Jestem certyfikowanym terapeutą dziecięcym, neurorozwojowych koncepcji NDT/Bobath i Vojty oraz wielu innych znanych metod. Posiadam wieloletnie doświadczenie jako pracownik Kliniki Neurologii, Epileptologii i Rehabilitacji Pediatrycznej w Instytucie „Centrum Zdrowia Dziecka” w Międzylesiu.
Kompleksową rehabilitacją niemowląt i dzieci zajmuję się również we własnej klinice wraz z doświadczonym zespołem w Warszawie - Centrum Rehabilitacji i Terapii Dziecięcej Anna Wysocka. Tagówek, Białołęka.

Pani Ania jest profesjonalistką z niesamowitym podejściem do maluszków, co widać przy pierwszym kontakcie. Do Pani Ani trafiliśmy w pierwszym tygodniu życia Hani, pogrążeni w totalnym chaosie świeżo upieczonych rodziców. Otrzymaliśmy pełen zakres informacji odnośnie pielęgnacji oraz jak rozwiązać problem nieudolnego karmienia co uchroniło nas przed zanikiem laktacji. Po kilka dniach stosowania się do zaleceń Pani Ani, nasze problemy przestały istnieć jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki dzisiaj mamy usystematyzowany tryb życia, oraz potrafimy odczytać zachowanie naszej córki. Techniki zaproponowane sprawdziły się w 100%. Pani Ania to istna czarodziejka ;)

Ciocia Ania jest niesamowicie niesamowita. :) Jest profesjonalną rehabilitantką.Z moją Oliwką (5lat,zespół Retta) ćwiczy metodą Vojty od paru miesięcy a już są zdumiewające efekty.Oliwia nigdy wcześniej się nie przekręcała i nie trzymała nawet sama głowy...a teraz?! Nie mogę dać sobie z nią rady w samochodzie i na spacerze...głowa ciągle w górze i tylko by się rozglądała dookoła...Zaczęła też "sama" siedzieć na łóżku,podparta tylko dwoma jaśkami i utrzymuje się na nocniku.Póki co na ok 15-20 sekund,ale to zdumiewające efekty. Jestem mega zadowolona wraz z Ojczymem i całą rodziną z postępów jakie dzięki tej Kobiecie robi moja córeczka i polecam wszystkim rodzicom tą Fizjoterapeutkę!!!!!!!!!

Pani Ania to rehabilitantka z prawdziwego zdarzenia i przede wszystkim z powołania. Miała pod swoimi skrzydełkami mojego synka (2,9 lat) a teraz również córcie( 9 m-c). U córki nie było wskazań od pediatry do rehabilitacji jednak z własnego doświadczenia po synku pojechałam na konsultacje do Pani Ani i okazało się że jednak tak jak jej starszy brat również wymaga rehabilitacji ze względu na asymetrię. Pani Ania to istny Anioł. Miła, sympatyczna, ciepła osoba, widać że bardzo lubi prace z dziećmi i czerpie z tego satysfakcje, każdego malucha traktuje wyjątkowo a przecież dla nas rodziców jest to bardzo ważne. Bardzo podnosi na duchu a zarazem jest bardzo rzeczowa i konsekwentna w tym co robi. Nie wypuści z gabinetu jeżeli ćwiczenia zadane przez nią do domu nie są wykonywane przez rodzica prawidłowo a to naprawdę jest bardzo ważne. Gorąco polecam możecie śmiało oddać swojego szkraba w jej cudne ręce. Moje dzieciaki ją uwielbiają

Pani Ania rehabilituje mojego synka z zespołem genetycznym już ponad pół roku. 30% dzieci obarczone tą chorobą nie chodzi. Dzięki ciężkiej pracy Pani Ani i naszego synka w styczniu zaczął wstawać na nóżki. Pani Ania - to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jest wymagająca wobec siebie i swoich pacjentów, ale nigdy się nie poddaje. Nadrzędne w jej pracy jest zdrowie naszych maluszków.

Pani Ania opiekuje się już drugim moim dzieckiem. Jej wiedza i umiejętności są naprawdę imponujące. Widać, że kocha dzieci i kocha to co robi. Zajmuje się dziećmi kompleksowo. Zaprasza na kontrolę nawet po pół roku, żeby sprawdzić czy wszystko dalej rozwija się prawidłowo. I zaprasza też z nowonarodzonym dzieckiem na kontrolę. Ćwiczy z dziećmi na zajęciach i pokazuje jak rodzice powinni ćwiczyć w domu. Poza tym ma bardzo dużą wiedzę - o tym co robi, o schorzeniach, o psychice, o zachowaniu, o dzieciach w ogóle. Bardzo dużo tłumaczy, opowiada i wyjaśnia co się dzieje z dzieckiem
i jak pracuje jego organizm. No i poza tym wszystkim jest bardzo ciepłą i otwartą osobą:) Polecam!

Mega sympatyczna Pani ! Napisze krótko, nasz syn przez rok "błąkał" się po krainie rehabilitantów, aż wreszcie trafił na odpowiednią osobę. Jest nią Pani Ania. Takie osoby powinny pracować z dziećmi. Postawiła nas na nogi ( i to dosłownie na nogi ) w trzy miesiące. Dziękujemy i polecamy...

Mega sympatyczna Pani !
Dziękujemy i polecamy...

Pani Ania to niezykle profesjonala i życzliwa osoba posiadająca ogromną wiedzę. Jest doskonałą specjalistką, a co za tym idzie bardzo skuteczną. Odkąd trafiliśmy do pani Ani, moja córeczka (chora na MPD) robi ogromne postępy. Jako rehabilitantka jest bardzo konsekwentna, daje z siebie wszystko podczas cwiczeń, daje zalecenia do domu i to sprawia, że Maja jest coraz sprawniejsza. Pani Ania ma wspaniałe podejście do dzieci i widac, że to co robi jest jej pasją i powołaniem. Jeździliśmy do wielu rehabilitantów, ale to panią Anię polecamy w 100%

Pani magister to bardzo uprzejma i sympatyczna rehabilitantka. Do każdego pacjenta podchodzi bardzo profesjonalnie, a zarazem ciepło i opiekuńczo. Długoletnie doświadczenie w rehabilitacji maluchów widać już po kliku minutach pracy. Systematycznie rozwija swoje kwalifikacje zawodowe by jak najlepiej dobrać właściwą metodę rehabilitacji indywidualnie do każdego dziecka. U pani Ani rehabilitacja nie kończy się po wyjściu z gabinetu, rodzice otrzymują wskazówki jak ćwiczyć i zajmować się dzieckiem, a także jak zamienić zabawę na skuteczną rehabilitację domową. Polecam Kubuś jest bardzo zadowolony z takiej rehabilitantki. A rodzice POLECAJĄ

Pani magister to bardzo uprzejma i sympatyczna rehabilitantka.
Polecam
Kubuś jest bardzo zadowolony z takiej rehabilitantki.
A rodzice POLECAJĄ