lekarz Artur Markowski

Dermatolog

2,7
2,7

Tragiczny lekarz a wręcz konował, skuteczność leczenia równa zero a nawet poniżej. Przez rok stan skóry pogorszył się w stosunku do tego co było z chwilą pierwszej wizyty i to pomimo zastosowania około 10 drogich specyfików, które polecał. W przychodni publicznej po zmianie lekarza już pierwszy lek przyniósł ulgę i rozpoczął kurację z takim efektem o jaki mi chodziło.

Lecze się u Dr. Markowskiego 2 lata. Prędzej 3 lata u innego lekarza.Na początku Dr. Markowski znacząco mi pomogł w trądziku. Natomiast od pewnego okresu czasu nie widze żadnej poprawy a wręcz przeciwnie pogorszenia choroby skóry. Zaczełem mieć odczucie naciągactwa. Nie poświęca czasu pacjentowi tylko skupia się na pisaniu recept. Osobiście przetestowałem cała game leków na trądzik przepisanych przez Dr. Markowskiego, które nie pomagają. Nadszedł czas na zmiane lekarza.

Ten lekarz jest jakiś dziwny.. Wyciąga od ludzi dużo pieniędzy . Czasami zamiast głupio żartować zacząłby leczyć .!Byłam u niego kilka razy i już więcej się nie wybieram . !!!

Ten lekarz jest jakiś dziwny.. Wyciąga od ludzi dużo pieniędzy .

Bardzo dobry lekarz, pełen profesjonalizm i szacunek do pacjenta. Rzetelna i kompletna informacja o stanie zdrowia pacjenta. Pomógł mi w trudnym problemie ze skórą mimo iż trwało to dość długo. Inni lekarze nie umieli mi pomóc. Polecam

Chodzę do p. Markowskiego przeszło 10 lat. Wzbudza zaufanie. Ma wiedzę. Trochę czuję czasem takie lekkie naciagactwo - jak wprowadza nową metodę czy jak kupi urządzenie.Z drugiej strony - w końcu informuje rzetelnie co zrobi, jaką posłuzy się metodą, jak nazywa się urządzenie. Więc wszystko ok moim zdaniem. Dobry lekarz. Skuteczny.

Dobry lekarz. Skuteczny.

Lekarz odnoszący sie z szacunkiem do pacjenta, uprzejmy, konkretny i cene lekow dostosowuje do kieszeni pacjenta. jesli sie powie ze nie stac kogos na tak drogi lek to on oczywiscie znajdzie lek zamienny. tłumaczy od poczatku do konca co sie bedzie działo i jak wyleczy nas. odpowie na kazde pytanie. nie skraca wizyt tylko siedzi i tak długo tłumaczy aż pacjent sam wstanie i wyjdzie. polecam. uratował moją twarz!

Kpi z pacjenta...a sprawy chorób skórnych są delikatne.

Kpi z pacjenta...a sprawy chorób skórnych są delikatne.

Ten "doktor" to jakaś totalna, przereklamowana pomyłka. Leczyłem się u niego na łuszczycę a pan Markowski ani razu nie zalecił mi żadnych badań laboratoryjnych , by poznac mój organizm. Nie przeprowadził wywiadu, nie spytał o stan uzębienia(ważne przy takiej chorobie!). Zapisywał za to za kazdym razem coraz to nowe leki, wszystkie kolosalnie drogie. Polecał preparaty ze swojego sklepu, które przynosiły tylko jeden efekt: drenowały skutecznie moją kieszeń. Kilka razy spotkałem się z przyjmowaniem kilku pacjentów na raz. Miałem przypadek, że przyjął mnie w jakimś magazynku, bo się ktos w gabinecie nie zdązył ubrać. W hucznie nazywam Centrum Urody, liczy się tylko kasa, kasa, kasa! Koszmar. Ludzie którzy zachwycają się dr Markowskim, chyba nie mieli styczności z prawdziwym, rzeczowym lekarzem.

Przyszedłem do tego Pana ze zwykłym łowikowatym zapaleniem skóry głowy przepisał horrendalnie drogie kosmetyki i skasował do szuflady pieniążki!!! lekceważący stosunek do pacjenta i osoby starszej (jestem emerytem) to chyba jego norma!!

ten Pan to zwykły konował i naciagacz! nawet ze zwykłym trądzikiem młodzieńczym nie potrafi sobie poradzić,a poza tym zarozumiały nie wiadomo z jakiego powodu,szkoda pieniędzy!!! odradzam szczerze!!