lek. dent. Artur Anulewicz

Wspaniały lekarz, cierpliwy , dokładny i super sympatyczny.Pasjonat tego co robi. Profesjonalizm w każdym calu. Sympatyczny i wzbudza ogromne zaufanie. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Pana Artura znam od wielu lat. Jest to osoba z katerogii świetnych rzemieślników (o ile można tak mówić o lekarzu). Spędziłem w jego gabinecie wiele godzin, więc myślę, że moge coś powiedzieć na temat jakości usług. No cóż... nigdy, podkreślam nigdy nie miałem najmniejszycj problemów z zębami, które leczył. W związku z tym czytając anonimy na temat jego rzekomej indolencji dochodzę do wniosku, że konkurenci powinni zaprzestać takich działań i nie pisać nic więcej. Zdecydowanie polecam. PS. Ceny przystępne.

Najlepszy stomatolog pod słońcem!! fachowa obsługa, efekty pracy rewelacyjne!!

Najlepszy stomatolog pod słońcem!! fachowa obsługa, efekty pracy rewelacyjne!!

poznałem wielu stomatologów, którzy byli mili i uprzejmi ale czy o to chodzi w leczeniu? chyba nie. Pan Artur jest miły i jeszcze leczy, zgadzam się z przedmówcą, że wizyta u pana doktora to relaks. Mam pełne zaufanie. Ceny nie są wygórowane!! a to ważne!! Zawsze znajdzie czas!!!

Zawsze znajdzie czas!!!

W mojej ocenie niedokładny, nie można wyegzekwować dobrej jakości pracy, nie obchodzi go jak praca funkcjonuje i jak pacjent się z nią czuje, nie potrafi właściwie dostosować uzupełneń protetycznych do uzębienia pacjenta.Mogłabym polecić osobom całkowicie bezzębnym!!

Stomatolog owszem bardzo miły , ale brak podejścia . Pracuje maszynowo zrobione , dziekuję proszę następny.

Naprawdę wspaniały stomatolog. Ja i moja rodzina korzystamy z jego usług od 13 lat i nasza opinia jest niezmienna. Widzę, że nie tylko my relaksujemy się podczas wizyty...:)

Wspaniały i przemiły lekarz. Oby więcej takich.

Wspaniały i przemiły lekarz. Oby więcej takich.

Wspanialy kompetentny i bardzo cierpliwy lekarz, ktory wyciagnal mnie z wielu problemow, spowodowanych przez poprzednie niezbyt kompetentne leczenie. Kazda wizyta jest wrecz relaksujaca.