lek. dent. Artur Anulewicz

Absolutnie rewelacyjny stomatolog!!! Kilka lat po wyjezdzie z kraju poszlam na przeglad do superdrogiego i zarazem superkompetetnego dentysty. Powiedzial, ze normalnie zaleca wymiane starych wypelnien, ale nie w tym przypadku, poniewaz wszystko wykonane [przez dr Anulewicza] jest perfekcyjne zarowno pod wzgledem technicznym jak i estetycznym i lepiej sie po prostu nie da.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Serdecznie polecam tego lekarza. Bardzo fachowa obsługa i pełen profesjonalizm. Z podziękowaniem klientka Barbara Winnicka

Od wielu lat leczę zęby tylko u dr Anulewicza. Nigdy nie zawiódł mojego zaufania. Polecam razem z moją rodziną!!!!!!

Pana Artura znam od wielu lat. Jest to osoba z katerogii świetnych rzemieślników (o ile można tak mówić o lekarzu). Spędziłem w jego gabinecie wiele godzin, więc myślę, że moge coś powiedzieć na temat jakości usług. No cóż... nigdy, podkreślam nigdy nie miałem najmniejszycj problemów z zębami, które leczył. W związku z tym czytając anonimy na temat jego rzekomej indolencji dochodzę do wniosku, że konkurenci powinni zaprzestać takich działań i nie pisać nic więcej. Zdecydowanie polecam. PS. Ceny przystępne.

daję słowo nie ma lepszego dentysty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Super dokładny!!! Jeszcze żaden lekarz nigdy nie robił mi tylu zdjęć zęba na jednej wizycie, żeby mieć pewność, że kanał jest dobrze oczyszczony. Uratował mi ząb ( który już drugi rok jest i ma się całkiem dobrze :), który kilku lekarzy chciało po prostu usunąć. Polecam.

Polecam !!!. Profesjonalista w każdym calu.

Polecam !!!.
Profesjonalista w każdym calu.

poznałem wielu stomatologów, którzy byli mili i uprzejmi ale czy o to chodzi w leczeniu? chyba nie. Pan Artur jest miły i jeszcze leczy, zgadzam się z przedmówcą, że wizyta u pana doktora to relaks. Mam pełne zaufanie. Ceny nie są wygórowane!! a to ważne!! Zawsze znajdzie czas!!!

Zawsze znajdzie czas!!!

Śmiało mogę polecić. Bardzo dobry stomatolog.

Śmiało mogę polecić. Bardzo dobry stomatolog.

Wspaniały lekarz, cierpliwy , dokładny i super sympatyczny.Pasjonat tego co robi. Profesjonalizm w każdym calu. Sympatyczny i wzbudza ogromne zaufanie. Polecam z całą odpowiedzialnością.