dr Artur Binda

Chirurg ogólny

b. dobry lekarz i człowiek, cierpliwie wysłucha i podejmie właściwe działanie, na pewno będziesz zadowolony

takiego lekarza jeszcze nie spotkałam, bardzo miły, uprzejmy a przede wszystkim super specjalista, po prostu "perełka". Operował moją mamę i mnie i jesteśmy extra zadowolone z efektów no i oczywiście z samego lekarza bo dzisiaj się takich nie spotyka, życzę zdrowia i dalszych sukcesów

Swietny lekarz, profesjonalista, wszystko super wytlumaczyl przed i po operacji, kulturalny, zyczliwy, same superlatywy.Polecam

Pierwszy raz w swoim życiu spotkałam takiego lekarza.Pełen profesjonalizm dba o swojego pacjenta po operacji jak mało kto.Ma zawsze czas na rozmowę i rozwiązanie problemu.Osobiście byłam pacjentką dr Artura Bindy i jestem pełna uznania dla jego pracy,osoby.Polecam z pełną odpowiedzialnością doktora.Dziękuję Panu za wszystko jest Pan Aniołem.

Lekarz kompetentny,uprzejmy z niecodziennym podejściem do pacjenta,interesował się pacjentem przed ale i po operacji,fachowość,wiedza,wszystko na szóstkę...Dziękuję Panie Doktorze.

Po prostu uratował mi życie. Czy mozna zrobić więcej? Pięć dni męczyłam się z zapaleniem wyrostka robaczkowego. Na początku choroby badał mnie lekarz rodzinny, nie postawił właściwej diagnozy. Kilka godzin przed operacją oglądał mnie w innym szpitalu na ostrym dyżurze inny lekarz i też nie rozpoznał mojego problemu zdrowotnego. Dr Binda jest kompetentny i nie boi się dbać o swoich pacjentów. To opinia również innych pacjentów, którzych poznałam podczas pobytu w szpitalu.

Lekarz fantastyczny,kompetentny,pierwszy raz spotkałam tak miłego lekarza który z cierpliwością i wyrozumiałością wytłumaczył mi krok po kroku co będe miała robione podczas operacji.Śmiało polecam i życzę sobie i innym Pacjentkom takich lekarzy:)

jest świetny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wspaniały człowiek i lekarz, bardzo bardzo wyrozumiały i cierpliwy i uważma że pacjent jest dla niego najważniejszy. W sierpniu br moja mam była pacjentką Pana Artura w Szpitalu na ul. Czerniakowskiej w przychodniu a później w szpitalu gdzie ją operował i musimy przyznać że jeszcze nie spotkałyśmy takiego wspaniałego lekarza. Bardzo dziękujemy i wszystkim polecamy. Zyczymy wszystkiego dobrego!

Zyczymy wszystkiego dobrego!

Wspaniały człowiek, cierpliwy, ciepły, sympatyczny, opiekuje się naprawdę chorym (zagląda, dopytuje się o zdrowie), wszystko cierpliwe tłumaczy i wyjaśnia. A głos... :) aż chce się słuchać. Jedno słowo: WSPANIAŁY CHIRURG.