lek. med. Arkadiusz Blukaczlek. med. Arkadiusz Blukacz - zdjęcie profilowe

Znajomość języków obcych:
- angielski

Znajomość języków obcych:
- angielski

Fatalny przykład lekarza z gatunku 'TAKI PANI UROK / BÓL JEST NORMALNY'. Lekarz totalnie protekcjonalny, lekceważący obawy pacjentki i nietłumaczący swoich opinii dokladnie. W moim odczuciu mocny brak profesjonalizmu, podejście na tyle złe, że nie czułam siły by w ogóle wchodzić w dyskusje, po prostu chciałam opuścić jak najszybciej gabinet. Nie polecam nikomu.

Szczerze nie polecam!!! Omijać szerokim łukiem. Pan doktor pomimo że ciąży nie widać na USG, uparł się że ciąża przecież musi być, skoro miesiączka się spóźnia. Ale gdyby przeprowadził wywiad wiedziałby że to nie bardzo możliwe. Wizyta ta to zmarnowany czas!!!

Najgorsza wizyta w zyciu. Tak nieuprzejmego lekarza chyba nigdy nie spotkalam, czulam sie wrecz wysmiewana ze nie moge zajsc w ciaze, bardzo niemily wrecz szyderczy glos. Nigdy w zyciu juz nie pojde do tego lekarza, wyszlam z gabinetu zniesmaczona. (Wizyta prywatna)

bardzo fajny lekarz, nie wypycha pacjetki z gabinetu, u mnie sie sprawdzil jak najbardziej. ciaze przeprowadzil mi dobrze. wykonywal wszystkie badania. jest mily i smieszny.

Jestem w ciąży. Byłam u dr. Blukacza już na 4 wizytach i do tej pory nie znam terminu porodu. Doktor nic mi nie mówi na temat przebiegu ciązy, nie zleca wykonania żadnych badań, sama robię to na podstawie ciąży mojej przyjaciółki. Szczere odradzam dr. Blukacza.

Witam, niestety miałam przyjemność poznać Pana Doktora, robił mi cesarskie cięcie i niestety tak to spaprał, że dwa miesiące leżałam w szpitalu i miałam już dwie operacjach i ciągle jeszcze się leczę. A Pan Doktor stwierdził, że takie rzeczy to jemu się nie zdarzają

Witam,

Bylam i wiecej nie odwiedze tego lekarza.Wizyta porazka!!!Podejscie do problemu choroby zero,Kobieta ktora nie jest w ciązy a ma problem ze zdrowiem nie ma co szukac u tego lekarza,dlaczego pacjentki nie bedące w ciązy są tak dyskryminowane

Chodzę do tego lekarza od 6 lat.(znalazłam go wtedy w internecie) Prowadził moje 2 ciąże z czego jedną zagrożoną-bardzo mi wtedy pomógł-bardzo dobry psycholog! Przy drugiej córeczce był przy porodzie - troskliwy. Dla mnie dosłownie jak ojciec. Polecam - tacy lekarze to naprawde w tych czasach rzadkość! (prywatnie byłam u niego może 2 razy)Mam nadzieję, że moja opinia pomoże jakiejś dziewczynie znależć profesjonalnego gina.

Bardzo przystępny,ludzki i według mnie dobry lekarz.Chodziłam do Niego z dwoma ciążami i nigdy nie miałam zastrzeżeń.W swojej specjalizacji bardzo normalny i miły w porównaniu do pozostałych.Polecam !!!

moze to tez zalezy od jego humoru ale ostatnim razem wyszlam z gabinetu wsciekla.takie taksty jakie mowil i ten nie interesujacy ton glosu,poczulam sie jak by go w ogole nie obchodzilo,ze ma pacjentke,ktorej nalezalo by pomoc.