lekarz Artur Mnich

Psychiatra

3,9
3,9

Świetny lekarz z ogromną wiedzą. Jego podejście do każdego pacjenta i doświadczenie w zawodzie czynią z niego prawdziwego specjalistę. Polecam go każdemu

Serdecznie wszystkim polecam Pana Doktora, jego ogromna wiedza, a także doświadczenia w zawodzie to tylko część atutów Pana Doktora, zawsze wytłumaczy jak będzie przebiegać leczenie, poświęci pacjentowi czas, zaproponuje jak najlepszą metodę leczenia. Polecam każdemu kto szuka dobrego specjalisty z dziedziny medycyny.

Leczę się u doktora Mnicha 6-lat. Nigdy nie zdołam odwdzięczyć się za to, co dla mnie i mojej rodziny zrobił.

Lekarz rzeczowy, o dogłebnej wiedzy z wielu dziedzin. Autentyczny, z podejciem holistycznym. Polecam pacjentom z otwartym umysłem, poszukującym czegoś więcej niż medycyna konwecjonalna.

Bardzo dobry lekarz. Posiada ogromną wiedzę z zakresu medycyny. Polecam go wszystkim poszukującym prawdziwego specjalisty.

Pracuje również jako biegły sądowy.To co "wyprawia" ze swoimi opiniami dla sądu to czysta kpina!Zbyt zajęty pracą w prywatnym gabinecie,by rzetelnie pełnić rolę biegłego!W swych niechlujnych opiniach dla sądu podważa nawet opinie swoich kolegów z którymi współpracował. BEZNADZIEJNY!!!!!!NIE ŻYCZĘ NIKOMU SPOTKANIA Z TYM CZŁOWIEKIEM!!!!

nie polecam nikomu, zmarnowałem rok czasu lecząc się u tego Pana. Leczenie ziołami może być tylko wspomagające przy medycynie tradycyjnej, której ten Pan jest zwolennikiem. Powinien mówić, że jest to terapia uzupełniająca i żeby równolegle leczyć się u zwykłego lekarza, a nie, że po zastosowaniu odpowiedniej mieszanki ziołowej wszystko przejdzie. Do tego nie zleca badań. Można doprowadzić do poważnych zaniedbań własnego stanu zdrowia, jak było w moim przypadku. Dopiero inny lekarz pomógł mi wyjść z choroby.

Mądry, kompetentny ale przede wszystkim z "wielkim sercem" podchodzi do pacjenta . Rozmowy z nim to prawdziwe ukojenie . Szkoda że takich lekarzy jest tak niewielu .

Bardzo zły lekarz. Poszłam z prośbą o wskazówki do diety naszej córki. Kiedy usłyszał jak ją karmię ( b zdrowo) to nie mial nic do powiedzenia. I ok mogło się zdarzyć, że pacjent nie potrzebuje niczego wiecej niz zakres wiedzy, który już sam posiada, ale brać za to 200 pln- to juz wyjątkowa arogancja

Przede wszystkim, co dla mnie było ważne, pan doktor jest osobą wierzącą, nie wyobrażam sobie żeby ktoś tłumaczył mi wszystko, opierając się na psychologicznych regułkach, nie dotykając duszy... serdecznie polecam..

serdecznie polecam..