Artur Gromadziński jest założycielem Kliniki oraz jednym z nielicznych lekarzy w Polsce i w Europie, którzy posiadają jednocześnie specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej oraz specjalizację II stopnia z chirurgii onkologicznej.

Oprócz codziennej pracy w klinice, Artur Gromadziński konsultuje i przeprowadza zabiegi na Oddziale Chirurgii w Klinice Akademii Medycznej w Poznaniu. Wykonuje zabiegi mastektomii i rekonstrukcji piersi, zajmuje się również usuwaniem nowotworów skóry, rekonstrukcją ubytków skóry oraz leczeniem chorób piersi.
Wykonał ponad 21 tysięcy zabiegów, w większości z dziedziny chirurgii onkologicznej i plastycznej.

Poza swoją praktyką lekarską prowadzi także działalność dydaktyczną oraz cykliczne wykłady dla lekarzy specjalizujących się w onkologii i okulistyce na poznańskim Uniwersytecie Medycznym.

Od 2003 roku należy do Europejskiej Szkoły Chirurgii Plastycznej (EWAPS). Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Iberoamerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej.

Znajomość języków obcych:
- angielski

Doktor Gromadziński usuwał mi narośl na dolnej powiece.Uważam, ze jest to bardzo dobry, godny zaufania chirurg. Ślad po usunięciu jest niewielki, ledwo widoczny. Rana goiła się bardzo dobrze.Gabinet jest świetnie wyposażony i nowoczesny,Obsługa sympatyczna. Polecam Pana Doktora i ten gabinet.

jakieś 2 i pół miesiąca temu miałam przeprowadzoną korekcję małżowin usznych. wiadomo, że nigdy uszy po operacji nie będą idealne, ale jeżeli ktoś się już zdecyduję na taki krok to naprawdę polecam doktora, jestem bardzo zadowolona, uszy jeszcze bolą ale koszmar minoł !!

Miałam niedawno wykonywaną operacje usuwania garbu z nosa. z efektów jestem bardzo zadowolona. Od operacji minęły prawie dwa tygodnie i mimo iż widoczne są jeszcze sińce pod oczyma i opuchnięcia wzdłuż z nosa efekt prostego, ładnego nosa już jest widoczny. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie również opieka w klinice po zabiegu. Kompetencja i opieka nad pacjentem na najwyższym poziomie. Jeśli ktoś ma pytania gdyż chciałby wykonać sobie też taki zabieg chętnie pomogę i odpowiem na pytania. Proszę pisać na GG 32267166.

Miałam robioną operacje noska i jestem bardzo zadowolona Polecam

Miałam robioną operacje noska i jestem bardzo zadowolona Polecam

Bardzo dobry lekarz. Miałam zabieg powiększania piersi w listopadzie. Z efektów jestem bardzo zadowolona. Bardzo sympatyczny, wzbudzający zaufanie lekarz. Jak macie pytania piszcie na maila, chętnie pomogę;) hell1307@op.pl

Jestem 2 tygodnie po operacji powiększenia piersi. Cudowny efekt, cudowny lekarz, fachowa opieka. Myślę, że nawet piersi wyglądają lepiej i łądniej niż się spodziewałam. Pan Doktor odpowiada cierpliwie na każde pytanie, tłumaczy. Ciepły człowiek, a przede wszystkim najwyższej klasy specjalista.

Myślę, że nawet piersi wyglądają lepiej i łądniej niż się spodziewałam.

jestem 3 dzień po zabiegu powiększenia piersi, a dzisiaj po kontroli. Dr Gromadziński jest przemiłych a co najważniejsze bardzo dobrym chirurgiem. Jestem zadowolona z efektu, z opieki w klinice i co najważniejsze z fachowego podejścia do pacjenta. Spokojnie tłumaczył, odpowiadał na pytania. POLECAM!!!

Prawie rok temu usuwałem u niego znamiona, po tym czasie rezultat oceniam jako przynajmniej dobry. Jak się uważnie przyjrzeć to trochę widać małe ślady po zabiegu więc radzę nie zakładać że po czymś takim "zupełnie nie będzie śladu", no ale pewnie nie ma cudów. Niemniej jednak uważam, że Gromadziński wykonał swoją pracę naprawdę dobrze.

Najlepszy i najbardziej kompetentny, zawsze jestem bardzo zadowolona z zabiegów przeprowadzanych przez Pana Doktora.

Dokładnie 5 dni temu w ostatni poniedziałek dr . Artur Gromadziński robił mi operacje plastyczną noska. Uważam że jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Widziałam swój nosek raz 4 dni po zabiegu ( wczoraj) i mimo to że był spuchnięty wyglądał wspaniale. Opieka po zabiegowa w klinice również wspaniała. Polecam bardzo ! I nie słuchajcie jakiś dziwnym komentarzy na temat nieudanych operacji. Dr. zrobił ich miliony a oczywiście pisze sie tylko o 2,3,4tych nieudanych oktorych ni emamy pojęcia. Mój nos był bardzo połamany gdy byłam dzieckiem i bardzo krzywo mi sie pozrastał mimo to dr. Gromadziński podołał. Uważam że jest najcudwniejszym lekarzem pod słońcem !!