lek. dent. Artur Anulewicz

Naprawdę bardzo polecam Pana Artura !! Leczę u niego zęby od 10 lat i jestem w pełni zadowolona.

Najlepszy stomatolog pod słońcem!! fachowa obsługa, efekty pracy rewelacyjne!!

Najlepszy stomatolog pod słońcem!! fachowa obsługa, efekty pracy rewelacyjne!!

Naprawdę wspaniały stomatolog. Ja i moja rodzina korzystamy z jego usług od 13 lat i nasza opinia jest niezmienna. Widzę, że nie tylko my relaksujemy się podczas wizyty...:)

Stomatolog owszem bardzo miły , ale brak podejścia . Pracuje maszynowo zrobione , dziekuję proszę następny.

Wspanialy kompetentny i bardzo cierpliwy lekarz, ktory wyciagnal mnie z wielu problemow, spowodowanych przez poprzednie niezbyt kompetentne leczenie. Kazda wizyta jest wrecz relaksujaca.

zepsuł mi zęby; zero myslenia, praca odtwórcza, potrafi kopiować a nie projektuje rozwiązań stosownie do warunków w jamie ustnej. I nie jestem konkurencją, tylko okaleczonym trwale pacjentem

I nie jestem konkurencją, tylko okaleczonym trwale pacjentem

Wspaniały i przemiły lekarz. Oby więcej takich.

Wspaniały i przemiły lekarz. Oby więcej takich.

W mojej ocenie niedokładny, nie można wyegzekwować dobrej jakości pracy, nie obchodzi go jak praca funkcjonuje i jak pacjent się z nią czuje, nie potrafi właściwie dostosować uzupełneń protetycznych do uzębienia pacjenta.Mogłabym polecić osobom całkowicie bezzębnym!!