lek. med. Arkadiusz Blukaczlek. med. Arkadiusz Blukacz - zdjęcie profilowe

Znajomość języków obcych:
- angielski

Znajomość języków obcych:
- angielski

Zastanówcie się Drogie Panie, bo ten lekarz nie słuchał moich obaw, skończyło się... zmianami nieodwracalnymi dla mnie jako kobiety!

Super lekarz i fachowiec. Mama 2 dzieci i jak bym miała kolejny raz być w ciąży i rodzić to tylko u dr. Blukacza.

Miły, uprzejmy, wyrozumiały. W stu procentach godny polecenia. Można na Niego liczyć o każdej porze dnia i nocy, zawsze poradzi coś na problem.

Rodziłam u pana doktora w szpitalu. Ewidentnie czekał na tzw. łapówkę. Przyjął mnie na porodówkę i tyle go widziałam. Przez cały poród nie zajrzał ani raz. Gdyby nie wspaniała położna nie wiem jakby to było. Przyszedł na koniec krzycząc:"czego się drzesz kobieto". Nie wiem jaki jest na wizytach prywatnych ale porodu przy Nim nie polecam.

Naprawdę miły lekarz prowadzi moją pierwszą ciążę i jestem bardzo zadowolona nie naciąga na częste wizyty jak wszystko jest ok to umawia wizyty co 4 tygodnie. polecam

wspanialy lekarz!! prowadzi juz moja druga ciaze i jestem z niego bardzo zadowolona tym bardziej ze przy pierwszej ciazy mialam problemy i teraz takze mam. i nie martwie sie nwet o dziecko bo wiem ze ten lekarz zrobi wszystko zeby bylo dobrze

Idealny człowiek, aby powierzyć mu zdrowie i życie swojego nienarodzonego dziecka (swoje oczywiście również). Rzetelny, miły, troskliwy o swoje pacjentki.

Dr Blukacz to bardzo dobry lekarz, człowiek o niezwykłym sercu i podejściu do pacjentek.Polecam;-)