dr n. med. Artur Stolarczyk

Ortopeda

3,9

Bardzo dobry lekarz. Świetny kontakt z pacjentem. Diagnoza trafna i szybka. Polecam wszystkim poszukującym dobrego ortopedy.

Trafiłem na niego w szpitalu na Bródnie. Niemiły, gburowaty, opryskliwy. Już na starcie wrażenie negatywne. Później zdziwiło mnie, że operację poleca mi zrobić gdzie indziej (Osteon w Legionowie),choć tutaj w szpitalu miałem wszystkie badania. Nie zdecydowałem się ale teraz po aferze z Osteonem dziękuję losowi

Pan doktor może i jest świetnym fachowcem, ale z kulturą to u niego raczej kiepsko. A i z tą fachowością bym nie przesadzała. Zjawiłam się u niego z konkretną dolegliwością - torbiel Bakera - Pan doktor najpierw mnie odpytał czy wiem co to takiego. Jak mu wyjaśniłam, to stwierdził, że niepotrzebnie się wysilam, bo on to wie. Wiem, że dolegliwość, z którą pojawiłam się u niego nie jest groźna, ale odrobina zainteresowania pacjentem jeszcze żadnemu lekarzowi nie zaszkodziła. Podsumowując: jak ktoś nie ma innego wyboru, to niech korzysta z usług ...

Zjawiłam się u niego z konkretną dolegliwością - torbiel Bakera - Pan doktor najpierw mnie odpytał czy wiem co to takiego. Jak mu wyjaśniłam, to stwierdził, że niepotrzebnie się wysilam, bo on to wie. Wiem, że dolegliwość, z którą pojawiłam się u niego nie jest groźna, ale odrobina zainteresowania pacjentem jeszcze żadnemu lekarzowi nie zaszkodziła. Podsumowując: jak ktoś nie ma innego wyboru, to niech korzysta z usług tego Pana, ale ja już mu dziękuję. Nie on jeden zrobił specjalizację z ortopedii.

DSo Pana Doktora trafilam po wizycie u kilku innych specjalistow, ktorzy nie potrafili zdiagnozowac mojej choroby. Dr Stolarczyk zrobil to na pierwszej wizycie co zaoszczedzilo mi kolejne miesiace bolu. Wspanialy specjalist i ludzki lekarz.

Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz

Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz

wspaniały, profesjonalny, świetna znajomość problemu, szybka pomoc, pełna informacja o tym co mnie czeka, o szansach na powodzenie.

Bardzo polecam - po artroskopowym "czyszczeniu" powypadkowych zrostów w kolanie oraz rekonstrukcji WKP jestem w pełni sprawna fizycznie :-)

Kompetentny i bardzo konkretny. Znakomity specjalista. Polecam.

Kompetentny i bardzo konkretny. Znakomity specjalista. Polecam.

Polecam, bardzo fachowy, uprzejmy lekarz. Uprawiam wszystkie sporty po zrobionej przez doktora operacji:-)

Pan Stolarczyk był wyjatkowo niemiły, wydawało mi sie, że robi mi łaskę, że po 15 minutach jego spóźnienia w ogóle mnie przyjmuje i chce wysłuchać ( w prywatnej Klinice Damiana). Byłam zbulwersowana jego zachowaniem, nieuprzejmością brakiem kontaktu z pacjentem!!!! Przerost ego Panie Doktorze - taka jest moja diagnoza!!!