lekarz Artur Zalewski

Internista, Kardiolog

Jestem Panu niezmiernie wdzięczna za uratowanie mi życia, dostałam drugą szansę dzięki pańskim cudownym dłoniom. Jest Pan niewątpliwie człowiekiem, który za wszelką cenę ratuje życie i nie skreśla nawet tak ciężkich przypadków jak mój. Dzisiaj jestem z rodziną i cieszę się każdą chwilą dzięki Panu. Tak zdecydowanie polecam Pana Doktora Artura Zalewskiego, potrafi dokonać cudów i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Najlepszy kardiolog, postawił odpowiednią diagnozę specjalistyczną , wykonał dużo specjalistycznych badań. Jest bardzo uprzejmy i tłumaczy przebieg leczenia i przedstawia kolejne etapy leczenia.Wspaniały człowiek dzięki niemu funkcjonuję.

Ten LEKARZ jest jedyny w swoim rodzaju! Jest bardzo miły czy to jest wizyta na NFZ czy prywatnie, bardzo dokładny i uważnie słucha. Tłumaczy wszystko bardzo szczegółowo, nie zbywa. Byłam świadkiem jak kiedyś staruszka pytała się zmartwiona czy on nie wyjedzie za granicę do pracy - to chyba świadczy o czymś. Oby więcej takich lekarzy!

Bardzo kulturalny kompetentny fachowiec, lekarz z powołania. Profesjonalne podejście do chorego,poświęca dużo czasu pacjentowi na wytłumaczenie stanu choroby i sposobu leczenia. Zaangażowany w procesie leczenia i poprawy zdrowia. Lekarz godny wielkiego szacunku, bardzo dużo Mu zawdzięczam.

Pan Doktor jest moim lekarzem rodzinnym od 2 lat i nie zamieniłabym go na żadnego innego! Kompetentny, uprzejmy, dociekliwy, wszystko wytłumaczy, a przy tym jest przesympatyczny i dowcipny:) Bardzo polecam!

Pan Doktor jest moim lekarzem rodzinnym od 2 lat i nie zamieniłabym go na
żadnego innego! Kompetentny, uprzejmy, dociekliwy, wszystko wytłumaczy, a
przy tym jest przesympatyczny i dowcipny:) Bardzo polecam!

Lekarz z powołania, któremu całkowicie można zaufać..Zawsze i wszędzie wszystkim życze takiego lekarza.Tacy jak on pozwalają odzyskać wiarę w lekarza z prawdziwego zdarzenia.

Wspaniały fachowiec!!! Do wszystkich pacjentów podchodzi z sercem, wszystko szczegółowo wytłumaczy i kieruje na niezbędne do diagnozy badania, a nie tak jak niektórzy tzn. lekarze próbują zgadywać. Ja mam pełne zaufanie do tego lekarza i ubolewam, że nie będzie już przyjmować w poradni. No cóż, ale dobrze wiedzieć, że jak się wyląduje na Allenorcie to tam czuwa.

Zyczyłabym wszystkim pacjentom aby na swojej drodze spotykali tylko TAKICH lekarzy. Jednocześnie wielki pokłon i szacunek dla wszystkich lekarzy zatrudnionych w Allenorcie w Ełku ; Doktorowi Wojciechowi Wąsakowi, Doktorowi Piotrowi Kwiatkowskiemu. Nie mam słow aby wyrazić swoja wdzięczność za ICH PROFESJONALIZM, zadne słowa uznania i podziękowania nie wystarczą.....SERDECZNIE DZIEKUJE, BOG ZAPŁAĆ. Córka wdziecznej pacjentkiDanuty Michalskiej

Córka wdziecznej pacjentkiDanuty Michalskiej

Po prostu wspaniały człowiek, i fachowiec. Powinniśmy być wdzięczni, że mamy go w Ełku.

Po prostu wspaniały człowiek, i fachowiec.
Powinniśmy być wdzięczni, że mamy go w Ełku.

Bardzo świetny fachowiec,kompetentny z powołaniem do zawodu.Pacjenta traktuje z poważaniem.O wszystkim informuje,jak będzie przebiegał zabieg i jakie będzie dalsze leczenie.Jestem Panu Arturowi Zaleskiemu wdzięczny za uratowanie mnie i wielu Ludziom życia.Wraz z Panem dr.n.med.Wojciechem Wąskiem i całym Zespołem Allenortu przywrócili do zdrowia wiele istnień ludzkich.Dlatego polecam i z całego serca DZIĘKUJĘ. Lech Mażewski