lekarz Arkadiusz Blukacz

3,7
3,5
3,9
3,6

Pan Doktor prowadził moją pierwszą ciążę.Jestem bardzo zadowolona,że trafiłam na takiego Lekarza.Czasem ma specyficzne poczucie humoru,ale ogólnie jest przejęty sprawami pacjentek,a to bardzo ważne.Lekarz warty polecenia.

bardzo fajny lekarz, nie wypycha pacjetki z gabinetu, u mnie sie sprawdzil jak najbardziej. ciaze przeprowadzil mi dobrze. wykonywal wszystkie badania. jest mily i smieszny.

Chodzę do tego lekarza od 6 lat.(znalazłam go wtedy w internecie) Prowadził moje 2 ciąże z czego jedną zagrożoną-bardzo mi wtedy pomógł-bardzo dobry psycholog! Przy drugiej córeczce był przy porodzie - troskliwy. Dla mnie dosłownie jak ojciec. Polecam - tacy lekarze to naprawde w tych czasach rzadkość! (prywatnie byłam u niego może 2 razy)Mam nadzieję, że moja opinia pomoże jakiejś dziewczynie znależć profesjonalnego gina.

Bardzo przystępny,ludzki i według mnie dobry lekarz.Chodziłam do Niego z dwoma ciążami i nigdy nie miałam zastrzeżeń.W swojej specjalizacji bardzo normalny i miły w porównaniu do pozostałych.Polecam !!!

Jestem w ciąży. Byłam u dr. Blukacza już na 4 wizytach i do tej pory nie znam terminu porodu. Doktor nic mi nie mówi na temat przebiegu ciązy, nie zleca wykonania żadnych badań, sama robię to na podstawie ciąży mojej przyjaciółki. Szczere odradzam dr. Blukacza.

Miły, uprzejmy, wyrozumiały. W stu procentach godny polecenia. Można na Niego liczyć o każdej porze dnia i nocy, zawsze poradzi coś na problem.

Super lekarz i fachowiec. Mama 2 dzieci i jak bym miała kolejny raz być w ciąży i rodzić to tylko u dr. Blukacza.

wspanialy lekarz!! prowadzi juz moja druga ciaze i jestem z niego bardzo zadowolona tym bardziej ze przy pierwszej ciazy mialam problemy i teraz takze mam. i nie martwie sie nwet o dziecko bo wiem ze ten lekarz zrobi wszystko zeby bylo dobrze

Bylam i wiecej nie odwiedze tego lekarza.Wizyta porazka!!!Podejscie do problemu choroby zero,Kobieta ktora nie jest w ciązy a ma problem ze zdrowiem nie ma co szukac u tego lekarza,dlaczego pacjentki nie bedące w ciązy są tak dyskryminowane

Witam, niestety miałam przyjemność poznać Pana Doktora, robił mi cesarskie cięcie i niestety tak to spaprał, że dwa miesiące leżałam w szpitalu i miałam już dwie operacjach i ciągle jeszcze się leczę. A Pan Doktor stwierdził, że takie rzeczy to jemu się nie zdarzają

Witam,