dr Artur Binda

Lekarz fantastyczny,kompetentny,pierwszy raz spotkałam tak miłego lekarza który z cierpliwością i wyrozumiałością wytłumaczył mi krok po kroku co będe miała robione podczas operacji.Śmiało polecam i życzę sobie i innym Pacjentkom takich lekarzy:)

Wspaniały człowiek, cierpliwy, ciepły, sympatyczny, opiekuje się naprawdę chorym (zagląda, dopytuje się o zdrowie), wszystko cierpliwe tłumaczy i wyjaśnia. A głos... :) aż chce się słuchać. Jedno słowo: WSPANIAŁY CHIRURG.

Jest bardzo dobrym człowiekiem, lekarzem, do tego łapie genialny kontakt z pacjentem, nie spotkałam jeszcze, takiego lekarza, do tego bardzo przystojny ;-) Złoto, nie człowiek ;)

Wspaniały człowiek i lekarz, bardzo bardzo wyrozumiały i cierpliwy i uważma że pacjent jest dla niego najważniejszy. W sierpniu br moja mam była pacjentką Pana Artura w Szpitalu na ul. Czerniakowskiej w przychodniu a później w szpitalu gdzie ją operował i musimy przyznać że jeszcze nie spotkałyśmy takiego wspaniałego lekarza. Bardzo dziękujemy i wszystkim polecamy. Zyczymy wszystkiego dobrego!

Zyczymy wszystkiego dobrego!

Fantastyczny lekarz i człowiek. Już pierwszy kontakt rozwiewa wszelkie wątpliwości. Sympatyczny, rzeczowy, cierpliwy, świetny specjalista - lubiący swoją pracę i pacjentów. Polecam z całego serca.

Miałam u niego operację. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Super !!. Polecam polecam polecam!!

polecam .wspanialy lekarz,bardzo mily.swietne podejscie do pacjeta.

polecam .wspanialy lekarz,bardzo mily.swietne podejscie do pacjeta.

Panie doktorze... napisze krotko -DZIEKUJE ZA NOWE, LZEJSZE ZYCIE!< estera>

Panie doktorze... napisze krotko -DZIEKUJE ZA NOWE, LZEJSZE ZYCIE!< estera>

Fantastyczny człowiek i kompetentny chirurg. Siła spokoju!!! w trudnych warunkach pracy. Polecam Pana doktora

Lekarz który ma czas dla pacjenta, wszsytko wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. A do tego bardzo uprzejmy, miły i ludzki dla pacjenta. Polecam w 100%