lekarz Antoni Kubiak

3,5
3,6
3,4
3,4

Doktor Kubiak jest moim ginekologiem od 4 lat i nie mam zamiaru go zamienić na zadnegto innego, bo dobrze trafiłam. Idąc do niego na wizytę nie czuje, ze jest jakies ograniczenie czasowe – na spokojnie rozmawiamy, jeśli mam jakieś problemy zdrowotne czy dolegliwości od razu zlecane są badania. Ostatnio potrzebna była szybka interwencja, bo potwornie bolał mnie dół brzucha i miałam wysoką gorączkę – jak się okazało takie objawy wywołało pęknięcie torbiela. Na badaniu ultrasonograficznym doktor zauważył płyn w zatoce Douglasa. Na szczęście tkanka jajnika nie została uszkodzona i potrzebne było tylko leczenie zachowawcze. Ogólnie Kubiak jest nie tylko uprzejmy ale też chętnie dzieli się swoja wiedza i wiele tłumaczy – dlaczego tabletki te, a nie inne, co oznaczają wyniki badań, jak zmniejszyć dolegliwości pms itp.

Doktor Kubiak to wg mnie dobry specjalista, który nie lekceważy żadnych objawow, poza tym przy wyborze tabletek antykoncepcyjnych zlecił wszystkie konieczne badania, żeby dobrac takie, które będą dla mnie najlepsze. Wczesniejszy ginekolog na pytanie, jaką wybieram metode antykoncepcji, odpowiedział, że tabletki Yasminelle będą najlepsze, nawet nie spytał, czy na cos choruje, po prostu je wypisal. Ale byłam młoda i nie stawiałam oporu, niestety na tych proszkach czułam się bardzo źle – przytylam, pojawiła się depresja, musiałam je odstawiac po dwóch miesiącach, no i poza tym zmieniłam lekarza na Kubiaka. Chodze do niego regularnie na wizyty kontrolne i ciesze się, że doktor wykonuje wszystkie badania, o co nie musze go prosić.

Pan Antoni prowadził moje dwie ciąże, jest świetnym lekarzem, który w razie problemów reaguje natychmiast i dba, żeby wszystkie badania zostały zrobione ? dokładny, może nie jest bzyt rozmowny, ale nie to jest najważniejsze. Zrobił na mnie dobre wrażenie swoim profesjonalizmem, poza tym jego gabinet w Koninie jest wyposażony w nowoczesny sprzęt, co także mnie przekonuje i jest bardzo wazne, ze kiedy roisz badania szczególnie będąc w ciązy. Dzięki doktorowi obydwie ciąże przebiegły bezproblemowo, dzieci urodziły się zdrowe a ja byłam pod fachową opieką medyczną

kubiak przyjął mnie po raz pierwszy na wizyte, kiedy miałam problemy z nieregularnymi okresami. Okazało sie, że trzeba ustabilizowac to hormonami. Doktora znam juz od 3 lat, nie poszłabym na wizyte do nikogo innego. Kubiak jest doświadczony i uprzejmy, w razie wątpliwośdci zleca mi dodatkowe badania i podnosi na duchu jesli cos jest nie tak.

Witam . Jestem pacjentka doktora Kubiaka i uwazam ze to jest bardzo dobry lekarz .To ze jest nie smialy nie oznacza ze jest zly poprostu kazdy czlowiek jest inny . Potrafi rozmawiac o problemie i wyjasnic co sie dzieje. Co do pieniedzy place za wizyte 120 zl i nie uwazam ze to jest jakas kosmiczna cena bo gdzie sie nie rozejrzymy to wszedzie prywatnie od 100 w gore. Pan Kubiak jak i w szpitalu tak i prywatnie zachowuje sie tak samo . Trafilam do szpitala i to wlasnie on sie mna zajal a ja czulam sie bezpiecznie .

Bardzo sympatyczny i profesjonalny lekarz. Wszystko dokładnie mi tłumaczył, zero skrępowania. Dzięki wizytom u doktora Kubiaka po kilku miesiącach starań zaszłam w ciążę. Każda wizyta kontrolna to była przyjemność. Teraz jestem w drugiej ciąży i ponownie Pan doktor będzie się nami opiekował.Jeśli ktoś szuka dobrego ginekologa to z całego serca polecam:)

Najlepszy lekarz według mnie. Bada dokładnie,bez pośpiechu,tłumaczy wszystko po kolei.Na pierwszy rzut oka wydaje się być może niezbyt rozmowny ale to tylko pozory :) wystarczy odpowiednie podejście i jest naprawdę mega w porządku. Godny polecenia! Dotąd nie mogłam trafić na odpowiedniego ginekologa do czasu kiedy nie wybrałam się na wizytę do doktora Kubiaka. Miałam badanie, USG (bardzo dokładne) piersi, węzłów chłonnych, tarczycy oraz dopochwowe. Moja ocena od 1 do 10? 11 :)

Dr Kubiak prowadził moją ciążę. Jest bardzo dobrym lekarzem, dobrze tłumaczył mi, jakie są zagrożenia, (Zaznaczam, że wcześniej inni lekarze stwierdzili u mnie bezpłodność). Skierował mnie we właściwym czasie do szpitala. Miałam cesarskie cięcie w 39 tygodniu, lekarz był przy porodzie. Po porodzie odwiedził mnie na sali pooperacyjnej. Uważam,że jest świetnym fachowcem, polecam go wszystkim Paniom. Zaznaczam, że jestem mieszkanką Koła, ale lekarza nie zamierzam zmieniać, bo dzięki fachowej opiece podczas ciąży i przy porodzie zostałam szczęśliwą mamą.

nie polecam pierwsza wizyta kosztowala 80 zl zalozyl karte ciazy kazda wizyta byla coraz drozsza. Naciaga na kosztowne badania PRAWIE KAZDEJ PACJENCE MOWI ZE MA ZAGROZONA CIAZE I PROPONUJE ZALOZENIA KRAZKA ZA 500 ZL MI TEZ ZALOZYL I CIAZE DONOSILAM NORMALNIE DO 40 TYG. I TAKA MIALA BYC ZAGROZONA A 4 TYG. PRZED PORODEM MIALAM KRAZEK SCIAGANY. MRUCZY POD NOSEM ZE TRUDNO GO ZROZUMIEC . MIALAM TEZ ROBIONE BADANIA GENETYCZNE I NIC NIE WYKRYL A DZIECKO URODZILO SIE Z DELIKTNA WADA PIERR ROBINA COFNIRTA ZUCHWA I KROTKI JEZYK A Z BADAN WYSZLO ZE DZIECKO JEST ZROWE. DLA PANA DOKTORA LICZY SIE TYLKO KASA . PACJIENTKI SA UMAWIAE NA DANA GODZIE ,ALE ZAWSZE BYLO OPOZNIENIE 1,5 GODZINY MA BARDZO LEKCEWAZACY STOSUNEK DO PACJIENTEK A CHODZILAM PRYWATNIE CALA CIAZE.

Bardzo dobry lekarz, miałam problemy z pęcherzem. Mimo zwlekania z ta pozornie nie groźną chorobą pan Kubiak poradził sobie znakomicie, ciepło mnie przyjął i poradził mi jak rozwiązać problem, po kilku badaniach i lekarstwach wszystko wróciło do normy. Polecam tego lekarza