dr n. med. Arkadiusz Jastrzębski

3,9
3,7

Nie zgadzam sie z opiniami że pan doktor jest łasy na kase bo czasem jak do niego przychodziłam jeszcze przed ciążą i trzeba mi było zrobic dodatkowo cytologie a nie miałam tyle przy sobie to robił a pieniązki mogłam dać nastepnym razem jak bede mieć . Teraz gdy jestem w ciązy i dajemy mu kase nawet jej nie liczy a czasami dajemy drobno w po 10, 20 zł Wiadomo ze też musi za coś żyć i po to ma prakryke prywatną jak widzi ze pacjentka jest mniej zamożna dużo daje na NFZ wiec opinie ze jest łasy na kase są wyssane z palca Jest miły kompetentny wszystko tłumaczy ....i robi to zawsze z uśmiechem ..Ja go moge w zupełności polecić ufam mu

Znalazłam Pana doktora na internecie gdy byłam chora a żaden lekarz nie potrafił stwierdzić co mi dolega .... wyleczył mnie , udzielał wszystkich niezbędnych informacji na temat choroby , co mnie czeka z moją przypadłością , zlecał potrzebne badania i nie mogę żadnego złego słowa powiedzieć , bo naprawę widać było że jest przejęty . Ale skończyło się jak zaszłam w ciążę ... wyciągał rękę po kasę co dwa tyg ... z łaską wystawiał czasem l4 na 2tyg . Była to moja pierwsza ciąża i wszystkiego dowiedziałam się z internetu bo niestety mało co mówił i zapomniał o badaniach . Byłam już w 38 tyg i przypomniało się że ważne badania na HIV , gbs , i inne nie są zrobione ... masakra... co do choroby polecam a co do ciąży to już nie bardzo ...

Lekarz superrr :) Leczę się u dr od około 4 lat, teraz prowadzi moja ciążę mimo ze zmieniłam miejsce zamieszkania jeżdże 150 km na wizytę. U dr leczy sie tez moja siostra. Dr miły, uśmiechnięty, rzeczowy, zawsze jest pod telefonem w razie pytan o każdej porze można zadzwonic oraz nawet przyjechac :)

Najlepszy lekarz!Dzięki Niemu udało mi się utrzymać ciążę i mam teraz zdrową córeczkę. Bardzo kompetentny, z dużą wiedzą, troskliwy, opiekuńczy. Zawsze dostępny pod telefonem (nawet na wakacjach) i pomocny. Wykonał cesarskie cięcie, blizna jest praktycznie niewidoczna. Po porodzie interesował się stanem moim i dziecka. ZDECYDOWANIE POLECAM!!!

Chodziłam do tego lekarza ponieważ poleciły mi go koleżanki.Jednak ja nie polecę go nikomu.Lekarz był miły,bo chodziłam na wizyty prywatnie.Dostawałam L4 bez żadnego problemu-w końcu mu płaciłam.Nawet za USG trójwymiarowe w szpitalu wziął ode mnie 70 zł!Ciążę miałam zagrożoną dlatego założył mi pessar i leczył nadal.Jednak w 34 tyg.wylądowałam u niego ze skurczami.Była to środa.Dostałam tabletki które miały skurcze zatrzymać.Nie udało się.W piątek mąż zawiózł mnie do szpitala bo nie mógł patrzeć jak cierpię.Liczyliśmy że zostawią mnie na podtrzymaniu.Niestety,musiałam już rodzić.Gdyby od razu kazał mi jechać do szpitala może donosiłabym dłużej córeczkę.Na szczęście jest zdrowa i rozwija się prawidłowo,ale swoje musieliśmy wycierpieć w pierwszych miesiącach jej życia.Jastrzębski co najgorsze miał obchód któregoś dnia,nawet na mnie nie spojrzał,obrócił się plecami i nawet nie zapytał jak się czujemy.Leżałam z nią 11 dni w szpitalu,od ostatniej wizyty w pokoju gdzie byłam nie pojawił się nawet na moment.NIE POLECAM!!

polecam, byliśmy razem z żoną i mnie też dr zbadał, tzn, zrobił wywiad: co i jak. Bo leczenie jest warte wtedy kiedy pary razem przychodzą a nie oddzielnie. Teraz polecam moim kolegom z pracy żeby brali żony i razem się badali.

po 5 godzinach oczekiwania na łóżko w szpitalu wojewódzkim ów lekarz zbadał mnie i dał do zrozumienia, że właściwie po co ja tu przyszłam (miałam skierowanie od swojego ginekologa na zabieg!), stwierdził, że mam się sama leczyć... Wyszłam stamtąd informując o sytuacji swojego lekarza bo to przechodzi ludzkie pojęcie.

Trafiłam do niego bo inny ginekolog-weterynarz powiedział mi że poroniłam w 5 tc. Jpostanowiłam pójść za radą znajomej do Jastrzębskiego. Jakby nie patrzeć to uratował mi życie bo nadal byłam w ciąży tylko że ta rozwijała się nieprawidłowo. Od razu skierował mnie do szpitala. Zabieg odbył się na kasę chorych. Pomimo tego że nic mu nie dałam do ręki ten przez cały mój 3dniowy pobyt jak tylko był w pobliżu to zaglądał do mnie i pytał jak się czuje. Teraz chodzę do niego i nie narzekam bo ma fajne podejście i można o wszystko pytać.

BARDZO DOBRY JEDYNY JAK DLA MNIE SPECJALISTA GDYBY NIE SZPITAL W TYCHACH GDZIE URODZIŁAM CÓRKĘ JUŻ BY MAŁEJ NIE BYŁO MIAŁAM PRZY SOBIE TYLU LEKARZY ŻE NA PALCACH OBU RAK NIE DAŁO SIĘ ZLICZYĆ CO DO DOKTORA ZAWSZE POŚWIĘCA CZAS I LECZY A TO NAJWAŻNIEJSZE ŻYCZĘ PANU DOKTOROWI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ANNA G MALEC

najlepszy ginekolog.wcześniej leczyłam się u innych ale nie ms porównania.dzięki niemu mam dwoje zdrowych dzieci.kilka lat po porodzie mnie operował ma złote ręce,żadnych powikłań.polecam. Chodzilam prywatnie ale badania prenatalne robił mi w Katowicach na NFZ.jest najlepszym lekarzem.moją koleżankę też operował i również bez żadnych powikłań.polecam Kinga