Artur Żerkowski

Pediatra

3,9

Nie rozumiem jak lekarz może stwierdzić po zjrzeniu do gardła że zakarzenie jest wirusowe. Nie słucha rodziców, lekceważy stan chorego dziecka. Jest miły i nic poza tym.

rzeczowy, z dobrym podejsciem do malego pacjenta a przy tym dokladnie wyjasniajacym co sie dzieje i co sie stac moze, bardzo sobie z corka pana doktora chwalimy i polecamy

Bardzo dobry lekarz diagnozy zawsze są dobrze objaśnione moje dzieciaki uwielbiają tu przychodzić ja również .

Dobrze byłoby, gdyby społeczność poznała tego pana z innej strony,czy ktoś może wie, co on wyczynia? Jednymi rękoma "leczy" ludzi, a tymi samymi wykańcza swoje dzieci i swoją byłą żonę.

Pan Żerkowski to najwiekszy profesjonalista z jakim miałam do czynienia w życiu. Leczę się u niego od podstawówki i zawsze z dobrym skutkiem. Nie przepisuje antybiotyków od razu na wejście, tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne. Wypytuje dokładnie o objawy choroby, posiada szeroką wiedzę, nie tylko z dziedziny pediatrii (o czym świadczy tłum pacjentów w różnym wieku). Osoby, które dały mu poniżej negatywne opinie, nie odnoszą się do jego pracy jako lekarza, tylko komentują zycie prywatne, a nie od tego jest ta strona!

Pan dr Artur Żerkowski gadał tv-Opole głupoty niech zobaczy jak jest w Niemczech szukał by pracy na budowie każdy chory poszukał nowego lekarza i NFOS nie po winiet podpisać z Panem umowy !!!!! Pozdrawiam R.K tel 601431955

Pan dr Artur Żerkowski gadał tv-Opole głupoty
niech zobaczy jak jest w Niemczech
szukał by pracy na budowie każdy chory
poszukał nowego lekarza i NFOS nie po winiet podpisać z Panem umowy !!!!!
Pozdrawiam R.K tel 601431955

Wspaniały lekarz ma świetne podejście do dzieci które do niego chętnie wracają wie wszystko w pełni spełnił moje oczekiwania i zdobył zaufanie moje i mojego synka który się cały czas pyta kiedy pojedziemy do pana doktora jest bardzo opikuńczy troszczy się o stan zdrowia swoich pacjentów polecam go wszystkim.

Bardzo dobry lekarz,godny polecenia idealne podejście do dzieci. Chodzimy do pana doktora w Grodkowie. Oby wiecej takich lekarzy było u Nas. Jeszcze raz wszystkim polecam. Mama 3-latki

Polecam wszystkim Pana Artura ,jest to lekarz ,który w każdej chwili czy to dzień czy to noc przyjmie pacjenta.Szczegółowo wytłumaczy i ma bardzo dobre podejście do małego pacjenta.Dzieci chętnie do niego idą i nie boją się .Jest bardzo miły i uprzejmy !

Polecam gorąco Pana Artura tylko on potrafi wyleczyć mojego synka .Nie przyjmuje pacjentów w białym kitlu co tylko odstrasza dzieci potrafi wytłumaczyć wszystkie zagadnienia medyczne do każdego podchodzi bardzo indywidualnie ja i mo Przemuś jesteśmy Mu ogromnie wdzięczni!!-pozdrawiam Alicja Czuba