dr n. med. Artur Stolarczyk

Od lat szukałem ortopedy, który zajmie się moim przypadkiem. Diagnoza była natychmiastowa i trafna. Jestem wdzięczny panu doktorowi za tak szybką i skuteczną interwencję. Polecam wszystkim pacjentom, którzy stracili nadzieję na znalezienie świetnego ortopedy.

Świetny, kompetentny, bardzo konkretny. Natychmiast diagnozuje chorobę. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Budzi zaufanie, co u lekarza jest ogromnie ważne. Polecam!

Dr Stolarczyk okazał się jedynym lekarzem, który podjął się leczenia mojego kolana. Do tej pory inni świetni specjaliści po kilku wizytach i wielu metodach leczenia kończyli swoją pomoc. Jestem wdzięczna za tak profesjonalne podejście. Inni lekarze bardzo długo i życzliwie opowiadali mi o moim schorzeniu i na tym się kończyło. Dr Stolarczyk po pierwszej wizycie krótko opisał problem i od razu przystąpił do skutecznego leczania. Jestem mu za to niesłychanie wdzięczna. Polecam tego lekarza innym pacjentom. I nie zniechęcajcie się powierzchownym dystansem. W sumie idziemy do ortopedy, u którego ważniejszy jest profesjonalizm, nie psychoanalityczne podejście.

Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz

Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz

Kompetentny i bardzo konkretny. Znakomity specjalista. Polecam.

Kompetentny i bardzo konkretny. Znakomity specjalista. Polecam.

Pan doktor może i jest świetnym fachowcem, ale z kulturą to u niego raczej kiepsko. A i z tą fachowością bym nie przesadzała. Zjawiłam się u niego z konkretną dolegliwością - torbiel Bakera - Pan doktor najpierw mnie odpytał czy wiem co to takiego. Jak mu wyjaśniłam, to stwierdził, że niepotrzebnie się wysilam, bo on to wie. Wiem, że dolegliwość, z którą pojawiłam się u niego nie jest groźna, ale odrobina zainteresowania pacjentem jeszcze żadnemu lekarzowi nie zaszkodziła. Podsumowując: jak ktoś nie ma innego wyboru, to niech korzysta z usług ...

Zjawiłam się u niego z konkretną dolegliwością - torbiel Bakera - Pan doktor najpierw mnie odpytał czy wiem co to takiego. Jak mu wyjaśniłam, to stwierdził, że niepotrzebnie się wysilam, bo on to wie. Wiem, że dolegliwość, z którą pojawiłam się u niego nie jest groźna, ale odrobina zainteresowania pacjentem jeszcze żadnemu lekarzowi nie zaszkodziła. Podsumowując: jak ktoś nie ma innego wyboru, to niech korzysta z usług tego Pana, ale ja już mu dziękuję. Nie on jeden zrobił specjalizację z ortopedii.

Pan Stolarczyk był wyjatkowo niemiły, wydawało mi sie, że robi mi łaskę, że po 15 minutach jego spóźnienia w ogóle mnie przyjmuje i chce wysłuchać ( w prywatnej Klinice Damiana). Byłam zbulwersowana jego zachowaniem, nieuprzejmością brakiem kontaktu z pacjentem!!!! Przerost ego Panie Doktorze - taka jest moja diagnoza!!!

DSo Pana Doktora trafilam po wizycie u kilku innych specjalistow, ktorzy nie potrafili zdiagnozowac mojej choroby. Dr Stolarczyk zrobil to na pierwszej wizycie co zaoszczedzilo mi kolejne miesiace bolu. Wspanialy specjalist i ludzki lekarz.

Zgłosiłem się do Kliniki LUX-MED , jako pacjent dodatkowy, poniewaz miałem załozony gips lekki, który pękł. Recjopcjonistka uzgodniła z Panem doktorem ,że zaraz mnie przyjmie. Niestety , poczułem sie , jak intruz poniewaz czas oczekiwania na wizyte przekroczył ponad 45 minut. Pan doktór ograniczył sie tylko do obcięcia pekniętego fragmentu gipsu, tak,że dalej mi pękał i zacżął mi sprawiać trudnośc w poruszaniu się . Może ijest świetnym fachowcem i inaczej by to wyglądało, jakbym był planowanym pacjentem .

wspaniały, profesjonalny, świetna znajomość problemu, szybka pomoc, pełna informacja o tym co mnie czeka, o szansach na powodzenie.