dr n. med. Artur Stolarczyk

Ortopeda

3,9
3,9

Jestem pacjentką Pana Doktora Artura Stolarczyka. Trafiłam do Pana Doktora z powodu choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego. Ból utrudniał mi normalne funkcjonowanie, kulałam, co powodowało obciążenie drugiego stawu kolanowego oraz bóle kręgosłupa lędźwiowego. Zabiegi rehabilitacyjne oraz zastrzyki w kolano nie przynosiły efektów. Okazało się, że niezbędne będzie wszczepienie endoprotezy stawu kolanowego. Pan Doktor objaśnił mi w przystępny sposób na czym będzie polegać operacja, odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Rozmowy z Panem Doktorem spowodowały, że wróciła nadzieja na odzyskanie sprawności poruszania się. Operacja w lipcu 2016 roku została wykonana z należytą starannością, kolano jest stabilne, a blizna po szyciu jest już w połowie słabo widoczna. Dziękuję bardzo Panu Doktorowi i Jego zespołowi ze Szpitala Bródnowskiego za fachowość i troskliwą opiekę w czasie pobytu na oddziale ortopedii. Dziękuję za to, że uświadamiają pacjentom, że o przywróceniu sprawności poruszania się decyduje nie tylko operacja, ale i systematyczna rehabilitacja pooperacyjna. Dziś, cieszę się dobrym zdrowiem i z powrotem pracuję zawodowo. Pan doktor bardzo mi pomógł, gdy już prawie straciłam nadzieję. Dziękuję za fachowość i rzetelność oraz poczucie humoru, rozładowujące napięcie u pacjenta.

bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz, jeżeli mamy takich lekarzy młodych to jestem spokojny o naszą służbę zdrowia

Bardzo dobry lekarz, dowiedziałem się od niego więcej niż od wszystkich razem wziętych do tej pory. Leczenie będę kontynuował tylko u dr. Artura Stolarczyka. Polecam.

Dr Stolarczyk okazał się jedynym lekarzem, który podjął się leczenia mojego kolana. Do tej pory inni świetni specjaliści po kilku wizytach i wielu metodach leczenia kończyli swoją pomoc. Jestem wdzięczna za tak profesjonalne podejście. Inni lekarze bardzo długo i życzliwie opowiadali mi o moim schorzeniu i na tym się kończyło. Dr Stolarczyk po pierwszej wizycie krótko opisał problem i od razu przystąpił do skutecznego leczania. Jestem mu za to niesłychanie wdzięczna. Polecam tego lekarza innym pacjentom. I nie zniechęcajcie się powierzchownym dystansem. W sumie idziemy do ortopedy, u którego ważniejszy jest profesjonalizm, nie psychoanalityczne podejście.

Od lat szukałem ortopedy, który zajmie się moim przypadkiem. Diagnoza była natychmiastowa i trafna. Jestem wdzięczny panu doktorowi za tak szybką i skuteczną interwencję. Polecam wszystkim pacjentom, którzy stracili nadzieję na znalezienie świetnego ortopedy.

Świetny, kompetentny, bardzo konkretny. Natychmiast diagnozuje chorobę. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Budzi zaufanie, co u lekarza jest ogromnie ważne. Polecam!

Dramat. Za 220 zł nawet nie wstał zza biurka żeby zbadać moje kolano. Arogancja, protekcjonalne traktowanie, brak jakiejkolwiek pomocy. Odburkiwanie na pytania. Zero kontaktu. Wyrzucone pieniądze. Żaden lekarz jeszcze mnie tak nie potraktował. Szok.

Zgłosiłem się do Kliniki LUX-MED , jako pacjent dodatkowy, poniewaz miałem załozony gips lekki, który pękł. Recjopcjonistka uzgodniła z Panem doktorem ,że zaraz mnie przyjmie. Niestety , poczułem sie , jak intruz poniewaz czas oczekiwania na wizyte przekroczył ponad 45 minut. Pan doktór ograniczył sie tylko do obcięcia pekniętego fragmentu gipsu, tak,że dalej mi pękał i zacżął mi sprawiać trudnośc w poruszaniu się . Może ijest świetnym fachowcem i inaczej by to wyglądało, jakbym był planowanym pacjentem .

Bardzo dobry lekarz. Świetny kontakt z pacjentem. Diagnoza trafna i szybka. Polecam wszystkim poszukującym dobrego ortopedy.

Trafiłem na niego w szpitalu na Bródnie. Niemiły, gburowaty, opryskliwy. Już na starcie wrażenie negatywne. Później zdziwiło mnie, że operację poleca mi zrobić gdzie indziej (Osteon w Legionowie),choć tutaj w szpitalu miałem wszystkie badania. Nie zdecydowałem się ale teraz po aferze z Osteonem dziękuję losowi