dr n. med. Anna Wegner

Laryngolog

pani Doktor podchodzi fachowo do kazdego pacjenta,tlumaczy cierpliwie wyjasnia przyczyny choroby stara sie pomoc pacjentowi jak najlepiej. jesli to konieczne sama wykonuje badania pomocnicze majace okreslic stadium choroby.bardzo polecam wiyte u p.doktor

Bardzo niemiła, nie wzbudza zaufania, na wizycie w prywatnym gabinecie bardziej była zainteresowana swoim telefonem i rozmową ze swoim synem niż postawieniem diagnozy.

Pani doktor pracuje również w WCO.Całkowicie oddana pacjentom,bardzo zaangażowana,życzliwa.Wzbudza zaufanie w trudnych chwilach.Ja bardzo dziękuję i gorąco Panią Dr polecam

Bardzo miła,dostepna osoba i przede wszystkim słucha,nie zbywa pacjeta i naprawdę stara się pomóc.Pracuje także w szpitalu w Poznaniu na Garbarach.