dr n. med. Artur Cedro

3,2
2,9
3,1
2,8

Lekarz, który potrafi nawiązać z klientem bezpieczną więź terapeutyczną. Mądry nauczyciel i człowiek z ogromną wiedzą paychiatryczną. Ludzkie i głębokie podejście do człowieka. W służbie ludziom. Serdecznie dziękuję za dobrą terapię długoterminową. 😊

Nie polecam, a wręcz ostrzegam przed tym Panem. Ironiczny, bardzo arogancki i nerwowy, a w moim odczuciu ta ostatnia cecha dyskwalifikuje go jako dobrego specjalistę w tej akurat dziedzinie. Podobnie jak inni potwierdzam też całkowity brak zainteresowania pacjentem. Zgłosiłem się z drobnym problemem, a zostałem potraktowany jak ostatni śmieć i na wstępie oszukany nt. tego jak ma wyglądać moje "leczenie". Jeśli ktokolwiek rozważa wizytę u Pana Doktora z własnej woli stanowczo odradza, a jak już ktoś wpadnie w jego łapy przez przypadek, to bardzo mu współczuję.

Moja „terapia” u tego lekarza to: moralizowanie, nawiązywanie do wiary, pouczanie, straszenie (wizjami, jakie mogą napotkać pacjenta, jeśli się nie zmieni; usunięciem z terapii), doradzanie, powierzchowne ocenianie, ironizowanie, sarkazm, etykietowanie, bagatelizowanie, czasem lekceważenie, „dogadywanie”, powierzchowne traktowanie problemu, wyrażanie niezadowolenia z braku postępów leczenia i obarczanie nim pacjenta, brak wyraźnie postawionej winy rodziców (wstawki o wybaczaniu we wczesnej fazie terapii), czasem apodyktyczność, traktowanie z góry, zbyt duże zaabsorbowanie własnymi emocjami. Dość silne niezrównoważenie emocjonalne, mocne tiki nerwowe, co oczywiście (z całą resztą) nie tyle jest „wadą”, co mocną przesłanką ku temu, aby Pan dr najpierw skierował swe kroki na własną, głęboką terapię i uporał się ze swoimi emocjami oraz trudnościami w SWOJEJ terapii, a dopiero potem zabierał się za terapeutyzowanie innych ludzi. Bo przez takie trudności może, nawet mimowolnie (bo nie posądzam tego człowieka o złe intencje!), wyrządzić im szkodę i wtórnie zaburzyć. Doktor bywa czasem bardzo sympatyczny, ludzki, z poczuciem humoru, jest autentyczny i zaangażowany w kontakt z człowiekiem, jakkolwiek nie czyni to z niego kompetentnego terapeuty. Doradzam ostrożność w kontakcie z nim.

Dr Cedro to naprawdę dobry lekarz. Pomógl mi i kilku moim znajomym. Wszyscy mieli pozytywne odczucia. Czytając krytykę na jego temat, zupełnie nie rozumiem o czym mowa - być może to problem rzeczywistości szpitalnej, która w Polsce pozostawia wiele do życzenia.

Bardzo ostrzegam przed nim. zabiera się za terapię zaburzeń osobowości nie mając o niej w praktyce większego pojęcia. niestety doświadczyłam tego na własnej skórze :( bardzo mędrkuje, lekką ręką wydaje osądy, podsuwa behawioralne rady przy głębokich emocjonalnych i osobowościowych problemach - kiedyś usłyszałam "być może najlepszym antidotum na ból zaburzeń osobowości jest pisanie planu studiów". przecież to jest karygodne. dodatkowo facet jest dziwnie nadpobudliwy, ma tiki nerwowe, czasem podnosi głos. potrafi obwiniać pacjenta w szpitalu za to, że mówi (bez formy szantażu) o myślach "s" (sic!). to tragedia, gdy taka osoba zabiera się za pomaganie zaburzonym ludziom :(

Leczenie u genialnego moim zdaniem doktora Cedro podjelam wiele lat temu.Potem nastapila przerwa(moj wyjazd z kraju).Po powrocie wznowilam leczenie, ktore przynioslo pozytywny rezultat.Leczenie wymaga czasu, cierpliwosci, systematcznosci, pracowitosci nad samym soba, szczerosci i pozytywnego nastawienia...Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!!

niezwykle inteligentny i świetny specjalista

niezwykle inteligentny i świetny specjalista

Nie polecam kompletny zawód i rozczarowanie brakiem zainteresowania pacjentem jako człowiekiem, błędem w leczeniu farmakologicznym, podejsciem które wyraźnie upokarza pacjenta i jego najbizszych. Lekarz, który nie daje nadziei, a wręcz straszy pacjenta, że jeśli się nie podporządkuje zaleceniom skończy tak jak inni na oddziale w szpitalu; kompletne nieporozumienie, brak predyspozycji charakterologicznych do wykonywania zawodu lekarza tej specjalizacji, która jak zadna inna wymaga odpowiedniego podejscia do pacjenta, zrozumienia jego potrzeb i nawiazania kontaktu z nim; bez tego wiedza medyczna nie wystarczy; nie polecam nikomu spotkania na swojej drodze tego lekarza.

ten facet przede wszystkim sam potrzebuje pomocy specjalisty. Nie potrafi zapanować nad swoimi emocjami, bywa agresywny, niejednokrotnie atakuje pacjenta. Jest z 1 strony ufiksowany na punkcie religii a z 2 na punkcie seksu. Wmawia innym własne problemy z seksualnością. Nerwowe tiki też coś o nim mówią.

Prawdziwy lekarz, ciepły, empatyczny, zainteresowany pacjentem. Bardzo mi pomógł. Dodatkowym atutem jest połączenie dwóch specjalności - psychiatrii i psychoterapii. Polecam z pełnym przekonaniem.