Artur Gromadziński jest założycielem Kliniki oraz jednym z nielicznych lekarzy w Polsce i w Europie, którzy posiadają jednocześnie specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej oraz specjalizację II stopnia z chirurgii onkologicznej.

Oprócz codziennej pracy w klinice, Artur Gromadziński konsultuje i przeprowadza zabiegi na Oddziale Chirurgii w Klinice Akademii Medycznej w Poznaniu. Wykonuje zabiegi mastektomii i rekonstrukcji piersi, zajmuje się również usuwaniem nowotworów skóry, rekonstrukcją ubytków skóry oraz leczeniem chorób piersi.
Wykonał ponad 21 tysięcy zabiegów, w większości z dziedziny chirurgii onkologicznej i plastycznej.

Poza swoją praktyką lekarską prowadzi także działalność dydaktyczną oraz cykliczne wykłady dla lekarzy specjalizujących się w onkologii i okulistyce na poznańskim Uniwersytecie Medycznym.

Od 2003 roku należy do Europejskiej Szkoły Chirurgii Plastycznej (EWAPS). Jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Iberoamerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej.

Znajomość języków obcych:
- angielski

Półtora roku temu miałam mastektomię, chemioterapię a potem 7 operacji,ktore finalnie doprowadzily do pelnej rekonstrukcji mojej piersi.Wszystkie operacje byly przeprowadzane przez dr Gromadzinskiego z czego szesc w szpitalu na Garbarach na NFZ. Ostatnia, bardziej kosmetyczna, wykonana była w prywatnej klinice doktora. Tego typu operacji NFZ nie refunduje..Zdecydowanie polecam doktora, ponieważ efekt końcowy jest wspaniały.NIe muszę mówic jakie to jest istotne dla kobiety. Pan Gromadzinski jest wybitnym fachowcem a nie cudotwórca a każdy człowiek jest inny..wiele może się stac w przypadku raka, nie wiemy jak nasz organizm zareaguje na chemioterapie... lekarz często musi się kierować intuicją..Uważam że dr Gromadzinski posiada świetną intuicje oraz fachową wiedzę. Mimo dość oschłego podejścia do pacjentów / bo inaczej się nie da w przypadku kobiet po mastektomii/ jest najwyższej klasy fachowcem, którego z czystym sumieniem polecam.!!!!!

Chciałabym odpowiedzieć również na poniższe komentarze ponieważ jestem stałą pacjentką doktora jeszcze za czasów kiedy miał gabinet na św. Jerzego. Osobiście polecam ponieważ nie ma drugiego tak sympatycznego i profesjonalnego plastyka w Poznaniu. Co do Pani które nie rozumie dlaczego na Garbarach można usuwać tylko 2-3 to informuje że nie zależy to od lekarza tylko od NFZ który takie limity stwarza i lekarz nie ma nic do gadania, u siebie w gabinecie nie jest pod wytycznymi NFZ dlatego może usunąć więcej. Obecna klinika jest na najwyższym poziomie zarówno medycznym jak i obsługi dlatego. Ja zamierzam tam wracać.

Dr Gromadziński usuwał mi kilka znamion. Ogólnie wszystko ok. Miły sympatyczny pan, ale cieszę się że znamiona były usuwane z nie widocznych miejsc bo pomimu upływu kilku lat blizny nadal są widoczne. Po chirurgu plastycznym można spodziewać się czegoś więcej :(

Witam, 3 tygodnie temu miałam usuwanego czerniaka na policzku . Jestem bardzo zadowolona, prawie nie widac . Bardzo fachowa robota.

chodziłam do doktora na botox, który jest wyjątkowa słabej jakości. Trzymał zaledwie 2miesiące podczas gdy normalnie efekt utrzymuje sie od 3-6ciu miesiecy, NIE POLECAM!!!! po trzecim zabiegu dałam sobie spokój mimo, że doktor wstrzykiwał dodatkowe jednostki*gratis ,to jednak nic to nie dało, Woda nie botox, NIE POLECAM

Pan dr Gromadziński miesiąc temu usuwał mi dość dużej wielkości znamię, umiejscowione na uchu. Zabieg miał miejsce w WCO, na Garbarach. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Praktycznie nie widać blizny, jest tylko zaczerwienienie, które blednie z każdym dniem. A ja chciałam mieć tylko usunięte to znamię i nie spodziewałam się, że estetycznie będzie to wyglądać tak znakomicie. Pan dr, poza tym, posiada miłą osobowość i wzbudza zaufanie, ale przede wszystkim spokojnie rozmawia ze zdenerwowanym pacjentem - to cecha niestety jeszcze za rzadko spotykana dzisiaj u lekarzy. Naprawdę, szczerze polecam Doktora ...

Naprawdę, szczerze polecam Doktora Gromadzińskiego, jest to WSPANIAŁY chirurg!

Miałm powiekszane piersi jakis miesiąc temu,nie wiem co myśleć czytając innych opinie.ogólnie tego lekarza uważałam za dobrego,ale teraz mam mieszane odczucia.i też dostrzegam pewne asymetrie i obawiam sie czy blizny beda minimalnie widoczne czy tez jednak znaczace sie bo w tej chwili sa spore i widoczne mocno;-/,nie mam tez pewności jak tam od środka to wszystko sie dostosuje ten mięsnien.jak narazie czekam jeszcze na efekty pełna nadzieji ze bedzie wszystko dobrze:-)Pwnie nie ma idealnego chirurga ,zawsze trzeba przemyslec wszystko za i przeciw nim sie podejmie decyzje o zabiegu bo ryzyko jest zawsze

Jestem po mastektomii niestety nieudanej, lekarz powiedziałabym MIERNY!!! Operuje chętnie ale prywatnie, w publicznym szpitalu na fundusz kaze czekać z nowotworem piersi pół roku!!! Powikłania pooperacyjne doprowadziły do tego, że musiały zostać usunięte implanty, na które doktorek zgarnął kupę forsy... Szkoda słów... NIE POLECAM NIKOMU!!! Strach do niego iść!!!

Człowiek, który uszczęśliwił wiele kobiet po mastektomii...jestem jedną z nich, amazonką w całości zrekonstruowaną...i szczęśliwą, bo spotkałam na swojej trudnej drodze po walce z rakiem...uśmiechniętego, eleganckiego pana "pod muchą" :-), dziękuję

Wtam wszystkich z mieszanymi uczuciami. mialam robiony lift twarzy, korekte powiek dolnych , wypelnienie bruzd nosowo-wargowych oraz wypelnienie ust. Prawie ze wszystkieco jestem zadowolona , ale . Jest jedno dosc wielkie "ale". Mam zrosty - bliznowce po korekcie dolnych powiek, sa to male grudki pod skora , ktore sa widoczne . Dzis pojdze do lekarza co z tym dalej . Rowniez mam zamiar isc na konsultacje do kogos innego . jestem gotowa rowniez isc z tym do sadu tak jestem wsciekla. Jesli ma ktos podobny problem prosze o kontakt przepasc13@o2.pl ...

Wtam wszystkich z mieszanymi uczuciami.
moze jest nas wiecej z takim problemem odnosnie nieudanych spraw u Gromadzinskiego.