lekarz Antoni Łysek

2,1
2,4
2,5
2,2

Jakbym zajrzała najpierw tutaj to na pewno nie poszłabym do niego na wizytę. To było 7 lat temu, moja pierwsza ciąża, trafiłam najpierw do lekarza kobiety, która potraktowała mnie jak gówniarę, która niechcący zaszła w ciążę (byłam wtedy od 2 lat mężatką i staraliśmy się o dziecko - mój młody wygląd sprawił, że potraktowała mnie bardzo obcesowo) wyszłam od niej z płaczem. Dr Łyska poleciła mi szwagierka, którą również prowadził w ciąży i do dnia dzisiejszego uważam, ze był to bardzo dobry wybór. Całą ciążę poprowadził profesjonalnie, wszystkie badania itd. Po ciąży również do niego chodziłam, dawał mi skierowanie na badania usg piersi, sam od siebie proponował różne inne bezpłatnie, które mi się należą. Byłam, jestem i mam nadzieję będę nadal zadowolona z tego doktora. Teraz staramy się o drugie dziecko i również pójdę do tego doktora by poprowadził mnie w ciąży. Polecam !!!

Nigdy więcej w życiu! Dziś byłam u Pana Doktora w zastępstwie za mojego lekarza. Miał mi odczytać jedynie wyniki badań, które miał na kartce. Stwierdził jednak, że nie potrafi tego zrobić, bo prowadzi mnie inny lekarz. Jeszcze otrzymałam wykład żeby nie zmieniać sobie lekarzy (choć powiedziałam,że to wyjatkowa sytuacja). Ogólnie nie miły, bezczelny, beznadziejny. Aczkolwiek kolejka starszych pań świadczy o tym, że może dla kogoś w swoim wieku potrafi mieć szacunek. Młodym dziewczynom zdecydowanie odradzam.

Jedno z pierwszych złych wspomnień o tym "doktorze" dotknęło mnie 19 lat temu gdy byłam w ciąży. Dziecko niestety zmarło, bo miało wady, których on nie wykrył. Będąc w 8 miesiącu ciąży nie wyczuł tętna dziecka i kazał mi się przejść na około przychodni by sprawdził ponownie czy jest wyczuwane. Lekarz nie poinformował mnie, że płód był niedorozwinięty (sam fakt, że przytyłam tylko 6 kg, a dziecko ważyło 75 dag) Dowiedziałam się tego dopiero podczas porodu, do którego doszłoby w domu, ponieważ ze szpitala z bólami porodowymi odesłał mnie spowrotem ...

Dowiedziałam się tego dopiero podczas porodu, do którego doszłoby w domu, ponieważ ze szpitala z bólami porodowymi odesłał mnie spowrotem do domu.

ODRADZAM!!! nigdy nie miałam tak bolesnego badania! jestem młoda, nigdy nie rodziłam i powinien to wziąść pod uwagę a nie pchać chamsko paluchy aż łzy mi leciały. Zero delikatności i wyczucia. Brzuch mnie bolał jeszcze dwa dni po badaniu!!

Najgorszy ginekolog jakiego do tej pory spotkałam. Po badaniu do wieczora odczuwałam ból, nie potrafi słuchać, chore przeświadczenia o swojej nieomylności, nieprzyjemny. Z konieczności byłam u niego trzy razy ponieważ mój lekarz był na urlopie (mam częste wizyty ponieważ jestem w ciąży) i niestety za każdym razem po wizycie miałam takie same (nieprzyjemne) odczucia. Szczerze drogie panie ODRADZAM!!!