Anna Żołnowska

Anestezjolog

Pani doktor Anna Żołnowska to złoty człowiek. Zawsze miła, empatyczna, ciepła i pomocna, wysłucha w trudnej chorobie. Nie traci czasu tylko działa.

Wspaniały lekarz anestezjolog. Ciepłe podejście do pacjenta i jego problemów. Rozmowa z tym lekarzem to jak balsam dla duszy. Polecam !!

Bardzo wnikliwy i dobry lekarz. Kompetentny, traktuje pacjenta partnersko, wyjaśnia dlaczego podejmuje takie, a nie inne decyzje, informuje o działaniu leków. Jestem bardzo zadowolony z opieki.

POLECAM gorąco !!! Bardzo dobry fachowiec. Pani doktor to miły człowiek, lekarz anestezjolog z powołania

Pani dr. Żołnowska to wspaniała, wspaniała osoba. Potrafi uspokoić pacjenta. Życzliwie nastawiona do ludzi. Według mnie jest jenym z najwspanialszych i ciepłych lekarzy jakich spotkałam w moim życiu.

Doktor Anna Żołnowska to rewelacyjny lekarz anestezjolog i bardzo się cieszę, że na nią trafiłam. Znieczulała mnie w Medixie we Wrocławiu podczas drobnego zabiegu chirurgicznego. Poza tym jest bardzo pogodnym człowiekiem, do którego pacjent ma zaufanie.

Doktor Anna Żołnowska jest bardzo profesjonalnym specjalistą. Serdecznie polecam, oby więcej takich wizyt i lekarzy.

Jest to naprawdę bardzo miła i przesympatyczna Pani. Ma doskonałe podejście do pacjenta. Po zabiegu przychodziła, upewniała się czy wszystko w porządku. W życiu nie miałam do czynienia z tak konkretnym lekarzem. Naprawdę gorąco polecam Panią doktor Żołnowską. Pani Doktor jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam. :) - Magda M.

Wybitny specjalista w dziedzinie anestezjologii. Dwukrotnie przygotowywała mnie do operacji kolana. Znieczulenie wykonała perfekcyjnie. Pozdrawiam i polecam - Krysia S.

Polecam wszystkim p.doktor,jest to lekarz z powołania,bardzo dociekliwa starająca się zawsze pomóc!!!