dr hab. n. med. Antoni Marcinek

Pan Doktor leczył mnie od 2016 na endometriozę hormonami, ciężki czas dla mnie, Pan dr nie wykonuje USG, dlatego na usg chodziłam obok do córki... niestety opisy bardzo lakoniczne i nic nie wykazywały, Pan dr zalecał staranie się o dziecko, niestety teraz to wiem ze nie mówił mi o wszystkim a w brzuchu był armagedon,a nie mógł tego nie widzieć... trafiłam do prywatnej kliniki leczenia endometriozy i opis pierwszego usg: srom bez zmian, krocze prawidłowe, wydzielina pochwowa prawidłowa, tarcza cześci pochwowej ektopia, w tylnym sklepieniu pochwy po stronie lewej guzki ...

trafiłam do prywatnej kliniki leczenia endometriozy i opis pierwszego usg:
srom bez zmian, krocze prawidłowe, wydzielina pochwowa prawidłowa, tarcza cześci pochwowej ektopia, w tylnym sklepieniu pochwy po stronie lewej guzki najprawdopodobniej endometrialne, trzon prawidłowiej wielkości, zaszyjkowo namacalny guz naciekający na sklepienie pochwy, lewe USL oraz podejrzenie naciekania odbytnicy ( w rezonansie wyszedł guz 4 cm na jelicie) bardzo silna bolesność, jajniki obustronnie ufiksowane do trzony macicy, trzon macicy z cechami adenomiozy w obrębie tylnej ściany, wnioski z usg: podejrzenie endometriozy odbytniczo-pochowowej, usl obustronnie, przymacicza prawego, torbiel jajnika prawego, guzki endometralne w pochwie

zaznaczam ze guzy w pochwie są widoczne gołym okiem więc nie musiał mieć dobrego opisu usg, po 3 straconych ciążach i jednej cudem donoszonej, kazał się starać o kolejne dziecko, na moje pytanie jak mam to robić kiedy w trakcie owulacji mam krawienie i jestem ledwo tomna z bólu muszę brać silne czopki przeciwólowe, jednym słowem chodząca śmierć to zbył mnie: no jak boli to wiadomo trzeba coś brać ale żeby nie przesadzać ...

Także jeśli masz problemy i podejrzewasz endometriozę nie polecam, bo Pan dr się nie zna ( jak pozostała część ekipy z Siemiradzkiego)
ps: jestem po 5 h operacji (zrośnięte na beton, jelita pęcherz, guz 4cm na jelicie, zniszczoen przydatki, adenomioza, żylaki i wiele innych) pierwsze USG potwierdziło się w rezonansie z wlewkami doodbytniczymi (takie tylko robi się we Wrocławiu Skanmex lub Warszawa) a na stole okazało się ze w środku było jeszcze gorzej, na szczęście mam to już za sobą, szkoda tylko, bo wydałam masę kasy i czasu na leczenie u niespecjalistów

Panie Doktorze co 10 kobieta ma endometriozę mniej lub bardziej zaawansowaną.. trzeba szkolić lekarzy a jak się nie znacie to wysyłajcie do tych co się znają czyli do klinik, bo to jest znęcanie się nad pacjentkami... cieszę się jednak że udało mi się donosić jedną ciążę i za to jestem ogromnie wdzięczna.

Pozdrawiam

Pan Marcinek posiada wszechstronną wiedzę i jest bardzo dobrym lekarzem. Potrafił wykryć przy JEDNEJ wizycie co mi jest i skierować odrazu na zabieg. Jestem bardzo wdzięczna :) Chodziłam do innych lekarzy i nic z tego nie wynikało. Polecam każdemu kto ma/miał jakiś problem i chce porównać opinie z innym lekarzem. Pan Doktor był strzałem w dziesiątkę i nie mogłam lepiej trafić. Dziękuję bardzo!

Świetny lekarz. Przez szesć lat próbowałam znależć przyczynę mojej choroby, dolegliwosći. Leczyłam się u kilku ginekologów, z których prawie każdy twierdził co innego.Byłam leczona na dolegliwosci , których nie miałam, brałam hormony bez potrzeby. Dzieki temu człowiekowi czuję się bardzo dobrze , od szesciu lat tak sie nie czułąm. To wspaniały człowiek i utalentowany chirurg. Wszystkim polecam.

Wstrętny człowiek i lekarz, tyran i despota. Traktuje pacjentki i personel okropnie, poniża i znęca się nad nimi. Żadnej rozmowy, dyskusji tylko dyktatura. Na zachodzie to jest nie do pomyślenia , żeby tak się zachowywał niby wykształcony człowiek i tak traktował drugiego człowieka. Dziwię się, że ci ludzie z nim wytrzymują i u niego pracują, gdyż są to wspaniałe osoby. \To jest karygodne. Pacjentki są zastraszone i muszą pozostawać w szpitalu pomimo iż nie ma wskazania do pobytu, chyba tylko aby nabijać kasę szpitalowi i dyrektorowi. Koszmar i ostrzegam. Nigdy więcej nie życzę sobie kontaktu z tym człowiekiem bestią !!!!!!!!!!!

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Poświęca dużo czasu każdej pacjentce, jest uprzejmy i rzeczowy. Polecam!

Świetny lekarz. Chodzę do niego od 15 lat. Zawsze najpierw badanie, a potem rzeczowa rozmowa. Odpowiada na wszystkie pytania. Wysoka kultura i wiedza połączona z ogromnym doświadczeniem. Zawsze u niego w gabinecie spotykam kobiety z różnych stron Polski. Gdy dzieje się coś poważnego, to wtedy wiele osób zwraca się momentalnie do niego. Fakt, jest drogi, ale mam doświadczenie z innymi lekarzami niestety. Pewna pani ginekolog przymojej trzeciej wizycie i pyaniu czy mnie w końcu zbda, odrzekła, że nie widzi takiej potrzeby. To ja dziękuję. I co z tego,że zaplaćę 80 zł? Wolę zapąłćić więcej,ale mam do Pana doktora pełne zaufanie, bo wiem że naprawdę jest dobry. Kiedyś spotkałam u nieo kobietę ze Słowacji.

bardzo rzetelny i utalentowany lekarz, jego naczelna dewiza to nie szkodzić i nie poprawiać PANA BOGA, jestem jego pacientką od 30 tal , urodziłam z jego pomocą i opieką 3 dzieci i wnuki, jest lekarzem do zadań specjalnych, gorąco go polecam w trudnych przypadkach, niezwykły talen chirurgiczny i wieki człowiek

Świetny lekarz od trudnych przypadków! Podejmuje się rzeczy "niemożliwych" ratując nadzieje wielu kobiet na posiadanie potomstwa. Rzetelny, konkretny, bardzo kompetentny... tego właśnie oczekuję od lekarza! Wiem, że to nie tylko moja opinia ale również wielu kobiet z którymi miałam okazję rozmawiać na oddziale Szpitala Siemiradzkiego. Jestem bardzo zadowolona, polecam każdej kobiecie, zwłaszcza tym które mają poważniejsze problemy ginekologiczne.

Fatalny- przestrzegam....Prowadził mnie w ciąży, obiecał ze będzie przy porodzie - niestety, pomimo że był w Krakowie nie przyjechał. Miałam bardzo ciężki poród na drugi dzień, pomimo że byłam jego pacjentką i chodziłam do niego prywatnie w ogóle się mną nie zainteresował. Mam duży żal, znam obecnie wielu lepszych i rzetelniejszych lekarzy.

Doktor o mało nie posłał mnie na tamten świat. W ogóle nie postawił żadnej diagnozy kiedy po porodzie miałam 40,5 stopni C a mężowi przy wypisie ze szpitala powiedział "żeby się cieszył że żona przeżyła " bo był wściekły ,że mąż pyta wielkiego ordynatora Marcinka o to co tak naprawdę było żonie, że spędziła w szpitalu 3 tygodnie po porodzie z gorączką j.w.,a nie daje koperty. SKANDAL!!!Wyszłam do domu ze szpitala Narutowicza z gorączką i jak sie potem okazało wtórnym zapaleniem oskrzeli/po połogowej gorączce bez czystej diagnozy ale z podaniem czterech antybiotyków naraz dożylnie/.W domu pomogły zwykłe bańki.I choć sytuacja ta miała miejsce 18 lat temu kiedy zobaczyłam doktorka kilka lat temu w szpitalu na Siemiradzkiego, podczas diagnozowania guzka piersi-teraz tam jest ordynatorem-poczułam silne ukłucie w sercu.Jak takie osoby umieją się ustawić...