lekarz Artur Borowski

Urolog

Jest zajefajny!!! niczego nie lekceważy, świetny kontakt z pacjentem, profesjonalna pomoc... urologiczne problemy to nie bajka, tylko bolesna przeprawa przez rzeczywistość. Tu trzeba być twardym...a jak pojawia się ból, połączony z rezygnacją i łzami to dr potrafi i z tym dać sobie rade...wielki facet z dużym sercem, a w zawodowo profesjonalista...

chodziłem do tego lekarza prywatnie w ub. roku. Miałem zdiagnozowaną kamicę nerkową i u tego lekarza próbowałem ją wyleczyć. Początkowo kierował mnie na zabiegi ESWL, a ponieważ nie przynosiły skutku zaproponował usunięcie URSem. Zgodziłem się, trafiłem do szpitala piętro wyżej. Wyznaczano mi kilka terminów na zabieg, lecz do zabiegu nie dochodziło - w efekcie poleżałem w szpitalu dłużej. Ostatecznie zabieg wykonał osobiście doktor Borowski, mamrocząc podczas zabiegu, że będę zawiedziony. Po powrocie na salę dowiedziałem się, że nie miałem usuniętego kamienia URSem, ale została założona sonda 2Y. Później lekarz robił mi jakieś wymówki, że jak mnie nie stać to powinienem korzystać z publicznej służby zdrowia... Jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o... niedowartościowane samopoczucie lekarza. Ja jestem już zdrowy, ale nie jest to zasługa doktora Borowskiego.

Bardzo dobry lekarz. Polecam go wszystkim. Zdiagnozował u mnie kamienie nerkowe na które cierpialem bardzo długo. To dzięki niemu wyzdrowiałem. Bardzo jestem mu wdzięczny. Dziękuję za wykonany zabieg PCNL.

lekarz który sam niewie co leczy wymyślił mi chorobę której nigdy niemiałam nie miły ,jego żarty są zupełnie nie na miejscu ,leczyl zdrową osobę na wymyśloną chorobę dień pózniej potwierdził to inny lekarz,że jestem zdrowa .kto mi zapłaci za leki które zażywalam bez konieczności.skandal

Bardzo kompetentny i przyjazny dla pacjenta lekarz.Bardzo rzetelnie wytłumaczy i bardzo dokładnie przedstawi stan choroby, językiem zrozumiałym dla laika.Poza tym sympatyczny,nie lekceważy pacjenta i jego żadnych zapytań czy uwag.Poświęca na wizycie pacjentowi dużo czasu. Polecam !!!

Bardzo kompetentny i przyjazny dla
Polecam !!!

rewelacyjny pan dr. dzieki niemu szybko trafilam na oddział, zabieg odbył się błyskawicznie i ból minął. Polecam każdemu tego lekarza. Oceniam najwyżej!!!

DR BOROWSKI TO SPECJALISTA!!! POLECAM KAŻDEMU... JEST LUDZKI I NIE TRAKTUJE PACJENTA JAK SKARBONKE... SPECJALISTA, KTÓRY WYKRYŁ U MOJEGO OJCA RAKA PROSTSTY... POLECAM TO ANIOŁ!!!!!!!!!! PANIE DOKTORZE PROSZĘ BYĆ TAKIM LEKARZEM JAKIM PAN JEST!!!

DR BOROWSKI TO SPECJALISTA!!! POLECAM KAŻDEMU...
JEST LUDZKI I NIE TRAKTUJE PACJENTA JAK SKARBONKE...
SPECJALISTA, KTÓRY WYKRYŁ U MOJEGO OJCA RAKA PROSTSTY...

POLECAM TO ANIOŁ!!!!!!!!!!

PANIE DOKTORZE PROSZĘ BYĆ TAKIM LEKARZEM JAKIM PAN JEST!!!

Lekarz bardzo kompetentny, dwa razy trafilismy na niego w izbie przyjeć na pogotowiu i mogę z całą serdecznością polecić go jako specjaliste który nie traktuje pacjenta niepoważnie. Bardzo rzeczowy, miły człowiek i mimo wstydliwych problemów potrafi rozładować atmosfere. Mimo niedzieli zostaliśmy przyjęci i potraktowani poważnie.

Mimo niedzieli zostaliśmy przyjęci i potraktowani poważnie.

Lekarz ten traktuje pacjentów z góry,jest nieuprzejmy,nie współpracuje z pacjentem,uważa się za specjalistę a lekcewazy pacjentów,ale nie ich pieniądze,przepisuje bardzo drogie leki,nie klopoczac sie tym,czy pacjenta stac na ich wykupienie,swoja ignorancje i rutyne pokrywa osobistym atakiem na pacjenta-typu"niech pan na mnie nie krzyczy!!"Lekarz ten ma zbyt wysokie mniemanie o sobie nie polecam go nikomu!!!

Wspaniały lekarz , wspaniały człowiek , świetne podejście do pacjenta , szczerze POLECAM przekonać się samemu :-)))