lekarz Artur Wilczyński

Chirurg dziecięcy, Ortopeda, Traumatolog

2,5
2,4
2,2

Bardzo polecam doktora Wilczyńskiego, badanie USG przeprowadzone dokładnie, opisał wyniki badań. Człowiek bardzo uprzejmy! :-) Rozładował stres podczas badania! :-)

Człowiek bardzo uprzejmy! :-)

Rozładował stres podczas badania! :-)

Lekarz robił mi USG piersi stwierdził że nie mam czym tu się przejmować.... w centrum onkologii stwierdzono u mnie raka piersi.

Lekarzowi brak empatii niestety trafiłem na jego osobę drugi raz w życiu. Kiedyś (10 lat temu)podczas wizyty na ostrym dyżurze ze skręconym kolanem - wywiózł mnie na rtg na które po ciemku w szpitalu czekałem w nocy 5h . Następnie wsadził mi wyprostowaną nogę do szyny przez co dosłownie wyłem z bólu do rana ( inny ortopeda na następny dzień powiedział że gdyby ta wyprostowana noga została w tej szynie jeszcze jakiś czas , konieczne by było ponowne złamanie tej nogi). Nie moge też zapomnieć o fakcie że o 2 w nocy ze skręconym kolanem kazał mi iść do domu wręczając receptę i mówiąc że jak jej nie wykupię tej nocy to mogę umrzeć( zastrzyki na zakrzepy). Oczywiście refundacji zapomniał wypisać przez w aptece kazali zapłacić 650 zł ( po refundacji 9 zł) . Kiedy kolega wrócił za mnie z tą receptą by ją poprawił to dosłownie go wyrzucił.
Miałem pecha że trafiłem na tego " fachowca " po 10 latach w przychodni PZU na ul Młyńskiej w Katowicach. Lekarz nie zmienil papieru na łóżku do ekg , kazał mi osobiście wysmarować się kremem przed usg oraz zwyzywał mnie od grubasów. Pytając o moich przodków nie umiał użyć innych słów jak tłuściochy..... Skandal że taki ktoś pracuje w służbie ludziom. Profesjonalizmu brak , jak i 10 lat temu tak i teraz zostałem odesłany z niczym. Bardzo ale to bardzo polecam omijać tego specjalistę

Nic nie można dowiedzieć się od tego lekarza,nie informuje co przepisał,pierwsze widzę takiego lekarza.

Jedyne co potrafi to sie spóźnić i wyjść w trakcie pracy na pół godziny. .

Jedyne co potrafi to sie spóźnić i wyjść w trakcie pracy na pół godziny.

Prawie 2h opoznienia, nie potrafił przeprowadzic coreczce dokładnego usg bioder poniewaz sie mocno ruszała. Wyszla niby asymetria w biodrach ale jeśli chce sie dowiedziec czegokolwiek mam sie umowic na nasteona wizytę, poniewaz teraz bylam na badaniu. Z całej przychodni ludzi tylko ja bylam z 7mcznym dzieckiem, ktore te 2h w poczekalni ledwo wytrzymało, widział to i mimo nie poprosil wcześniej. Dno

Nie polecam Najgorszej przeprowadzone badanie USG jakie miałam. Brak informacji, minimum rozmowy. Wydrukowane zdjęcia i pięć słów opisu. Żenada.

Nie polecam
Najgorszej przeprowadzone badanie USG jakie miałam.
Brak informacji, minimum rozmowy.
Wydrukowane zdjęcia i pięć słów opisu.
Żenada.

Lekarz porażka. Za opis rezonansu chciał 500 zł, bo mamy Covid i on nie zarabia. Pieniądz ważniejszy od pacjenta.

Nie polecam dr Artura Wilczyńskiego.totalny brak empatii i checi pomocy doswiadczylam z jego strony.bylam u niego na prywatnej wizycie akurat jako ostania pacjentka w tym dniu.Poswiecil mi moze 5minut i odeslal z kwitkiem,nie otworzyl nawet plytki z wynikiem badania z tomografu! kazal umowic sie na kolejna wizyte bo stwierdzil ze za 5minut zamykaja przychodnie i nie zdazy obejrzec tego wyniku.a dodam ze jechalam na ta wizyte 50 km z ostrym bolem i nadzieja ze doradzi mi czy da mi sie jakos pomoc.

brak podejścia do pacjenta i rodziców, nie umie przekazać w łagodny sposób diagnozy, wyszliśmy z gabinetu z płaczem.