dr n. med. Arkadiusz Kapliński

Endokrynolog, Ginekolog

2,9
2,6
2,7

Stanowczo odradzam. Od tego Pana należy trzymać się daleko. Dobre wrażenie robi jedynie na pierwszej wizycie - potem zleca bezsensowne badania i wizyty, spóźnia się po kilka godzin, wszystkie analizy chce robic wyłącznie u siebie. Ansolutnie niekompetentny i w dodatku naciągacz.

Absolutnie odradzam tego lekarza, naciaga kobiety na metody leczenia, ktore w danym przypadku sa w ogole niedorzeczne, pacjentki poczatkowo nie zdaja sobie sprawy, wierza, ufaja czlowiekowi, ale jednak po pewnym czasie sa w stanie przejrzec na oczy i zobaczyc, ze te leczenie to jedna wielka pomylka. Naduzywa wykonywania usg /czesto robia to wrecz pielegniarki !!!/ i co chwila informuje pacjentke, ze jest juz bardzo blisko zajscia w ciaze, tym samym robi jej wielkie nadzieje, co niestety w ogole nie jest prawda. Przynajmniej tak bylo w moim przypadku, wydalam majatek na ...

Naduzywa wykonywania usg /czesto robia to wrecz pielegniarki !!!/ i co chwila informuje pacjentke, ze jest juz bardzo blisko zajscia w ciaze, tym samym robi jej wielkie nadzieje, co niestety w ogole nie jest prawda. Przynajmniej tak bylo w moim przypadku, wydalam majatek na badania, wizyty itd co wiecej w gaszczu tych wszystkich badan nie zlecil podstawowych, ktore byly nieodzowne w moim przypadku. ODRADZAM SZCZERZE !!

Jest świetnym specjalistą,merytoryczny w swojej wiedzy i bardzo rzeczowy, z pełnym przkonaniem mogę go polecić innym kobietom które mają problemy z zajściem w ciążę.

stara sie byc mily/sztucznie/ chyba ze wyczuje u pacjentki duze pieniadze lub wplywy, to wtedy wrecz zarywa.Stara sie poderwac pacjetke na wszelkie sposoby. Wiedza medyczna zero i do tego brak intuicji lekarskiej.

Stary świr i naciągacz, ciągle się spóźnia

Stary świr i naciągacz, ciągle się spóźnia

Super lekarz. Leczyłam sie u dr. ok 10 lat. Warto było. Mam śliczną, zdrową córeczkę.Personel pracujący tam jest również kompetentny i miły.

naciągacz, wtedy za wizytę płaciło się 80 zł. wizyta trwała niecałą minutę, zleca mnóstwo badań, zupełnie niepotrzebnie,

Uprzejmość nie wystarcza żeby pacjentka wyszła zadowolona ,a podawanie błędnych diagnoz zdarza się niejednokrotnie.

Bardzo dobry specjalista!Doktor poprowadził obydwie moje ciąże bezbłędnie!Mimo,że były zagrożone,to dzięki doktorowi odzyskalam nadzieję.Polecam.

zdecydowanie odradzam, nieprzygotowany do wizyty, na którą pacjentki są zmuszone czekać nawet do 3 godzin pomimo wcześniejszych zapisów. Pierwsza wizyta wrażenie bardzo dobre potem coraz gorzej, ciągle zapomina z jakim problemem pacjentka przychodzi i na każdej wizycie zaczyna od początku. W moim przypadku była to typowa gra na zwłokę. Fatalnie.