Artur Ozięblo

Neurochirurg

Dr. Oziębło to świetny neurochirurg, bardzo bobry fachowiec i specjalista. W kwietniu 2015 roku Pan doktor operował mi guza (oponiak en plaque skrzydła większego prawej kości klinowej) razem z dr. Izdebskim. Operacja trwała 6 godzin, przebiegła bez żadnych komplikacji i skutków ubocznych pooperacyjnych. Dziękuję, jakie to szczęście, że do Pana trafiłam. Dr. Oziębło to spokojny, opanowany, rzeczowy człowiek, taka " oaza spokoju". Dziękuję. Polecam bardzo. Jolanta G.

Jestem już półtora roku po operacji, którą przeprowadził dr. Oziębło. Miałam oponiaka na dnie oczodołu i przerastał mi częściowo kości czaszki. W tej chwili nikt nie chce wierzyć, że przeszłam tak poważną operację. Czuję się bardzo dobrze, wróciłam do normalnej (czyli b. intensywnej) aktywności zawodowej, normalnie widzę (co wcale nie było takie oczywiste) - i to wszystko zawdzięczam Panu Doktorowi. Dodam, że zanim trafiłam do Niego, konsultowałam się u innych lekarzy (także wybitnych i nawet bardziej utytułowanych) i wcale nie zanadto kwapili się aby mnie operować. On się tego podjął i zawdzięczam Mu zdrowie a może nawet i więcej. Rozumiem, że pacjenci narzekają sobie, że poświęcił im za mało czasu bo dla każdego pacjenta jego choroba jest jedyna i najważniejsza. A jeśli lekarz codziennie spędza WIELE GODZIN przy stole operacyjnym, to musi i odpocząć i przemyśleć następne przypadki a niekoniecznie spędzać mnóstwo czasu na pogaduchach z pacjentami. Ja w każdym razie gorąco dziękuję i polecam wszystkim!

Świetny chirurg - usunął mi oponiaka będącego w bardzo zaawansowanym stadium. Obecnie jestem w świetnej formie fizycznej i psychicznej. Dziękuję Panie Doktorze.

Dziękuję Panie Doktorze.

Pan doktor operował naszej córce guza oczodołu operacja przebiegła bez żadnych komplikacji i skutków ubocznych pooperacyjnych to świetny fachowiec i bardzo miły człowiek wszystko dokładnie nam wytłumaczył tak przed jak i po operacji. Nie mieliśmy żadnych problemów z kontaktem. Bardzo polecam. Dziękujemy panie doktorze.

bardzo dobry fachowiec i specjalista, godny polecenia i zaufania. w styczniu operował mojego męża.Jesteśmy wdzięczni za udaną , ciężką operację. Dziękujemy bardzo, bardzo Panie Doktorze

dobrze przeprowadzona operacja, godny zaufania, trochę za bardzo zapracowany

dobrze przeprowadzona operacja, godny zaufania, trochę za bardzo zapracowany

Bardzo dobry neurochirurg!! Dziękuję Panie Doktorze, miałam szczęście, że byłam Pana pacjentem.

Pan dr operowal mi guza podstawy czaszki w listopadzie 2011 wspólnie z prof. Bonickim. Oczywiście udanie. Nie było żadnych problemów z kontaktem. Wszystko wyjaśnił, po operacji też znalazł czas dla pacjenta. Bardzo spokojny, rzeczowy człowiek. Fachowiec w każdym calu! Polecam !! Monika S. Mail:msym@poczta.onet.pl

Pan Oziębło miesiąc temu operował mojego tatę. Operacja udała się. Dziękuję Panie Doktorze!

Dr Oziębło podjął się operacji, której nie chciał się podjąć żaden inny chirurg w Warszawie (wielki, otorbiony glejak). Mimo dużego ryzyka nie było żadnych pooperacyjnych powikłań. Dał naszej mamie kilka dodatkowych miesięcy. Wybitny specjalista w swojej klasie, choć niekoniecznie łatwy w kontakcie.