lekarz Artur Wilczyński

2,5
2,2
2,3
2,1

Najbardziej daremny lekarz na izbie przyjęć z jakim miałem styczność... Wszyscy pacjenci w kolejce łącznie ze mną, czyli była nas 4 nagle wyzdrowieli i została nam przekazana karta informacyjna poprzez rejestrację! Zero kompetencji ze strony wilczyńskiego ! Polecam omijać szerokim łukiem, jeśli nie chcecie marnować swojego cenne czasu.

Wspaniały lekarz, dokładny wszystko potrafił mi wytłumaczyć. Dla mnie godny polecenia. Trochę się spóźnił no ale to chyba nie znaczy żeby doktora zaraz krytykować.

Byłam u tego lekarza kilka razy. Idę do niego jeśli juz nie mam innego wyboru. Za każdym razem przychodzi spóźniony. Opóźnienia po godzinę czasu a mimo to, ma czas wyjść z gabinetu i iść zrobić sobie kawę. Informację na temat zdrowia trzeba wyciągać na siłę. Potrafi chamsko dogryzać. Przepisuje te same suplementy diety (witaminy) na różne dolegliwości, więc raczej w układzie ze sprzedawcą bo inaczej tego wytłumaczyć nie można tym bardziej, jeśli mówiłam,że zażywam kompleks witamin to i tak wciskał swoje. Nie polecam.

Dziwny lekarz, na dzień dobry, przy pierwszej wizycie proponuje operację kręgosłupa - bez badania, diagnozy, zupełnie nie znając historii chorób pacjenta, w moim odczuciu cwaniaczkowaty

Pan Doktor strasznie nie uprzejmy i chamski. Zero zainteresowania pacjentem. Nigdy nikomu bym nie poleciała wizyty u tego Pana!!!

Bardzo polecam doktora Wilczyńskiego, badanie USG przeprowadzone dokładnie, opisał wyniki badań. Człowiek bardzo uprzejmy! :-) Rozładował stres podczas badania! :-)

Człowiek bardzo uprzejmy! :-)

Rozładował stres podczas badania! :-)

Lekarz robił mi USG piersi stwierdził że nie mam czym tu się przejmować.... w centrum onkologii stwierdzono u mnie raka piersi.

Lekarzowi brak empatii niestety trafiłem na jego osobę drugi raz w życiu. Kiedyś (10 lat temu)podczas wizyty na ostrym dyżurze ze skręconym kolanem - wywiózł mnie na rtg na które po ciemku w szpitalu czekałem w nocy 5h . Następnie wsadził mi wyprostowaną nogę do szyny przez co dosłownie wyłem z bólu do rana ( inny ortopeda na następny dzień powiedział że gdyby ta wyprostowana noga została w tej szynie jeszcze jakiś czas , konieczne by było ponowne złamanie tej nogi). Nie moge też zapomnieć o fakcie że o 2 w nocy ze skręconym kolanem kazał mi iść do domu wręczając receptę i mówiąc że jak jej nie wykupię tej nocy to mogę umrzeć( zastrzyki na zakrzepy). Oczywiście refundacji zapomniał wypisać przez w aptece kazali zapłacić 650 zł ( po refundacji 9 zł) . Kiedy kolega wrócił za mnie z tą receptą by ją poprawił to dosłownie go wyrzucił.
Miałem pecha że trafiłem na tego " fachowca " po 10 latach w przychodni PZU na ul Młyńskiej w Katowicach. Lekarz nie zmienil papieru na łóżku do ekg , kazał mi osobiście wysmarować się kremem przed usg oraz zwyzywał mnie od grubasów. Pytając o moich przodków nie umiał użyć innych słów jak tłuściochy..... Skandal że taki ktoś pracuje w służbie ludziom. Profesjonalizmu brak , jak i 10 lat temu tak i teraz zostałem odesłany z niczym. Bardzo ale to bardzo polecam omijać tego specjalistę

Nic nie można dowiedzieć się od tego lekarza,nie informuje co przepisał,pierwsze widzę takiego lekarza.

Jedyne co potrafi to sie spóźnić i wyjść w trakcie pracy na pół godziny. .

Jedyne co potrafi to sie spóźnić i wyjść w trakcie pracy na pół godziny.