Bardzo sympatyczny lekarz .Polecam Panią Doktor z całego serca i jeśli w przyszłości będę musiała korzystać z pomocy lekarza anestezjologa to wrócę do Pani Anny Żołnowskiej do Medixu.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Odrazu widać że Pani Doktor Żołnowska nie traktuje pacjenta powierzchownie tylko dokładnie przeprowadza wywiad -rzeczowa miła kompetentna. Polecam.

Spotkania z panią doktor podczas zabiegu to przyjemność .......profesjonalne i miłe podejście do pacjenta.Bardzo polecam naprawdę super fachowiec anestezjolog.Pozdrawiam .

Chciałbym tym wpisem wyrazić uznanie dla fachowości i podkreślić miłe podejście do zestresowanego pacjenta przed zabiegiem. Opieka po zabiegu także jest bez zarzutu.

Lekarz z charyzmą. Dziękuję za opiekę i fachowy zabieg u mojego taty w Centrum Diagnostyki Medycznej MEDIX. Dziękuję za oddanie, życzliwość i szacunek.

Jest to naprawdę bardzo miła i przesympatyczna Pani. Ma doskonałe podejście do pacjenta. Po zabiegu przychodziła, upewniała się czy wszystko w porządku. W życiu nie miałam do czynienia z tak konkretnym lekarzem. Naprawdę gorąco polecam Panią doktor Żołnowską. Pani Doktor jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam. :) - Magda M.

Bardzo dobry lekarz. Przychodnia Medix powinna być dumna z takiego pracownika. Gorąco pozdrawiam i dziękuję za opiekę. Wdzięczny pacjent.

Jestem Bardzo zadowolona !!! Przestałam sie stresowac ! bardzo miła Pani !! z czystym sumieniem polecam wszystkim. i NIE BOLI NIC W TRAKCIE ZABIEGU!

Fantastyczna. Bardzo życzliwa, ciepła i mądra.Jeśli oczekujecie Państwo szacunku podczas zabiegu to polecam p. A. Żołonowską z Medixu jako świetnego anestezjologa.

Uwazam ze jest profesjonalistką w tym co robi.Ma bardzo fachowe podejscie do wykonywanego zawodu; w odpowiedni sposób podchodzi do ludzi, polecam

Wciąż poszukujesz "Anestezjolog Wrocław"?

Coramed Centrum Medyczne
ul. Karola Olszewskiego 58