lekarz Arkadiusz Walczyński

Dermatolog

Godny Polecenia w 100%. Pierwszy lekarz, który w ciągu miesiąca wyleczył mnie z krost na twarzy i plecach. Wielu innych leczyło mnie drogimi maściami, po których efekt był odwrotny więcej śladów. Moja twarz po makijażu wyglądała jak "biała czekolada z orzechami", teraz mogę wyjść bez jakiegokolwiek podkładu. Pan dr zdziałał cuda 7-mio dniowym antybiotykiem i maściami. Zero krost i zaskórników. Pan dr pomógł mi również z włosami, które wypadały garściami. Teraz mam mocne i błyszczące włosy, a przy czesaniu może z 3 szt. wypadną. Jeśli macie jakiekolwiek problemy z cerą,, włosami, paznokciami itd. to tylko do Pana dr Walczyńskiego.

wspaniały człowiek,wspaniały lekarz,dobry psycholog. Bardzo pomocny,widać,że nie zależy mu tylko na pieniądzach,ale chce aby pacjent wyszedł od niego w dobrym stanie psychicznym,gdyby było więcej takich lekarzy to ludzie by mieli do nich więcej zaufania,powinni brać z dr przykład,szkoda ,że nie ma własnego oddziału dermatologicznego,dziękuję.

wspaniały człowiek,wspaniały lekarz,dobry psycholog.

Polecam, Bardzo miły pan, problem z kurzajkami z głowy!!! Polecam dla dzieci! Sama chodzę tylko i wyłącznie do pana dr Walczyńskiego

Bardzo dobry fachowiec. Prowadzi moją córkę od urodzenia (ma AZS) jest miłym i kompetentnym lekarzem. Ma rewelacyjne podejście do dzieci. Bardzo dobry diagnosta. Odpowiada na każde zadane pytanie. Ma czas dla pacjenta. Polecam!

Pan doktor miły i uprzejmy, wizyta z reguły bardzo krótka, nie rozgaduje się, a czy pomocny to zależy od schorzenia, zachęca do wizyty kontrolnej ale to trochę za drogo żeby się pokazać iż jest poprawa.

Ten pan dermatolog jest naprawde sympatycznym lekarzem, potrafi wysłuchać pacjenta cierpliwie, doradzić mu co jest dobre a co złe, jest bardzo życzliwa osobą, lecz lecze sie u tego pana juz około 2 lata i mojego problemu z cera niestety nie wyleczył do dnia dzisiejszego, lecz wierze, ze wkoncu uda mu sie trafić z odpowiednimi lekami na stan mojej skóry, nie zamierzam go obrazać i mówić, ze on jest temu wszystkiemu winien bo to przeciez nie jego wina,on przecież wrózka nie jest, jakby mogł to by mi usunoł ten uproczywy tradzik. on robi co w jego mocy. Mimo to go polecam, jest naprawde godna polecenia osoba, za pare dni mam wizyte u niego ciekaw jestem co teraz powie, mimo co nie bede z niego rezygnował.
Pozdrawiam panie doktorze :)
P.S

Lekarz bardzo miły, uprzejmy. Pomógł w chorobie skóry chociaż w szpitalu w Poznaniu nie byli w stanie pomóc. Polecam.

musze przyznać że lekarz godny podziwu rzadko sie takich lekarzy spotyka. Mialam prolem z moim 10 letnim synkiem ...lekarz potwierdzil moje rokawania i okazalo sie ze ma łysienie plackowate... bylam załamana ale lekarz bardzo profesjonalnie mi wytłumaczyl jaka to jest chorzba i co trzeba zrobic żeby sie cofneła... i EUREKA odpukac jest duuuużo lepiej włosy w łym miejscu odrastają...stosujemy płyny robione.przyczyna STRES, NERWY, ograniczamy do min wiecej poswiecamy czasu synowi choc czasami brakuje na to wszystko czasu ale jest lepiej mały jest spokojniejszy mniej sie denerwuje, choć jest bardzo nerwowy.oczywiście trzaba WZMOCNIC ORGANIZM odpowiednimi lekami. gdyby ktos miał proble piszcie chetnie pomoge. sylwia25361@wp.pl

Bardzo dobry dermatolog ktory jako jeden z niewielu nie zajmuje sie tzw medycyna estetyczna co dzisiaj rzadkosc bo wszyscy szukaja latwych pieniedzy .Jedyny problem to trudno umowic sie na wizyte ,bardzo dlugie terminy na wizyte prywatna ,ale warto poczekac bo kompetentny doktor i leczy a nie poprawia urode.

jest jedynym specjalistą na naszym terenie, do którego jeżdżę ja i moja rodzina ws wszelkich problemów skórnych - nie zmienię na innego, bo zawsze pomoże