliwości, daje możliwość wyboru terapii, wskazuje i poucza w sposób przyjazny, a jednocześnie konkretny i profesjonalny. widać, że jeśli chodzi o naukę i aktualne osiągnięcia medyczne nie marnowała czasu - jest na bieżąco z osiągnięciami medycznymi i ich przydatnością dla pacjentki. polecam!!!!!